Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора

Кацнала на едно дърво.

Като пишете разни лични неща, служебни конфликти, роднински и съседски караници, не се ли притеснявате, че ще вземе да го прочете някой от другата страна? Не?
А има защо.  Rolling Eyes
Моята родна сестра  търсила нещо си с търсачка, попаднала на форума и хоп! Кого да види? Мен.  bowuu
Обажда ми се и вика:"Хи-хи, четох сега твои писаници, много забавни!" hahaha
Ами ако бях писала нещо за нея, щеше да стане много кофти-и-и. Аз я заплаших, де, че ако шпионира, ще пиша, че има обрив на задника.  35 35 35
А аз съм си турила и снимката, на всичкото отгоре. Скоро в едно заведение една млада майка ме беше зяпнала, ухилена като тиква. Погледна я, тя се прави на три и половина. После пак ме гледа, едно такова, многозначително ("Знам те аз, зна-а-ам коя си!"). Подразни ме. Може и да съм параноясала.
Трета случка - моят благоверен съпруг подслушвал две весели форумки, които се скъсали да злословят и клюкарстват. Той с надежда чакал да споменат и моя ник, ама на, нещо не съм ги впечатлила.
Та така, светът е малък, шпиони щъкат навсякъде. smile3530
Сестро, къш от тука, че не знаеш какъв обрив ти готвя! #Crazy
Цитирай

Варна

Тъй де, аз за това внимавам какво пиша, все пак не малко познати пишат/четат тук.  hahaha
Цитирай

Русе

и какво от това, че четат? тъкмо можеш да кажеш на хора неща, които не смееш да им кажеш в лицето
както аз много искам някой да каже на шефа ми да спре да си драпа чатала пред мен, щото ми идва да повърна като почне да го подръпва и намества...
аз не мога да му забраня да прави това, и не мога да му кажа че ме догнусява
Цитирай

vidin

Винаги внимавам какво пиша и твърде лични неща не споменавам. Винаги си имам едно на ум bowuu
Цитирай

София

Има има шпиони. Случайно и аз разбрах, че на мъжа ми една позната сестра й пишела тук... Та то така стават клюкините - Агенция ЕЖК (Една Жена Каза)   Laughing
Цитирай

Василисе, в дух на темите от последните дни, строй мъжа си за отчет, какво са злословили двете форумки  35
Цитирай

През девет форума в десети

Трета случка - моят благоверен съпруг подслушвал две весели форумки, които се скъсали да злословят и клюкарстват. Той с надежда чакал да споменат и моя ник, ама на, нещо не съм ги впечатлила.

Срам и позор! ooooh! На твое място сън нямаше да ме хване от мъка, че не са клюкарили за мене! Mr. Green Laughing
Цитирай

UK

Агенция ЕЖК (Една Жена Каза)   Laughing
Ма-ма-мафия.
Цитирай

София

Ми не, не се притеснявам,понеже не съм излъгала с нищо в постингите си и не съм казала нищо лошо за никой.Наскоро разбрах,че  приятелка,на която бях кума на сватбата влиза тук и като ме видяла,взела че прочела всичките ми 800 и незнам си колко мнения Shocked.Честно казано ми стана неприятно,особено като ми каза колко се е смяла,ама кво от тва,то и аз като си чета някои неща и  аз се  смея.Но все пак ми стана много чудно за кво ги е чела,нещо е очаквала да прочете ли и аз незнам.Най-добрата ми приятелка и тя чете чат пат тука,е не се е заела да ми чете всичките мнения,ама и аз всичко и разправям де,така че няма за кво да чете.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Василисе, в дух на темите от последните дни, строй мъжа си за отчет, какво са злословили двете форумки  35
А, и той е слушал с едното ухо. Но беше възмутен, че много злобно клюкарствали, та се надявал да ме споменат, че да иде да се запознае с тях.  35 35 35
Цитирай

Springfield, VA

А за мен говорили ли са? Да им скъсам главите  35

Иначе е много ясно, че винаги може да се намери някой шпионин. Все пак не бива да забравяме, че форумът е една отворена система  Wink
Цитирай

В самото начало се притеснявах, имам си тук общи познати, но пък после реших, и какво от това, аз си стоя зад мненията.
Пък това дали някой ще ми чете 800 постинга, ми Карчева, жената явно е много впечатлена от теб, аз не бих могла да ти ги изчета, нямам толкова време, пък съм млада майка 35
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Срам и позор! ooooh! На твое място сън нямаше да ме хване от мъка, че не са клюкарили за мене! Mr. Green Laughing
Ами аз защо, мислиш, не мога да спя вече цяла седмица?  1countingsheep
Цитирай

Не ме притеснява.Шефът ми даже ми знае ника, пускала съм му линкове от клюкарника-смял се е на глас , човека Mr. GreenОт роднини-също не се притеснявам, тъй като слабо ме вълнува дали ще ме разпознаят , аз и не коментирам толкова лични проблеми Cool Разконспирирала съм една-двеличности обаче Mr. Green
Цитирай

... и какво от това, аз си стоя зад мненията.
Така де... Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 92 отговора