Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Бачкам си аз и жена ми ми праща линк - чети много се смях! Някъде из клюкарника има тема за най-смотаните гаджета които сте имали. Абе хубу смешно ама там като ги слушам те (жените) най-хубави! Сега жени да не са стегнете нещо - недейте! Ама е редно и ние да си напишем за смотлите на които сме попадали! Та така ред е на деурното "сега сте вие! Пишене не се щадете"  Hug  bowuu
Цитирай
Аз да чукна на дърво не съм попадал на такива жени. Сещам се само за една дето споделила на приятелката си след втората ни среща обаче, че съм я канил да дойде на гости и съм и обяснявал как хубаво готви майка ми!!! Бях меко казано изумен!  Луда работа!  newsm78
Цитирай

Южна Румъния

Едно гадже, колкото и да е смотано, подлежи на поправка! Например мъжът е като свинята - както го научиш!!!
Цитирай

Sofia

аз лично не съм писала в тая тема за муньовците, щото гаджетата ми макар и броящи се на 1 ми ръка, си бяха все мъжки момчета Very Happy
но, давай -идеята си я бива, щом за смях става въпрос Mr. Greenмакар, че тук татковците не са от най-активните Cool

Например мъжът е като свинята - както го научиш!!!

........... Sickе...си и мъжете дето си попадала на тях, щом това е твоето кредо tooth  на такива мъже ли им се казва Mr. Green smile3505
Цитирай

на село

Ооо споко  Very Happy имаше и тема за муните, не са подминати.
Сега ще се поразтърся -може още да е жива.
Намерих я :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778.0

за съжаление е заключена / явно не е толкова актуална като тази на муньовците/,
но и в нея има доста забавни неща и са признания на жени / в повечето случаи/.
Цитирай

Pyce

Дайте линк за темата за муньовците Laughing 35 Пропуснала съм я....
Цитирай

Дайте линк за темата за муньовците Laughing 35 Пропуснала съм я....

Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!  Laughing
Цитирай

Южна Румъния

Намерих я :

Не е въпроса на какви мъже попадаш, въпроса е в това да ги приучиш да се държат както ти искаш и да те уважават като човек! Именно това е идеята на тази мисъл, която съжалявам, че ти не си разбрала правилно smile3521
Цитирай

Pyce

Никол благодаря,че се отзова на молбата ми  Wink Laughing
Цитирай

Sofia

Номинации за най-голям муньо сред бившите гаджета!!!  Laughing
Не може да са истина - Заболяха ме очите от четене и корема от хилеж  35
Мааа, кат се замисля и аз съм имал сигурно издънки, мацки не се свалят лесно, а понякога си е страшно, като усетиш че са ти навити  ooooh!
Цитирай

на село

Намерих я :

Не е въпроса на какви мъже попадаш, въпроса е в това да ги приучиш да се държат както ти искаш и да те уважават като човек! Именно това е идеята на тази мисъл, която съжалявам, че ти не си разбрала правилно smile3521

Какво било и какво не съм схванала  Shocked?
Въобще не съм отговорила на теб, а на пусналия темата -  казах му, че има такава тема, дори вече я отключиха.

Ако исках да разговарям с теб щях да ти цитирам мнението.
Как пък ги извади тези умозаключения за мъжете като въобще не съм говорила за тях.
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 10:43 от НелиСА »
Цитирай

35 Тия теми са припадъчни Mr. Green. Един познат разказваше как сложил камера в спалнята , завел някаква мадама у тях и излезнал от стаята да гледа тя какво прави вътре  hahaha и я видял как си души чорапите Whistling  35 35 35. После я изпратил да си ходи  hahaha
Цитирай

London, Sofia

35 Тия теми са припадъчни Mr. Green. Един познат разказваше как сложил камера в спалнята , завел някаква мадама у тях и излезнал от стаята да гледа тя какво прави вътре  hahaha и я видял как си души чорапите Whistling  35 35 35. После я изпратил да си ходи  hahaha
Sick Sick Sick 35
Цитирай

New Zealand

гаджетата ми макар и броящи се на 1 ми ръка, си бяха все мъжки момчета Very Happy

Това все едно аз съм го писала. Не мога дас е опла4а.  bowuu
а сега отивам да 4ета класацията за муньовците  Mr. Green
Татковците във форума, оба4е, за разлика от мамите, май са по-дискретни и не разправят за бившите си връзки, а? Разбираемо е, нали и мамите пишат и 4етат тук   bouquet
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 04:39 от Maika »
Цитирай

smile3532 smile3532 smile3532
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора