Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 105 отговора

UK

Хубаво де, предложете по добро име и ще го сменя. След като подобавaщо нафлуудихме темата с блудкавите руски актьорчета, можем да се пренесем тук. Обичам италианци. Най много - ей тоз италианец. Ако го хвана, няма да му простя.

Цитирай

Новият ми любимец...
макар и не баш италианец  Mr. Green

Цитирай

Пишете имена, де... От къде да знам кой кой е Crossing Arms
Цитирай

UK

Дженаро Иван Гатузо, футболист, Милан, Италия? Достатъчно ли съм изчерпателна? Smile
Цитирай

Варна

Хубаво де, предложете по добро име и ще го сменя. След като подобавaщо нафлуудихме темата с блудкавите руски актьорчета, можем да се пренесем тук. Обичам италианци. Най много - ей тоз италианец. Ако го хвана, няма да му простя.

rotfImao rotfImbo
Цитирай

Пишете имена, де... От къде да знам кой кой е Crossing Arms

Моят Гошко е Зинедин Зидан  (Реал Мадрид и френския национален отбор) Love
за мое най-голямо съжаление, мисли да се песионира след Световното.
Цитирай

За да не ме биете, пригодих снимката към темата  Love

Цитирай

UK

АХаХахахАХаХахАХаАХАХАХАХАХахахАХАХАХахАхАхАХаХАХАххХх...
Цитирай

Springfield, VA

Аз пък не харесвам футболисти и не си падам по никой от тях  Crossing Arms Един ден синът ми като стане известен футболист, ще си падам по него  Crazy
Цитирай

UK

Добре, ето един не футболист и не съвсем италианец, но се е снимал в няколко италиански продукции.

Никълъс Роджърс, австралиец, актьор - "Фантагиро"(Тарабас), "Карибски Пирати"(мини сериал - Феранте "Маласорте" Албриции), "Мария"(Исус Христос), "Лаура я няма"(Лоренцо), "Принцесата и просяка"(Адемаро). Толкоз.
Цитирай

Burgas

Мамма миа, и аз много си падам по италианци- от типа високи, мургави и страстни... Love Любимият ми тип мъже... Hug
Как да не полудееш, кажи? newsm78  Crazy newsm08
Цитирай

UK

Кой те кара да не полудяваш? Само чакам да ме споходи един такъв в сънищата ми... Ако можеше да си поръчвам...
Цитирай

sofia

Добре, ето един не футболист и не съвсем италианец, но се е снимал в няколко италиански продукции.

Никълъс Роджърс, австралиец, актьор - "Фантагиро"(Тарабас), "Карибски Пирати"(мини сериал - Феранте "Маласорте" Албриции), "Мария"(Исус Христос), "Лаура я няма"(Лоренцо), "Принцесата и просяка"(Адемаро). Толкоз.

Аааааааа този го знам и много ми допада, гледала съм го във Фантагиро.
Цитирай

Ако некой мъж проете писанията ни ще ни обяви за маструбаторки  Mr. Green
Цитирай

Burgas

Кой те кара да не полудяваш? Само чакам да ме споходи един такъв в сънищата ми... Ако можеше да си поръчвам...

Стига с тия сънища, аз викам наяве нещо... Twisted Evil
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 105 отговора