Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 юли 2006, 12:36 ч.

Кюфтенца-бухтички

• 3 464
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте от мен,
Правих тези кюфтенца по рецепта на "Кулинарен Журнал"и обрах овациите вкъщи GrinningМъжо много ги хареса.Ето и рецептата:

Продукти за 4 порции(Време за приготвяне:45 мин.)
500 гр.кайма
2-3 глави кромид лук
2 яйца
черен пипер
чубрица
сол на вкус
кимион
1/2 ч.л. сода бикарбонат
2/3 чаена чаша брашно
2/3 чаена чаша вода
Приготвяне:
Лукът се нарязва на ситно и се обърква заедно с каймата, яйцата, подправките, содата, брашното и водата.От получената гъста каша с помощта на супена лъжица в загрятата мазнина се пускат бутичките от кайма.Вадят се с решетъчна лъжица.Подходяща гарнитура към тях са изцедено кисело мляко с чесън и лимонов сок, пържени картофи, шопска салата.
Дано да ви хареса, поне колкото на нас Peace

# 1
Утре ще ги направя!Мерси за рецептата.  chef

# 2
  • Бг-мама
Тъкмо каймата ми стои отвън и се чудех какво да я правя   bouquet

# 3
те на това му викаме мързеливи шницели.наистина става вкусно и бързо.

# 4
  • Бг-мама
Така готова съм не очаквах че ще станат толкова хубави влизат в графа бързо лесно вкусно и доста ефтино .Благодаря за страхотната рецепта  love001 newsm74 
а после newsm39

# 5
Така готова съм не очаквах че ще станат толкова хубави влизат в графа бързо лесно вкусно и доста ефтино .Благодаря за страхотната рецепта  love001 newsm74 
а после newsm39
Моля, моля-радвам се че са ти харесали Simple SmileАма ти сега ли ги прави....Боже, аз не съм очаквала някой да ги направи още същия ден..Нищо, радвам се  chef

# 6
И аз ги забърках още днес.Сместа стои в хладилника и довечера ще ги направя!  bouquet

# 7
 newsm10

# 8
  • Бг-мама
Аз още  една реклама много са пухкави и едно мерси и от мъжа ми  bouquet

# 9
Супер са кюфтенцата.Наистина пухкави и мноого вкусни.

# 10
Направих кюфтенцата и станаха невероятни.Белла   bouquet  bouquet  bouquet

# 11
Направих кюфтенцата и станаха невероятни.Белла   bouquet  bouquet  bouquet
Ееее, стига сте ми благодарили LaughingАз трябва да благодаря пък на "Кулинарен Журнал" за страхотната рецепта  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт