Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
здравеите.много ви моля ако някой знае на какво може да се дължи отхрачване на кръв.преди един месец ми правиха рентгенова снимка на белите дробове и всичко беше добре.Възможно ли е да е туберколоза?

# 1
  • София
Аз зная,че наистина при туберколоза се храчи кръв,но си мисля,че това е не в началните фази.Това,което се сещам,е,че на наш познат преди време му правиха всевъзможни изследвания,защото храчеше кръв-бяха му дали доста лоши прогнози.Оказа се,че е имал някаква рана/или нещо подобно/на трахеята и оттам идвала кръвта.Не зная как се лекува,но доста бързо се оправи.Разбира се трябва да отидеш на преглед.Успех!

# 2
Може кръвта да идва и от хранопровода-защо не се консултираш и с гастроентеролог.

# 3
  • София / Пловдив
Преди рентгенова снимка на белите дробове пак ли отхрачваше кръв?
Защото ако кръвта се е появила след това, задължително отново се консултирай с лекар.
Причините могат да бъдат много различни.

# 4
Защото ако кръвта се е появила след това, задължително отново се консултирай с лекар.
Причините могат да бъдат много различни

Tired

# 5
  • високо
може да се дължи на много неща. тук пишат лекари, попитай:
http://zdraveto.bg/forum/viewforum.php?f=10
успех  bouquet

# 6
  • London, Sofia
Причините могат да бъдат много различни.
Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт