Лятото горещо е на прага, времето към ОКТОМВРИ се скъсява

  • 14 576
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 550
эдравейте бъдещи мамчета и от мен!

Аз бях миналата седмица на лекар и ми каза че засега бебка е с дупето т.е.седалищно Sad
Случайно да знаете каква е вероятността така да остане до края?Не ми се иска май да ме режат.

Още е рано да мислиш за секцио:)
Бебето може да се обърне дори в последната седмица  Simple Smile

Хера, и аз имам такъв апарат, но му нямам никаква вяра...

# 76
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
КалиМа, на мен сега ми тече първия болничен от 30 дни издаден е от ЛКК, за втория ще трябва да ме вкарват в болница ли .. #Cussing out #Crazy newsm78

Да ти кажа много зависи от лекаря, ама аз съм в болничен от март и не може да ми дава болнични до септември и затова малко в болницата, а както казваш че това ти е първия болничен то мисля че няма нужда да те вкарват в болница и наблюдаващия лекар ще може да ти дава болнични до 45 дена преди термина, а от тогава вече си излизаш в полагаемия болничен за бременност и раждане който е 135 дена, 45 преди термина и 90 след него, и после майчинство и така нататък Wink Това е . Говори все пак с лекаря си като дойде време да ти подновява болничния, но мисля че ще ти каже горе долу същото...така че споко няма да ти се наложи да лежиш в болница
Пък и в болницата не е страшно, само си лежиииииш и скучаеш  Laughing, храната е кофти Sick ама се издържа

# 77
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте октомврийски майчета зайчета Simple Smile

За първи път се включвам и още не знам как да се впиша в списъка.

Срещате ли се понякога в София октоврийките с кореми големи?

# 78
  • Мнения: 2 550


За първи път се включвам и още не знам как да се впиша в списъка.


Добре дошла!   bouquet
Кажи термин,  пол ако знаеш...откъде си, на колко години си - това по желаниеSimple Smile първо, второ, осво дете?
Аз ще те включа в списъка Simple Smile

# 79
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Тани много рано си се притеснила пък и не приемай секциото толкова трагично защото на всеки може да се случи Бебчето има да се върти като пумпал до 9 месец
Дидита бахама добре дошла  Hug Лека и безпроблемна бременност
Херка аз си мисля че дори и да са неточни тези апарати могат да следят динамиката на кръвното ти стига да го мериш при равни други условия Тоест няма толкова голямо значение дали горната граница ти е 120 или 125 но важното е да няма флуктуации Ние стискаме палци да кротува твойто кръвно
Бубе какво е станало Надявам се че с бебо сте добре  Praynig и скоро ще си дойдете вкъщи и при нас
Момичета лекцията другият вторник е ммного интересна Захранване на кърмачетата Така че ще се радвам да се видим там
Поздрави 

# 80
  • Мнения: 490
Привет и от нас в новата тема! Hug
Напоследък нямам много време за писане и само ви чета отгоре отгоре, ама гледам  че и вие не сте много активни. Naughty
Добре дошла на новата мама Дидита-успешен финал!
Ние с бебче сме добре. Вчера бяхме на консултация при държавния, но този път не се видяхме с бебечето. Обърнаха внимание само на мама- мерене, кръвно и т.н. И аз като Хера съм с лабилно кръвно и ми казаха да си пия хапчетата- пия 2 пъти по 1/2 Dopegyt. Иначе аз продължавам с Магнерота и новото е Бусколизин, щото контракцийките ги има, а и по-специални болки от предишните/в смисъл май родилни според лекарката/- каза ми да внимавам никаква работа и спокойствие. И аз от няколко дни започнах да не спя-като се събудя наспана към 1.00 часа и задремвам чак на разсъмване и на всичкото отгоре бебешока ме разпъва отвсякъде-сега усещам корема си като насинен. Айде стига повече жалби- поздрави на всички и да погалите коремките! preggo
Бубе, надявам се всичко с вас да е наред и скоро да сте вкъщи. smile3525

# 81
  • Мнения: 1 128
    smile3558 Здравйте,мам4ета.  love001


     Добре дошла при нас дидита бахама.Леко бременеене и хубави емоции. preggo
     Днес тук времето е много хубаво,слънцето се е скрило,подухва лек ветрец.Абе благодат както се казва.Закусих,приклю4их си сутрешната разходка с ку4ето и сега като го гледам как се е опнало на канапето ми става такова сънено и на мен,4е май ще взема да направя един предобеден сън.Следобед в 4етири съм на коламаска и на татито днес му е последниа работен ден.Запо4ва голямото глезене.  Hands ClapУтре слизаме цял ден на басейна и в неделя ще ходим да се разхождаме по гората.Оооо,много ми харесва програмката.В понеделник ще ми правят проба за гестационен диабет,някой прави ли си я досега?Гадна ли е ази те4ност дето те карат дая пиеш?
     Приятна по4ивка и погалете корем4овците от мен. pregnant


 Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower
     
     

# 82
  • София
  • Мнения: 234
Хей, девойки, благодаря за топлия прием!

Разбирам, че ходите на училището на 9 месеца, и аз го посещавам от началото на месеца, може да се видим там и да обменим клюки по бременнеенето  Wink

friki внимавай с басейните и горите - не се изморявай в никакъв случай и не стой много на слънце

# 83
  • Мнения: 2 550
Здравейте,

някой предложи да си направим списъче с качените килца.
Ако сте съгласни, може да направя един екселски файл и там да водим статистика (да не натоварваме допълнително първата страничка). На финала може да си направим нещо като интересни факти и да имаме победителка в категория "най-малко качила мама", "най-пухкава мама", общо качени кг и тн...бе глупосит един вид, хихи

Аз пия бира и се понапих, после може да се чудя как изобщо съм ви го предложила това  Joy

# 84
  • Мнения: 793
~ТЮЛЕН~   - ти пък една бира ще те събори ли Drunk cheers beer наздраве от мен и аз смятам след работа да пия бира, направо си мечтая за този час  smile3559 пък и днес е  smile3558 и излизам за една седмица в отпуска така че  newsm44 newsm68 newsm10  За предложението не е лошо, ама няма ли да има стресирани мами, аз например Крус като ми каза че е качила само 3 пък аз няма да кажа колко и се депресирах  smile3533 smile3534 newsm08

 didita bahama mama- добре дошла и от мен  Hug

Хера- не знам до колко са верни, ама кръвното ми винаги е било нормално и на тези апарати е същото, да не говорим, че винаги хваща, когато сестра ми доближи границите  newsm78

 friki- сега защо ни караш да завиждаме  smile3515 мъж вкъщи щял да я глези, басейни, гори.Искам и аз  newsm45 smile3503 newsm62

evelinar - леко с креватите  luvbed smile3534

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 16:34 от Леля Зеля

# 85
  • Мнения: 5 178
Привет и от нас мамчета,

Леля Зеля, ти защо си на работа нали щеше да мъчиш домашните с капризи  smile3521

Добре дошли на новите мамчета.. пожелавам и на вас успех в начинанието "Нов член в семейството"

Фрики, приятно глезене, благородно ти завиждам.. аз на плажа слизам само за вечерна разходка.. другото това лято ще го пропусна

Тюленче, ти искаш да ме депресираш съвсем.. аз тъкмо се спрях да  качвам по кило на седмица.. Въобще не ме срам да си кажа 78 при начални 60.. и съм казала, че ако родя на 85 ще давам банкет..   newsm19

Херка, умната с кръвнишкото, режима климатик + спалня + телевизор му е спасението.. Моето кръвно пък е ниско и ходя като замаяна като ме напече

