Как една жена да убеди съпруга си да си имат второ дете?

  • 3 510
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 61
Като не говори с него,а направо действа! Grinning

Това не е ли подло спрямо партньора? Thinking

Според мен мъжете по-трудно поемат нови отговорности и взимат решения. Просто не намирам за необходимо обсъждането и планирането им, може да е практично,но не е задължително.
Да, с теб съм съвсем съгласен. Знаеш ли баща ми колко трудно се реши на втора кола? Когато тръгнах да купувам ладата и въпреки, че беше идеална той продължаваше да се дърпа. Много е труден. И майка ми ми разправяше как навремето едвам го е убедила за второ дете. Досега винаги е скланял Wink Преди е излизал с номера като - За какво ни е второ? Един наследник е достатъчен? Това е голяма отговорност.... ooooh!

# 31
Този въпрос е пообсъден ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=87330.0
Виж дали няма да си харесаш някоя идея Wink

# 32
  • Мнения: 7 640
има хора, в частност мъже, които просто не искат да си развалят рахата.
Докато сам не пожелае подобно нещо, е напълно излишно да го убеждаваш в каквото и да било.
А детето трябва да е създадено с много любов Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 38
Прочетох всички изказвания. Наистина и аз незнам защо точно мъжа ми не иска второ дете. Дори по едно време го заплаших, че ще си взема змия в къщи (защото той ги ненавижда!), но и това не помогна. Изтъква ми причини от рода: Васето е голям вече, не ми се слуша рев отново, разликата им ще е голяма, няма пари (не е съвсем така!), аз съм била постоянно на работа и т.н. Незнам от какво се притеснява или кое го смущава по въпроса с второто дете (дори има и баби и дядовци все още), но аз наистина много го желая, дори прекалявам понякога Sick. Дори малкия е навит вече да си има братче/сестриче, а още по-добре и близнаци ако питате мен! Но проблема е, че мъжа ми не само не иска, ами и е прекалено стриктен когато правим секс, а и ми е казал, че дори и да забременея надали ще ми разреши да го оставя Sad... Обаче т.к. ме знае колко съм луда, не смее да рискува със забременяване, защото АЗ НЕГО ОСТАВЯМ, АМА БЕБЕТО НЕ МАХАМ! И аз съм на мнение, че трявба взаимност по отношение на бебето, ама с такъв инат... майче ще приложа вече някоя женска хватка Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Гледах един филм, как жената искаше да забременее, а мъжа - не, и тя при ерекцията му си натика лед в устата и ... така му съхрани сперматозоидите - майче трябва да пробвам и аз newsm74

# 34
  • Мнения: 431
Интересно после как ще го убедиш, че детето е от него и дали ще ти има доверие занапред... Crazy

# 35
  • Мнения: 1 080

Цитат
Да, с теб съм съвсем съгласен. Знаеш ли баща ми колко трудно се реши на втора кола? Когато тръгнах да купувам ладата и въпреки, че беше идеална той продължаваше да се дърпа. Много е труден. И майка ми ми разправяше как навремето едвам го е убедила за второ дете. Досега винаги е скланял Wink Преди е излизал с номера като - За какво ни е второ? Един наследник е достатъчен? Това е голяма отговорност.... ooooh!

 newsm10 Drunk черпавам те  Mr. Green за включването и добрия пример!

# 36
  • Мнения: 433
При нас положението е обратното. Той иска второ, а аз не ща и да чуя.

# 37
  • Мнения: 38
Интересно после как ще го убедиш, че детето е от него и дали ще ти има доверие занапред... Crazy
Ама то ще си е от него! Не мога да си предсавя да ми направи някой друг бебе и аз да кажа, че е от съпругът ми - абсурд! Аз по принцип не мога да лъжа, а за нещо такова - ще си умра млада и зелена от угризения. Не си ми схванал/а мисълта съвсем правилно - исках да кажа, че сперматодоидите живеят около 24 часа в подходяща среда (лед) и на филма дамата докато му правеше фелацио (с лед в устата) и си осигури материал за заплождане #Crazy ЕЕЕеее, ама ти да не си помисли, че това ще го направя наистина fertilization

# 38
  • Мнения: 38
При нас положението е обратното. Той иска второ, а аз не ща и да чуя.
Ами хайде запознай ни де - белким стане нещо Praynig

Малеее, че и аз съм почти от Румъния - ХеХе я виж ти:)

# 39
  • Мнения: 730
Thinking аз имам същия проблем но изобщо не ми минават мисли за напиване лъжене и таквиз работи Crossing Arms ако е рекъл господ си знам че ще стане в най добрия момент но тогава ще сме го искали и двамата и ще сме  щастливи  както и с първото Hug

Аз също съм с този проблем и имам абсолютно същото мнение по въпроса Peace,не му натяквай постоянно,защото това още повече го отблъсква от тази твоя фикс идея,съдя по моя мъж,който си ми го каза това в очите Wink,но аз съм малко-един ден искам второ,друг ден пък неща и да чувам за второ,абе всъщност истината е,че още е доста рано поне за мен,тя моята дъщеря е още бебе,точно сега още едно бебе ми липсва-подвижна лудница Crazy

# 40
  • Мнения: 521
Не бих си и помислила да го убеждавам. Ако искам второ или трето- просто ще забременея и толкова. Какво трябва да се обяснявам? А, ако моя не иска, значи и мен не ме иска. Ще се чувствам жалка и унизена да моля собствения си мъж да имаме дете. Ей, това не мога да го разбера. Простете!

# 41
  • Мнения: 38
Не бих си и помислила да го убеждавам. Ако искам второ или трето- просто ще забременея и толкова. Какво трябва да се обяснявам? А, ако моя не иска, значи и мен не ме иска. Ще се чувствам жалка и унизена да моля собствения си мъж да имаме дете. Ей, това не мога да го разбера. Простете!
Как по точно ще зъбременееш, при положение, че той е супер предпазлив?

# 42
  • Мнения: 730
Не бих си и помислила да го убеждавам. Ако искам второ или трето- просто ще забременея и толкова. Какво трябва да се обяснявам? А, ако моя не иска, значи и мен не ме иска. Ще се чувствам жалка и унизена да моля собствения си мъж да имаме дете. Ей, това не мога да го разбера. Простете!

Не е точно така,но както и да е,всъщност някои мъже не,че не искат,а просто нямат или финансовата възможност-това е най-често срещаната причина в тази бедна за жалост държава Confused или просто им трябва доста психическа настройка,но мисля,че това-"просто забременявам и толкова"мисля,че не е толкова лесно,защото и моя е адски предпазлив и е НЕВЪЗМОЖНО да забременея ей така с лека ръка newsm78

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Смятам, че в едно семейство трябва да има толкова деца, колкото желаят и двамата родители. Без изнасилване, без изнудване и без лъжи. Много неприятно се получава, ако детето не е желано и от двамата. Това със "свършеният факт" никога не бих си го позволила.

# 44
  • Мнения: 38
В моя и неговия род, в нашето голямо семейство, всички искаме второ дете, само семепроизводителя неще #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт