Давате ли готови пюрета с горски плодове?От каква възраст?

  • 3 456
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
Не съм давала още, смятам другото лято живот и здраве да ги дам направо пресни !!!

# 16
  • Мнения: 5 577
Сед 6 месеца мисля давах. Много ги обичаше.  Heart Eyes
На Хамето.

# 17
  • София
  • Мнения: 100
Като навърши 6 месеца и дадох от тези на Хаме, много ги хареса.

# 18
  • Мнения: 330
Давам от 4 месец има на Хип с боровинки и още някакви плодове Simple Smileвсичко и е ок Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 472
Давам от тези на Хаме. Готовите пюрета са ок, защото ги няма власинките, които да дразнят стомаха.

# 20
  • Мнения: 27 524
След 6-ти започнах да ги давам. Не е имал проблеми.

# 21
  • Мнения: 1 860
 Понеже давам само готови пюрета гледам на етикета от кой месец са. Мисля, че производителите знаят по-добре от мен дали мога или не да давам.

# 22
  • Мнения: 27 524
Понеже давам само готови пюрета гледам на етикета от кой месец са. Мисля, че производителите знаят по-добре от мен дали мога или не да давам.

По-добре да не залагаш ориентирането по етикетите. За производителите е важно да продават. За мен е абсурд да дам на четири месечно бебе свинско месо или шоколадов крем, както например ми предлагат етикетите на Хип  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 358
.........Всички плодове които са алергени при термична обработка изгубват това си свойство !
Това не е вярно. След термична обработка намалява вероятността за алергизиране, но не изчезва!

dory, ако искаш да пробваш, просто захрани по-бавно и внимателно  Peace
На 8 месеца стомахчето вече е готово за такава проба.

# 24
  • Мнения: 1 756
След навършване на годинка си позволих да давам по малко,не е имало проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт