Как е половият виживот след раждането?

  • 2 934
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 097
уф, и мен много ме е страх още, а мъж ми брои дните до 2-рия месец (навършен)
Моето дете се роди нормално, но с ръка на челото и в следствие имам много вътрешни шевове. Понякога чувствам, че ще ми изпаднат вътрешностите през вагината, както си седя  #Crazy Тези дни ще ходя на преглед и срам-не срам ще питам.
Забраниха ни секса през 5-тия месец на бременността и вече 7 месеца  #Crazy не сме правили. Горкият ми мъж, само сексуални теми са му в устата  hahaha

# 31
  • Мнения: 47 963
честно казано,първия път имах и епизиотомия,и вътрешни шевове,болеше ме повече,но бях по-смела
втория имах 3-4 шева,ама някак все ме болеше,все нещо не беше наред,но вече съм добре,и мога да кажа че секса е о.к.
но с първото до 7 месец и аз се чувствах като crazybrat -все едно всичко ще ми излезе-препоръчвам ви и ви подсещам за упражненията за тазовото дъно!ако този проблем продължи,се ходи на специална рехабилитация-ходила съм след първото на такава гимнастика(с направление от гинеколог или личен лекар),ефекта е много добър,но поне с упражнението за тазовото дъно можем да си помогнем!

# 32
  • Мнения: 394
Аз нямах проблеми-към 40-45 ден го възобновихме,нямаше болки-нищо.Но явно при всеки е различно.

# 33
  • Мнения: 992
Аз нямах проблеми-към 40-45 ден го възобновихме,нямаше болки-нищо.Но явно при всеки е различно.

и при мен беше така

# 34
  • Мнения: 4 621
Аз раждах със секцио и не съм имала такъв проблем, но ако си раждала нормално е нормално да те боли в началото. След известно време ще отмине и всичко ще бъде както преди Wink

# 35
  • Мнения: 8 917
Аз раждах със секцио и не съм имала такъв проблем, но ако си раждала нормално е нормално да те боли в началото. След известно време ще отмине и всичко ще бъде както преди Wink

 Peace
Дори и по-хубаво Peace

# 36
  • Мнения: 949
И аз съм с болки и затова все по рядко го правим.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 390
Имах болки,когато го възобновихме на 35-40 тия ден, но като се отпуснах и ми мина. Отначалото внимавахме с някои пози. Сега се чувствам доста добре, дори ми харесва повече, отколкото преди да забременея.

# 38
2-3 седмици след първото ми раждане -секцио, с мъжа ми правехме секс. Без никакви проблеми, без болка.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Сексът е мираж за нас!Октомври ще струваме година от както не сме правили!

# 40
  • Мнения: 379
2-3 седмици след първото ми раждане -секцио, с мъжа ми правехме секс. Без никакви проблеми, без болка.
и ние на 2та седмица! даже ме беше срам да си призная, да не съм най-навитата във форума, защото аз напирах  Embarassed; раждах със секцио и ме беше страх да не "скъсаме" нещо, но слава богу за сега всичко е ОК; наистина има в началото проблем с овлажняването, но нали за това са лубрикантите Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 5 079
НИКАКЪВ ГО НЯМАААААА #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 753
Много по-добре отколкото преди. Само дето времето е по-малко. Но сексът може да е на рядко, но затова пък е доста качествен!  Peace  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 334
и при мен го имаше този проблем няколко месеца след раждането,но нещата се нормализираха и станаха по-добре и от преди WinkНе се притеснявай!

# 44
  • Мнения: 1 428
Нямах никакви проблеми,дори е по-качествен,но аз съм секцио.

Общи условия

Активация на акаунт