Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7
Я кажете момичета знае ли някоя от вас дали това въобще е вярно?!Прочетох го в една статия, но не беше обяснено защо newsm78?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз съм го чела е се чудех също като теб. Никъде не съм прочела да пише, защо е така.

# 2
  • Мнения: 7 474
За пръв път чувам, но сега правя 30 и мога да пробвам  smile3508

# 3
  • Мнения: 5 790
Не съм сигурна, че не излизат стри. Аз родих на 30 и искам да ви кажа, че ми излязоха доста, въпреки че се мазах непрекъснато с какво ли не. Не мисля, че възрастта има така връзка с излизането на стрии. По-вероятно ми се струва обратното. Нали като е по-млад човек му е по-еластична кожата?

# 4
  • Мнения: 7
Не съм сигурна, че не излизат стри. Аз родих на 30 и искам да ви кажа, че ми излязоха доста, въпреки че се мазах непрекъснато с какво ли не. Не мисля, че възрастта има така връзка с излизането на стрии. По-вероятно ми се струва обратното. Нали като е по-млад човек му е по-еластична кожата?
Е, да де! Съгласна съм с тебе и затова си мислиа че няма логика!

# 5
  • Мнения: 7
"Резките зависят пряко от еластичността на кожата, от наддадените килограми, а също така и от възрастта на бъдещата майка. След 30 години опасността от появата им намалява, освен ако очаквате близнаци." Ей това долу горе пишеше..... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7
Питам, защото сега съм бременна за втори път и това пряко ме интресува.При първата бременност се спасих без нито една стриа, но аз качих само 7,5 килограма.Мисля, че това е от голямо значение, обаче сега забелязвам че съм качила до третия месец почти 3 килограма.Мисля, че този път здраво ще се раздуя Grinning.Не съм болезнено суетна, но при положение, че при изписването с първото дете си обух старите дънки и така се появих и всички ахнаха, нямах помен от корем или други излишни килограми, та мисълта ми е, че сега хич и да не се надявам на подобно чудо!Поне да знам как да се преборя с евентуалните последствия #2gunfire

# 7
  • Мнения: 9 902
не бе, вие сериозно ли?
Не е вярно, че на 20годишните им е по-еластична кожата. Вече масово се срещат нацепени тийнейджърки.
На всичко отгоре 30годишната жена използва повече бяла козметика, а 20годишната жена използва повече декоративна.

# 8
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Това за стриите го чувам за пръв път newsm78 Обаче според мен всичко си е до кожа Thinking

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това пак е някое велико писание на някоя мъдра глава.Ми то си зависи от кожата на жената, не от годините.Няма ли някой написал, че след 40-та година жената като роди и корема веднага се прибира и става плосък като на тинейджърка newsm78

# 10
  • Мнения: 3 423
Това трябва да ни е проблем, само ако искаме кариера на силиконови певачици.
Аз съм над 30, имам си стрии и не мисля да давам пари за татуировки. Стриите ми стигат.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
Мисля, че всяко тяло и всяка кожа са си индивидуални.

# 12
  • Мнения: 306
Ами,ако първата бременност е била преди 30,образували са се стрийчици,кожата се е поразпуснала тук-там...След това е възможно да не се сдобиеш с още стрИИ,но е тъпо да кажеш:"О,чудо!От първата бременност/тогава бях на 23г./цялата се нацепих,а сега- нито една!Гле'й  ти-к'во нещо са годинките..." ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 972
Родих на 32, качих 6 килограма, стрии не съм имала....Слава богу!

# 14
  • Мнения: 4 392
Според мен няма връзка с годините. Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 39 746
Според мен също няма връзка с възрастта. Родих на 28, имам време да пробвам теорията за 30+ Simple Smile Но имам прекалено много стрии от първата бременност, за 2рата няма да ми направят впечатление.

# 16
  • Мнения: X
Аз имам тоооолкова много стрии от първата, че трудно ще ме впечатли някоя стрия от втората,... най-много да стана една голяяяма стрия hahaha Tired

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Всичко зависи от еластичността на кожата.има жени които се мажат през цялото време на бременноста и пак имат стрии,а други въобще не се мажат и нямат нито една.аз съм в края на бременноста си,мазах се през цялото време и засега нямам нито една,но нищо не се знае имам още време.чувала съм че някои се нацепвали точно последните дни

