Красиви жени...

  • 11 407
  • 137
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Все говорим, показваме, въздишаме по красавци-мъже, а за жени що да не кажем добра дума?  Simple Smile

Ето тази руска актриса, Екатерина Гусева, за мен е много красива, миловидна, нежна жена.




На вас коя известна жена ви харесва и защо?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289

Ей тази жена за мен е идеална.Защо ли??Ми защото е с перфектна външност,има излъчване,сексапилна е,чаровна е,затуй.


И моля моля,някой са да не вземе тука да ми опява,колко не харесвал Цеци и ква била и незнам си кво,тва си е мойто мнение и не ща да се оспорва.Ясно? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 622

Ей тази жена за мен е идеална.Защо ли??Ми защото е с перфектна външност,има излъчване,сексапилна е,чаровна е,затуй.


И моля моля,някой са да не вземе тука да ми опява,колко не харесвал Цеци и ква била и незнам си кво,тва си е мойто мнение и не ща да се оспорва.Ясно? Mr. Green

слушам!  Mr. Green



Все говорим, показваме, въздишаме по красавци-мъже, а за жени що да не кажем добра дума?  Simple Smile

Ето тази руска актриса, Екатерина Гусева, за мен е много красива, миловидна, нежна жена.




На вас коя известна жена ви харесва и защо?

Дааааа, тази ми харесва и на мен  Wink

# 3
  • Мнения: 5 877
е, имаше скоро такава тема

# 4
  • Мнения: 14 654
не мога да намеря нейна снимка , която да е подходяща ,защото актрисата е доста възрастна вече, но лариса гузеева (играе лариса) в любимия ми филм "жесток романс", според мен е много красива и има нежно излъчване , женствена е, който е гледал филма знае

# 5
  • Мнения: 6 417
Мария Петрова е много красива жена, с излъчване Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7 186
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102745.0

Да не каже пак някой, че само лоши работи сме говорили за звездите / от женски пол/... Wink  Laughing

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Онази тема е на кои жени се възхищавате, аз се възхищавам на много, който не са първа прелест. Това е различно,

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ето това са ми фаворитките Peace

Хали Бери                                        Ева Лонгория

Анджелина Джоли

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Оу, мога ли да не показвам снимки, че много ме мързи...

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?

# 10
  • Мнения: 6 417
Оу, мога ли да не показвам снимки, че много ме мързи...

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?
Кари Отис?

# 11
  • Мнения: 5 462

Ей тази жена за мен е идеална.Защо ли??Ми защото е с перфектна външност,има излъчване,сексапилна е,чаровна е,затуй.


И моля моля,някой са да не вземе тука да ми опява,колко не харесвал Цеци и ква била и незнам си кво,тва си е мойто мнение и не ща да се оспорва.Ясно? Mr. Green

Слушам и аз !!Мирнооо !!!
Ама все пак да попитам туй жена ли ще да е ??? newsm78

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Оу, мога ли да не показвам снимки, че много ме мързи...

Трябва да и потърся името, играеше с Мики Рурк в...един филм. Някой да ми помогне?

Ким Бейсинджър?
[

# 13
Ева Лонгория - страшна слдурана е!

# 14
  • Мнения: 2 495
Още една красива жена

Общи условия

Активация на акаунт