По колко спите през деня?

  • 1 700
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 961
горе-долу 2 х 1 час

# 16
  • Мнения: 4 621
От доста отдавна спим не повече от 2 часа на ден newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 44 088
общо по около 3 часа - сумарно за целия ден някъде се събират...май...не съм засичала точно....

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 914
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.
ТОВА НАПРАВО МЕ ИЗКЕФИ  smile3501 smile3532 smile3532 smile3532

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ами аз през деня спя рядко, макар че работя на смени.
Mr. GreenСупер отговор, точно по начина по който е зададен въпроса.Сега ще чакаме и "По колко пъти акаТЕ на ден" Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Влади все още спи по два пъти дневно за около 4 часа общо  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 823
Дани и той спи по два пъти на ден за около 3-4 часа.

# 22
  • Мнения: 2 494
Споко, Йони спеше много по малко  Crazy
На вашата възраст спеше 4 пъти по 30 минутки-точна беше като часовник! Което прави едва 2 часа! Thinking
И аз се притеснявах, ама тя така си беше до скоро. От около месец прави режим и спи повече-едва ли не за седмица започна да спи сутрин по 40 мин. до 1 час максимум и после около 2 часа следобед.  bowuu

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Цитат
По колко спите през деня?
Много рядко ми се удава, но ако мога - по два часа следобед, благодаря.

# 24
  • Мнения: 2 672

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

така е , ок. Simple Smile но ако беше прочела и мнението на авторката/ а не само заглавието на темата/ нямаше да отговаряш по този начин. може би....

# 25
Megan!
Какво съвпадение!
Моето бебе също се казва Йоана и е на 8 месеца и 1 седмица ,спи точно като твоето/ 4 пьти по 30 минутки и от 1 месец спи малко по/дьлго,по 1 час ,но винаги различно. Само дето не сме в София.По колко спите нощем.(На немската клавиатура не мога да намеря тирета и вьпросителни.(Поздрави.

# 26
  • Мнения: 878
Леле какви са ви поспаливи бебетата,Дани е почти на 4м и спи на 2 пъти по 30 мин,само ако е имал много тежка нощ е възможно да спи максимум 2 часа,а нощем спи okolo10 часа с поне 4-5 събуждания за кърмене.

# 27
  • на село
  • Мнения: 3 914

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

така е , ок. Simple Smile но ако беше прочела и мнението на авторката/ а не само заглавието на темата/ нямаше да отговаряш по този начин. може би....


Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

# 28
  • Мнения: 4 965

Ами така де, като питаш - По колко време спите през деня?,
ако беше написано - По колко време спят бебетата ви през деня?
е друг въпрос.
Не ми допада да се говори за децата като "ние".

така е , ок. Simple Smile но ако беше прочела и мнението на авторката/ а не само заглавието на темата/ нямаше да отговаряш по този начин. може би....


Много добре съм прочела какво пише, но самото заглавие е подвеждащо,
редно е  от него да става ясно за какво  се пита.

Аз пък от вчера се чудех как така Реза не е преместила още темата и защо някой го интересува по колко спим (аз ли, мъжът ми ли...). Добре, че отворих темата, та схванах Simple Smile.

Та така... Дъщерите ми спят нощем от 22 ч. до 9 ч.сутринта, а през деня между 13:30 и 15:30. До годинка спяха по 2 пъти на ден, а на 5 месеца дремваха 3-4 пъти през деня за по-кратко.
Аз си лягам след 24 ч. и ставам към 8 ч., мъжът ми спи между 2 и 8 ч. (пак през нощта). Иначе, много силно си мечтая да спя и следобед, ама тогава или имам работа, или баба ми (понеже тя носи храната на децата от детската кухня) изчаква да й свърши сериалът и чак тогава си тръгва, та й правя компания.
Wink

# 29
  • Мнения: 2 494
Megan!
Какво съвпадение!
Моето бебе също се казва Йоана и е на 8 месеца и 1 седмица ,спи точно като твоето/ 4 пьти по 30 минутки и от 1 месец спи малко по/дьлго,по 1 час ,но винаги различно. Само дето не сме в София.По колко спите нощем.(На немската клавиатура не мога да намеря тирета и вьпросителни.(Поздрави.

Калиопа, и на мен много ми хареса съвпадението!Ама ние сме на 9 месеца и половина  Hug Йоана преди спеше от 20 до 7, без да се буди  Laughing Обаче сега спи от 22 до 8.30, ама напоследък трудно може да се каже, че спим, щото зъбите и излизат много трудно .........

Общи условия

Активация на акаунт