# 18
  • Мнения: 4 428
При мен корема се нацепи точно 2 седмици преди термина  smile3511 Умрях от яд tantrum Единственото хубаво нещо е, че се нацепих от долната страна на корема. Поне не си личи чак толкова. Ще видим как ще съм следващият път. Но най-важното за стриите е еластичността на кожата. Аз сега съм на 25, второто мисля да се пръкне някъде след о/о 3-4 год, така че аз няма да мога да пробвам как е бременност след 30 Grinning /поне по план/

# 19
  • Мнения: 4 621
Не съм чувала за това newsm78 Аз лично родих на 25, стрии не ми се появиха Grinning

# 20
  • Мнения: 601
  И аз го чувам за първи път,не мисля че е възможно Thinking

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Аз имам тоооолкова много стрии от първата, че трудно ще ме впечатли някоя стрия от втората,... най-много да стана една голяяяма стрия hahaha Tired

Ъхъм, и аз така  Sad Пък и мога да твърдя, че от втората бременност нямам хич  Mr. Green- те от първата са ми предостатъчно, нищо, че и двете бяха преди 30-те.

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И аз се нацепих, но след бременността, въпреки че упорито продължавах да се мажа.
Но този абсурд с възрастта ми припомни един друг-преди години четох в сп. Бела /мога да се опитам да изровя в кой брой точно/, че ако кърмиш повече от три месеца - край на целулита Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 100
  И аз го чувам за първи път,не мисля че е възможно Thinking

Не мисля, 4е е вярно newsm78

# 24
  • Мнения: 1 100
......Но този абсурд с възрастта ми припомни един друг-преди години четох в сп. Бела /мога да се опитам да изровя в кой брой точно/, че ако кърмиш повече от три месеца - край на целулита Mr. Green

Развесели ме Мики Grinning. Ма тия хора от къде ги измислят подобни бисери: с други думи колкото по дълго време се кърми, толкоз по малко целулит. Супер, пък ние пари за антицелулитни кремове даваме Joy

# 25
  • Мнения: 2 924
дали е вярно или не незнам, но е факт ,че аз нямам нито една стрия на корема. А съм на почти 37г и това беше първата ми бременност. Не съм била дебела, за да каже някой ,че корема така или иначе ми е бил голям та затова нямам стрии:) Корема си ми беше нормално плосък,след някоя седмица се надявам пак да стане такъв:)

# 26
  • София
  • Мнения: 3 392
Разбира се, че е вярно и го пише на 100 места. разбира се и индивидуалния фактор има значение, типа кожа и прочие, но след 30 производството на естроген и еластан е в по-голямо количество, отколкото на 20.
Аз родих на 32 и нямам една стрия, барабар с приятелките ми. Качих и 12 кила само, висока съм доста, естествено, имах чувството, че корема ми няма на къде да се разтегне вече, така, че тези, които качват по 20 и нагоре, просто не еластан и естроген, ами не знам какво би ги спасило.

# 27
  • София
  • Мнения: 35 919
  И аз го чувам за първи път,не мисля че е възможно Thinking

Не мисля, 4е е вярно newsm78
Peace и аз

# 28
  • Мнения: 564
Аз лично не мисля, че е вярно - според мен всичко си зависи от кожата. Както и не съществува крем против стрии, който да е универсален за всички...  newsm78

# 29
  • Мнения: 8 917
Я кажете момичета знае ли някоя от вас дали това въобще е вярно?!Прочетох го в една статия, но не беше обяснено защо newsm78?
Аз родих 1 седмица след като навърших 28, не съм се мазала с нищо и нямам стрии Rolling Eyes....дано и с второто /живот и здраве/ е така Mr. Green

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз нямам нито една от бременноста/34г/,но си имам от преди нея от вариране с килограмите.

# 31
  • Мнения: 306
Рязкото качване / съответно рязкото сваляне /на килограми, е главната причина,според мен.Но каквото и да си говорим/стрИИ,C-лулит/ВСИЧКО ИДВА ОТ ПАПКАНЕТО! Grinning

# 32
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Това за стриите го чувам за пръв път newsm78 Обаче според мен всичко си е до кожа Thinking

# 33
  • Мнения: 9 902
Качих и 12 кила само, висока съм доста, естествено, имах чувството, че корема ми няма на къде да се разтегне вече, така, че тези, които качват по 20 и нагоре, просто не еластан и естроген, ами не знам какво би ги спасило.

Чакай, чакай, аз съм 160 см и качих 22 кила. Също нямам стрии/с извинение, че аман вече/ и не виждам никаква връзка между височина, наддаване и стрии.

А това за целулита бих искала да е вярно, ноооооо.....

 

Общи условия

Активация на акаунт