Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

София

Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Crying or Very sad Sad Praynig
Цитирай

Варна

Като ти се допуши цигара- пий вода. Помага.Аз като отказах цигарите така правех.Мисли си колко добре ще се чувстваш,ако не пушиш, Как ще се избистри кожата ти, как няма да миришеш на бебето си. Има тлкова много хубави неща, за които да си мислиш! Успех ти желая и не посягай към цигарите!
Цитирай

Варна

на мен ми помагаше като запаля дръпна 2 пъти и я хвърля
Цитирай

Четох, че колкото и да ти се пуши, желанието минава само до 5-10 минутки: независимо дали си запалил или не. Така, че да не ти дреме - лесно е и ще се справиш  Hug
Цитирай

РусЙе

Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Цитирай

София

Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Crying or Very sad Sad Praynig
Бъди сигурна, че като запалиш гореизброените прилагателни ще останат непроменени, но освен това и ще изпитваш и непреодолимо чувство за вина, че тровиш собственото си дете.
Така че дръж се майче, на пали!
Цитирай

Сега имаш шанс да ги откажеш завинаги - НЕ ГО ПРОПИЛЯВАЙ! Килограми се свалят и без цигари Crossing Arms
Цитирай

Опитай с дъвка.
Цитирай

Варна

Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Лукчетата не са добра идея- имат много захар. по-скоро дъка или бонбони без захар.
Цитирай

РусЙе

Лукчетата не са добра идея- имат много захар. по-скоро дъка или бонбони без захар.
Da- дъвката е добра идея. Very Happy Важното е да се прави нещо с устатаSmile)))
Цитирай

Важното е да се прави нещо с устата
   Хвани мъжо и се нацелувайте  Mr. Green
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Или стой тука и не отлепяй пръсти от клавиатурата и мишката newsm10
Цитирай

Въобразяваш си, мила не ти се пуши!!  newsm03
Ние знаем, че можеш да издържиш без цигара! Дръж се!  newsm10
Цитирай

The Promised Land

Дъвки, семки, вода ...
Цитирай

London, baby

Аз мисля, че дъвката не е добра идея, защото може да не съдържа захар, но съдържа нутрауит, който е много вреден и води до хиляди болести!!! Пий вода, това е най-добрия съвет, който даде eve-nadine !! Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора