Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 137 отговора

Варна

Все говорим, показваме, въздишаме по красавци-мъже, а за жени що да не кажем добра дума?  Smile

Ето тази руска актриса, Екатерина Гусева, за мен е много красива, миловидна, нежна жена.

На вас коя известна жена ви харесва и защо?
Цитирай

София

Ей тази жена за мен е идеална.Защо ли??Ми защото е с перфектна външност,има излъчване,сексапилна е,чаровна е,затуй.

И моля моля,някой са да не вземе тука да ми опява,колко не харесвал Цеци и ква била и незнам си кво,тва си е мойто мнение и не ща да се оспорва.Ясно? Mr. Green
Цитирай

Springfield, VA

Ей тази жена за мен е идеална.Защо ли??Ми защото е с перфектна външност,има излъчване,сексапилна е,чаровна е,затуй.

И моля моля,някой са да не вземе тука да ми опява,колко не харесвал Цеци и ква била и незнам си кво,тва си е мойто мнение и не ща да се оспорва.Ясно? Mr. Green

слушам!  Mr. Green

Все говорим, показваме, въздишаме по красавци-мъже, а за жени що да не кажем добра дума?  Smile

Ето тази руска актриса, Екатерина Гусева, за мен е много красива, миловидна, нежна жена.

На вас коя известна жена ви харесва и защо?

Дааааа, тази ми харесва и на мен  Wink
Цитирай

е, имаше скоро такава тема
Цитирай

не мога да намеря нейна снимка , която да е подходяща ,защото актрисата е доста възрастна вече, но лариса гузеева (играе лариса) в любимия ми филм "жесток романс", според мен е много красива и има нежно излъчване , женствена е, който е гледал филма знае
Цитирай

Мария Петрова е много красива жена, с излъчване Rolling Eyes
Цитирай

Burgas

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102745.0

Да не каже пак някой, че само лоши работи сме говорили за звездите / от женски пол/... Wink  Laughing
Цитирай

UK

Онази тема е на кои жени се възхищавате, аз се възхищавам на много, който не са първа прелест. Това е различно,
Цитирай

На погрешната планета

Ето това са ми фаворитките Peace

Хали Бери                                        Ева Лонгория

Анджелина Джоли
Цитирай

out of space

Оу, мога ли да не показвам снимки, че много ме мързи...

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?
Цитирай

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?
Кари Отис?
Цитирай

Слушам и аз !!Мирнооо !!!
Ама все пак да попитам туй жена ли ще да е ??? newsm78
Цитирай

При хората, които обичам

Ким Бейсинджър?
[
Цитирай
Ева Лонгория - страшна слдурана е!
Цитирай

Още една красива жена
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 137 отговора