Лятото горещо е на прага, времето към ОКТОМВРИ се скъсява

  • 14 581
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 793
Nessa - много много благодаря за подробната информация  Hug обещавам да не мъкна касите с бира  Crazy и аз съм разширени вени  Close не си сама, ама си мислех че са по наследство от тате, той е с такива вени  Thinking

Хера- и аз исках близнаци, ама на една мома   smile3503

oska- ти защото си станала по- хубава затова не са те познали  4470 мушморока все повече ще се обажда от тук нататък  Peace


rusavelka - ще те викам всъщи за ремонта  smile3534 да е живо и здраво бебето и само да ги радва, а какво е  newsm78

чао от мен засега

# 61
Здравейте мамчета,
надявам се днес да сте в добра кондиция.Много съжалявам ,че имате такива проблеми Леля Зеля и Nessa,пазете се и не се натоварвайте и наесен да збравите всички неволи като се появят малките съкровища.
Zlatna и на теб ти пожелавам бързо оздравяване и много чайчета.
Ох,за обезкосмяването ,все още си виждам под корема,за по-нататък ще молим татито за козметични услуги,поне и той да се включи с нещо Mr. GreenНо съм забелязала,че сега по-бавничко растат косъмчетата,та не се затормозявам много с епилацията.
Rusavelka хайде да те викнем и ние за нашия ремонт newsm62
Желая ви лек и хубав ден Grinning

# 62
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
калима,и аз не разбрах защо си била в болница,но се радвам ,че вече си добре!

А нищо страшно, просто доки не може да ми дава болничен и за това трябваше да полежа 3-4 дена в болницата иначе нищо ми няма, само нормалните неща за една бременна

Rusavelka на мен пък не ми дават да пипна нищо в къщи Sad, искам да боядисам стените и прозорците но не ми разрешават, не било моя работа, да съм си почивала такива работи

Поздрави на всички мами и си почивайтв повече че после няма да има кога

# 63
  • Мнения: 5 178
Здравейте ОКТОМВРИЙКИ

при нас нещата лека полека се нареждат, имам си малко домашна работа, чакам тази седмица мама и тати да дойдат на гости, а другата свекитата .. надявам се така дните да минат по-бързичко..
татито и той помага много, ходи сутрин от 7 на работа за да може да се върне към 16 и да ни заведе на разходка  Heart Eyes  kiss

Русавелке, по полечка с ремонтите.. не се преуморявай много, че 6-7 месец не е шега работа вече.
Аз до нашето пренасяне може и да родя, ако не това то поне ще приличам на морж и само ще мрънкам

 Приятен и прохладен ден ви желая!!! Леле ако ме чуят курортистите ще ме линчуват #Crazy

КалиМа, на мен сега ми тече първия болничен от 30 дни издаден е от ЛКК, за втория ще трябва да ме вкарват в болница ли .. #Cussing out #Crazy newsm78

# 64
  • Мнения: 382
Nessa - много много благодаря за подробната информация  Hug обещавам да не мъкна касите с бира  Crazy и аз съм разширени вени  Close не си сама, ама си мислех че са по наследство от тате, той е с такива вени  Thinking
Нещо с тебе да не се окажем рода  Mr. Green? И аз съм по таткова линия така. Имах си ги и преди, но сега станаха... нямам думи - то са едни възели, гадна работа. И за тях ме заплашиха със скалпела. Ама като е тръгнало - да режат каквото си намерят  Mr. Green. Аз нали ще си гушкам малкото дзверче, друго не ме интересува!

Хера, и наш тате искаше близнаци и много беше разочарован като видя, че е само едно. Че ми носеше и статистики, обясняваше как броя на близнаците се качил с не знам си колко процента последните години и че все по-често не било наследствеността основна причина... Много беше въодушевен! Много са сладури, ама кой ще ги гледа две на куп?

Аз пък току що си взех час за записване за раждане  Sunglasses и се кефя, че в болницата, която си избрах имат още места - изплашиха ме, че съм много закъсняла.

# 65
  • Мнения: 1 128
    Здравейте,мам4ета.   love001


     Два дни по4ти не ми се отваряше форума,но днес ве4е вси4ко е на 6.
     Тая теми4ка маи не ни е от най радостните.Като гледам доста проблеми има.Хера,не е за плашене,но високото кръвно налягане хубаво трябва да се следи.Да не е от жегата?Много да внимаваш.Неса,уби ме.Вси4ките екстри за тебе ги изкаш-херния,разширени вени,ниска плацента,ха остави нещо за другите де(не 4е го искам).Да кротуваш пове4е.Зел4е,я както ти е казала Несса още не се впрягай,още доста време има до заветния ден.Златна,4акаме новини за окон4ателно оздравяване.Русавелке,много се радвам за твоята приятелка ама я не ни пожелавай 4ак такива големи бебета,4е трудно излизат.Да е здраво пък около 3 и малко килца ми се виждат напълно достатъ4ни.
     Моми4ета,на татито му остават два дена и излиза във ВАКАНЦИЯ mods newsm44,много се радвам.Друго си е като сме си двамката по цял ден.И 4ак до първи септември.Голям кеф.
     Как са температурите по нашите крайща?Тук добре 4е малко поспаднаха,4е 40 градуса хи4 не са здравослови.Златна,спряха ли поройте в нашето град4е?
     Как сме със килцата?Ако някой ще води статистиката в на4алото на темата аз съм 23 седмица +4.Много ми стана смешно напоследък,4е като погледна надолу само с о4ите без да си местя главата напред  и не си виждам краката preggo,коремска му работа.
     Хайде,със здраве и мнооооого да се пазите. Hug


