И пак за гърнето

  • 554
  • 7
  •   1
Отговори
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Съжалявам, че пак тази тема пускам, но имаме проблем.
Синчето не иска да пика извън памперса, от седмица вече сме с гащи, стиска детето, но категорично отказва да се изпишка където и да е, ако не е в памперса. Нито прав, нито седнал, тича, пищи, реве, последния път го изтърпях близо час с истерични ревове, не не пишна и капка  Sad. Не издържах и сложих памперса и го напълни веднаха...
Направо имам чувство, че не знае какво да прави  Embarassed, слагам го гледа баща си, навън гледаме други момченца как пишкат, но полза никаква, заема стойката, хваща се за пишката и толкоз  Rolling Eyes
Дайте съвет, моля ви, какво да правя, сблъсквали ли сте се с подобно чудо?

# 1
  • Мнения: 14 133
А, и ние сме подобна картинка, но в малко по-добър вариант. Пишка на гърнето, ако нацелим момента, но още не си казва. 

# 2
  • София
  • Мнения: 6 175
Предполагам, че си пробвала, но да питам: става ли да сложиш един памперс в гърнето и да се изпишка върху него newsm78

# 3
  • Мнения: 14 133
Не знам кой какви варианти е пробвал, но моят синковец е сигурно вече четвърти месец без памперс и ефекта с казването е нулев.Заявих му, че няма да има нищо ново, докато не каже и не спре да се напикава- играчка, книжка или нещо подобно, та да видим.

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Предполагам, че си пробвала, но да питам: става ли да сложиш един памперс в гърнето и да се изпишка върху него newsm78
Ами не съм пробвала  newsm78, но последният път не пусна, докато не му го закопчах хубаво памперса, аз нарочна го оставих полуотворен да пишне и да му викам "браво" или там и аз не знам  Crazy, да му кажа "пиш" и че не е страшно, но не, рева, пищя, докато не го закопчахме хубаво и миряса... Ще го пробвам това, не се бях сетила...

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина е така, но с акането. Стиска се с дни. Като я видя, че вече много й се ака, слагам я на тоалетната /с детска дъска е/ и започвам дружелюбно, но настоятелно  Naughty да говоря, как не може така да стиска и к,вото се сетя в момента от тоя род, обещавам й даже шоколад, ако се изака. Тя накрая, с огромно нежелание свършва работата. Та, мисълта ми е, ако пробваш с разговори и обещания /изпълнени след това.../ за нещо, което много обича?!

# 6
  • Мнения: 14 133
И аз предприех тази тактика, но за играчки или нещо подобно, та да видим кой ще излезе по-инат от двама ни.

# 7
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Мартина преди месец се научи да казва за два дни. Махнахме памперса, и надълго и нашироко и обясних че ако ми каже когато и се пиша или ака, ще дойде на море с нас, ако не всички отиваме на море а тя ще стои сама в къщи. Подейства и безотказно, като преди това подчертавам почти не е сядала на гърне пък камоли да каже когато и се пишка. И сега когато пиша, пита всеки път дали ще идва на море. Измиси нещо такова  и дано подейства Hug

Общи условия

Активация на акаунт