Какво мислите за готовите манджи на SEMPER?

  • 1 519
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Вики, много ги харесва. Особено спагетите.

# 16
  • Мнения: 4 621
Много са хубави, според мен, но за съжаление моята злоядка не ги яде Hug

# 17
  • Мнения: 723
Наистина са хубави, много мои приятелки ги купуват за децата си в дните, в които няма детска кухня. Моята дъщеря не ги харесваше изобщо, а съм й купувала всякакви видове, но тя е сред изключенията.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Много са вкусни и си миришат на домешно приготвени ястия. Лошото е, че малката злоядка не ги иска много много.

# 19
  • Мнения: 6 472
Еее само мойто ли не иска нищо от пюретата на Семпер  Cry Хич не е злоядо, много рядко подбира манджа, но техните неща не ги яде и това си е. А толкова харесвам тази марка....

# 20
  • Мнения: 5 255
Едва ли има друг човек, който да им прави такава реклама като мен.За мен това са най-страхотните манджи и пюрета.

Забравяш за мен  Hug
Сега ще видиш каква реклама ще направя  Mr. Green
Може да погледнете тези линкове :
Ние вземаме децата насериозно...;
Последни новости...;
и тук   Wink

А относно въпросът какво мисля за готовите манджи - Лора им е фен, особенно на рибите  Peace

# 21
  • Мнения: 1 645
Манджите на Семпер са страхотни ,Дани само тях яде,като изключвам моите.

Няма вид,който да не е опитал.
Агнешкото му е фаворит Peace

# 22
  • Мнения: 27 524
Полар, Нати, мерси   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 2 298

Моля, дано да ви харесат. Имай предвид, че са малко по-едро смлени от Хип за същата възраст. Нашата девойка като навърши 8 месеца престана да ги яде и си предпочиташе Хип. Аз се чудех защо, след като Семпер са толкова вкусни, докато ме осени идеята, че всъщност може да я мързи да дъвче: понамачках допълнително едно бурканче и тя ги "прояде"  Laughing.

# 24
  • Мнения: 507
Манджите на Семпер са страхотни, согато не сме на кухня от тях си хапва дребния.

# 25
  • Мнения: 867
Моля кажете ориентировъчни цени.Благодаря!

# 26
  • Мнения: 5 255
Моля кажете ориентировъчни цени.Благодаря!

Не мога да бъда конкретна, но аз купувам от 2.60 до 3.35 лв. за бурканче.

# 27
  • Мнения: 509
SEMPER е най-доброто,което се предлага до момента в България.Не само са страшно вкусни,но и много полезни.Дъщеря ми докато навърши една годинка съм я хранила само с тях.

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега и ако някой ми каже къде ги има... Аз на пазара тук намирам само Нестле, Хип и Гербер, но Семпер не видях, а много искам да ги пробваме. В Метро ги няма, а и по разни детски магазини и аптеки също не ги намирам  Sad


В Била  Simple Smile

Иван ги хапваше с удоволствие, повече му се услаждаха от Хипските

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
Забравяш за мен  Hug
Сега ще видиш каква реклама ще направя  Mr. Green
Може да погледнете тези линкове :
Ние вземаме децата насериозно...;
Последни новости...;
и тук   Wink

А относно въпросът какво мисля за готовите манджи - Лора им е фен, особенно на рибите  Peace
Ами, аз тогава да попитам какво представляват Фермерска яхния и Моряшка яхния? Искам малко да разнообразя менюто и се чудя какво пюре да купя. А от рибните кое ще ми препоръчате? Досега съм купувала само Риба моруна в билков сос.

Общи условия

Активация на акаунт