 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес сутринта ходих за кр.картина и урина....ама ей така като трябва да не пишкам..все към тоалетната ме влече Mr. Green Още като ми дадоха час и викам на едната лаборантка...давай шишето, че едва държа вече Mr. Green Та после на връщане минах и през мама...ядох закуска на аванта Crazy и се дотъркалях до нас към 10 часа.
Купиха ми апаратче за мерене на кръвното...меря на китката и е електронно...но един път в седмицата ще ходя и при докторката да ми удря един от нейните, че на ела му нямам много много вяра.
РС/коте/ няма да се наложи да влизаш за втория болничен в боницата споко Hug Аз вчера бях за предпоследния си болничен от 30 дена..посел ще ми дадът един за 5 дена и вече следва този от 45-те дена.
Относно ремонта...Русавелке ко ша кажеш Mr. Green Ние у нас ще освежаваме само /апартамента ни е почти нов..преди три години се нанесохме/ но това ще стане август най-вероятно.
Лек и прохладен ден мамчета Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 67
Здравейте моми4етаааааааа.
Хе-хе ама то много желаещи има за ремонт,няма проблем,4акаите ме идвам няма да ви отказвам я -приятел в нужда се познава  bouquet Heart Eyes Mr. Green.
Калима мили4ка то и на мен не ми дават да пипам ама аз на своя глава прая вси4ко и като се варнат остават изненадани.
Няма нищо ново около нас вси4ко е наред,моита госпожица в понеделник заминава за две седмици на по4ивка с баба си и леля си,а докато се варне ние с татито трябва да се поприклю4или с ремонта.
Желая ви лек ден и пове4е по4ивка.

# 68
  • Мнения: 2 550
Херка, аз тайно се надявам, че твойто момченце ще се окаже момиче  Mr. Green Така план проекта Хера-тити - тъща-свекърва ще се изпълни  Laughing

# 69
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Хера браво на твоя бебешок а ти покртоко с кръвното няма нужда да го вдигаш  Wink Доколкото знам се препоръчва по -безсолна и лека храна
Да ви се похваля и моят хемоглобин е вдигнат от 86 на 116  moresmile само не знам дали трябва да намалявам малтофера или не но ще говоря с доки
И в урината нямам нищо а вчера на видеозона бебо беше с една седмица напред и аз много му се радвам
Леа стискам палци скоро да видиш така мечтания резултат EFP предвестник на най-сладкото и трепетно чакане в живота на всяка жена
ПС аз преди 2 месеца си епилирах краката и от тогава нищо не ми растат косми  newsm44 А триъгълника и мишничките с бръснача всеки ден под душа Прошка няма за космите душмани  smile3540
Леля Зеля аз съм чела че при плацента превия се налага секцио защото тя предшества плода и няма начин да бебо да излезе
Каквото и да стане не се притеснявай Важното е бебенце да е живо и здраво пък ние сме бългаски майки юнашки ще се оправим  Laughing
Аир с теб сме от един отбор 116 а  Joy Стикам палци за петък и чакаме добри новини
Чопи мила почивай повече защото сега това е най важно После ще има да обикаляш градинките
Кала и на мен ми тече кръв от венците Това е свътзано с повишеното напрежение вследствие увеличената кръвна маса После ще ни мине
Неса стискам палци всичко да е наред Ти бъди спокойна и коремчето ще е наред Само да дойде бебчо и ще те оправят
Фрики каква е тази ваканция месец и половина и аз искам толкова Моя си къта отпуската за около разждането и това е  newsm45
Затова още в нито един магазин не съм го замъкнала
Поздрави и лек ден

# 70
  • Мнения: 458
Мами нямам време да ви изчета защтото съм в болница.Като се прибера ще се отчета.Айде умната и да внимавате Hug

# 71
  • Мнения: 382
Мами нямам време да ви изчета защтото съм в болница.Като се прибера ще се отчета.Айде умната и да внимавате Hug
Ти пък какви ги вършиш там? Я бързо да излизаш и всичко да е наред!

Хера, тия електорнни апаратчета са сравнително неточни. Като си мериш кръвното, задължително трябва да си поставиш ръката според инструкциите и не трябва да я местиш, даже не трябва и пръстче да трепва. Аз имам два такива и всеки си поставя собствени цифри (+/- 20 единици...).

# 72
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Не съм писала отдавна и едвам смогнах да изчета всичко. Ние сме добре, във вторник ще ходим на изследвания. Аз от понеделник съм си на работа и се чувствам много по-добре, а след работота скиторя из центъра. Свърших бая неща тия дни, всеки ден си намирам по някоя задача и почти ме няма вкъщи. Събота ще ходим с мама и татко и свекитата на вилата да си правим барбекю, а в неделя с татито имаме годишнина от сватбата и сме запланували едно спане до обяд.
На мамчетата с проблеми стискам палци скоро да се оправят и да им мине по-леко и бързо времето.  Още малко и ще му се види края.
Поздрави и много  Hug !

# 73
  • Мнения: 71
эдравейте бъдещи мамчета и от мен!

Аз бях миналата седмица на лекар и ми каза че засега бебка е с дупето т.е.седалищно Sad
Случайно да знаете каква е вероятността така да остане до края?Не ми се иска май да ме режат.

# 74
  • Мнения: 71
Хера ние имеме такав апарат, защото баща ми е с високо кравно и са много доволни.Майка ми го носи на болницата да го замерват и е много точен.Започват да дават отклонения след доста време ползване. Peace

Общи условия

Активация на акаунт