Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имам един проблем, дъщеря ми не ще да се откаже от биберона с вода, а вече е на 3 годинки.
Може да пие от шише и от чаша, но без бибата не може. Никога не е искала биберон, а сега я е прихванало нещо с тази биба и не зная какво да направя.
След месец заминаваме на море и си мисля уш да забравим шишето, но се страхувам да не наддаде вой.
Наистина не зная какво да направя, а и от есентта е на детска градина и мисля, че ще е срамота да я пращам с такова шипе.
Моля споделете ако сте имали такъв проблем, как сте го решили
Благодаря
Цитирай

През девет форума в десети

Предлагам ти да скриеш добре шишето в багажа, там да обявиш, че сте го забравили, като се стараеш да залисаш детето с обстановката. Ако се разхленчи, малко търпение и твърдост от твоя страна, докато престане. Ако случайно положението стане трагично, "случайно" намираш шишето в багажа и... оставяш положението така. Успех!  bouquet
Цитирай

София и там където не се пуши

Реже се по малко от биберона постепенно няколко дни и биберона изчезва
Цитирай

Там, където има пудинг

Реже се по малко от биберона постепенно няколко дни и биберона изчезва

Хахаахаха Доротиииии много хитро!!!! Хареса ми!
Ние нямаме подобен проблем, но ми стана интересно какви предложения ще има Smile
Ние бяхме дълго време със залъгалка,но преди да навърши 2 години, един ден аз просто му казах,че е време да я подарим на някое бебе, което може да има нужда от нея  ,че той вече е голям и може и без нея и така ...няколко седмици се присеща за бибата и за бебето,аз също съм се изкушавала(когато се изнервеше много преди сън), но така и повече не съм му я давала.....даже я изхвърлих, да не би да ми хрумне да му я дам, в пристъп на отчаяние  Mr. Green Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.