СИЛИКОНОВ НАПРЪСТНИК ЗА ЗЪБКИ

  • 1 884
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
КУПИХ НА МАЛКАТА СИЛИКОНОВ НАПРЪСТНИК ЗА ЧИСТЕНЕ НА МЛЕЧНИТЕ ЗЪБКИ НА DENTINOX....ВЧЕРА ЗА ПЪРВИ ПЪТ ИЗПРОБВАХМЕ НОВАТА "ЧЕТКА " ЗА ЗЪБКИ Hug...САМО ДЕТО НИКЪДЕ НЕ ПИЩЕ КОЛКО ЧЕСТО ДА СЕ ПОЛЗВА Thinking..НИТО В ИНСТРУКЦИИТЕ НА НЕМСКИ ЕЗИК НИТО В БЪЛГАРСКИЯ ПРЕВОД..ДАЛИ САМО ВЕДНЪЖ ДНЕВНО ИЛИ ПРЕЗ НЯКОЛКО ДНИ newsm78

# 1
  • Мнения: 8 505
След като силиконовият напръстник е алтернатива на четката за зъби,би трябвало да се използва също толкова често-т.е. след всяко хранене,в краен случай-само сутрин и вечер.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 964
Аз го използвам сутрин и вечер.

# 3
  • Мнения: 8 917
Аз го използвам сутрин и вечер.
И на Гери така мия зъбките Peace

# 4
  • Мнения: 2 082
обяснете ми за какво става въпрос,че не съм запозната с този силиконов напръстник  Embarassed какво представлява и как се ползва  newsm78

# 5
  • Мнения: 8 917
обяснете ми за какво става въпрос,че не съм запозната с този силиконов напръстник  Embarassed какво представлява и как се ползва  newsm78
Ами изглежда така, както и звучи Mr. Green - "нахлузва" се на показалеца и накрая завършва като четка за зъби, само, че е цялото от силикон Peace

# 6
  • Мнения: 2 082
а защо е с предимство пред четката за зъби  newsm53 обясни моля те на незапознатите и колко струва  newsm03   smile3502

# 7
  • Мнения: 8 917
а защо е с предимство пред четката за зъби  newsm53 обясни моля те на незапознатите и колко струва  newsm03   smile3502
При наличие на зъбки определено не виждам предимство - мое мнение PeaceАз го ползвах когато все още нямахме зъбки - и от хигиенна гледна точка, и за "чесане" на венците също Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 960
ами аз не можах да го ползвам, минах направо към четката на Чико, Димана ме хапе зверски и после се хили, един нокът ни стана син и се отказах.... Hug Иначе мия зъбите само вечер....В момента има 8, по 4 горе и долу!

# 9
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
а защо е с предимство пред четката за зъби  newsm53 обясни моля те на незапознатите и колко струва  newsm03   smile3502
При наличие на зъбки определено не виждам предимство.....

защо да не е предимство, удобство е за мама, да може по-хубаво да бърка по устенцата на бебо Simple Smile
Аз по-скоро се питам, плакне ли се устата, аз не я плакна и дали има последствия от това?Въпреки, че предполагам, че е съобразено с това, че пастата е за бебенца.
В нашата аптека е 6.30лв

Общи условия

Активация на акаунт