Целувки и едно ритниче от корема ми  за всички форумки !!! pregnant

# 86
Здравейте и то мен!
Чудесна нова тема тюленче!  bouquet
Поздрави на новодошлите и на всички останали!
Поздрави и на рожденичеката!Да си жива и здрава и да имаш едно прекрасно малко бебче! /малко на патерица/
Ужас-не ми се появяват другите картинки.....
Днес като ме видя докито ми каза , че съм се разширила като за момиче, а като слуша тоновете -мъжки.СУпер-още е загадка.Ние си говорихме с тоткото да не ни казват какво ще е , за да не се настройваме.Нямаме претенции към пола, защото какъвто и да е след някоя друга годинка ще се яви на поправителен.
На мамите , които имат проблемчета, пожелавам много бързо отшумяване на същите.Да почиват и още малко и ще започнем да се отчитаме с появилите се на бял свят човечета.
Лек ден! О, и приятна вечер!

# 87
Хей,здравейте и от нас Hug
От два дена ви чета-е най-накрая успях Whistling
Ние сме добре,но ме хванаха да работя #Crazy и нямах време да ви пиша.
На колежките-я се стягайте! smile3516Сега ли ще се разболявате и то от какво ли не? waitИ да се оправяте-до края никакви проблеми вече. Naughty
На новите-здравейте,безаварийно до края. Praynig
За сега толкова-друг път пак newsm47
И да се пазите lovekiss

# 88
  • Мнения: 1 369
Здравейте,мами и честит ви петък!
Като ви чета,някои бебета са мнооого срамежливи...не са като нашето. Оня ден бяхме на консултация и нашия човек не пожела да си покаже личицето да го снимаме...дупеше се през цялото време и само атрибути  показваше,за гордост на татко му...  Иначе и на мен първото нещо,което ми каза докторката беше,че бебчо е напречно разположен,даже и малко към седалищно,и ако не се врътнел,хич да не си мисля за нормално раждане. Ама аз за сега съм спокойна-ехееей,за следващите 3 месеца кой знае колко хиляди пъти ще се врътне във всички посоки,на мама пумпалчето:) Пък ако е речено секцио-най-важно е да се роди здраво детето,аз ще се оправя:) Та така,Тани 83,и на мен ми казаха като на теб,ама споко,има време!
 Аз другата седмица ще пропусна училището,че съм сутринта на работа,но съм се записала за по-следващата седмица. Дидита, ще се радвам да се запознаем!
 Мале Ели какви са тия родилни болки толкова рано,лягай да почиваш!
 Фрики,благородно завиждам,но при наличните възможности при нас аз лично съм щастлива,че идват поне 2 дни,в които с мъжа ще сме заедно и ще можем да се поглезим.
 Хайде приятен уикенд!

# 89
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас!
Толкова съм "развълнувана".Само, ако знаете какво ми се случи днес.Свекърва ми дойде да ме види!!!Невероятно, но факт!Тя милата е толкова "ангажиран" човек, че от началото на бременността ми, няма време да ми се обади да ме пита как съм, а сега изведнъж-посещение.Направо нямам думи, но няма да ви отегчавам с темата "свекърва".Радостното е, че мъжът ми излиза в отпуска за две седмици.Дано бебонка да е послушна и да можем да се поразходим малко.
tani83 и на мен на последната консултация ми казаха, че бебето е с дупето надолу.Засега не искам да се ядосвам, защото от всичко, което прочетох разбрах, че още е рано; имат време да се обърнат, както трябва.
didita bahama mama, добре дошла!
eli_gu, внимавай и си почивай, че като чуя за контракции, косата ми се изправя вече.
Момичета, днес ми е малко гадно, защото бебка ритна два пъти сутринта и два пъти на обяд и никаква не се обажда.Вчера ме побърка от ритници, а днес... Ясно ми е, че не може да рита по цял ден, но никак не ми е хубаво като мързелува така.
Това е засега от нас.Пожелавам ви весели почивни дни и приятно глезункане!

Общи условия

Активация на акаунт