За зеления чай?

  • 1 232
  • 20
  •   1
Отговори
Въпросчето ми е кратко и ясно - може ли да се пие зеления чай повече от веднъж дневно? Защото на опаковката пише само 'веднъж дневно'.  Rolling Eyes Мерси предварително  Wink

# 1
  • Мнения: 723
Щом пише 'веднъж дневно', не го пий по-често. Аз съм пила по 3-4 пъти на ден, но на опаковката на този, който пиех не е пишело такова нещо.  Peace

# 2
  • Мнения: 5 647
Ами може, аз преди пиех по литър зелен чай.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 402
Спазвах диета/режим близо 4м. Започнах да пия чайчето и то ми помогна много, от опита си казвам че един път на ден е напълно достатъчен. Ефекта е голям. Нпрмално е в началото първият или вторият ден да имаш колики, но след тов а всичко се нормализира и започваш редовно /даже малко повече от колкото трябва/ да ходиш до тоалетна. ..поне при мен бе така
УСПЕХ

# 4
  • Мнения: 7 474
Моя близка пие Зелен чай от години и вече не може да ходи до тоал. без да го е изпила, явно организма свиква с него - та се питам при вас има ли такъв проблем newsm78

# 5
  • Мнения: 10 982
Ако чая съдържа сена, организма свиква с нея  Sad
Зеления китайски чай "Sanie" и синия "Regulavit" са такива.

# 6
  • Мнения: 599
Ако чая съдържа сена, организма свиква с нея  Sad
Зеления китайски чай "Sanie" и синия "Regulavit" са такива.
Именно  Peace Внимавайте със сената.

# 7
  • Мнения: 1 425
Ами ти за кой чай питаш,за обикновенния зелен чай или за китайския.Аз пия от обикновенния доста,но съм чувала че други наистина не трябва да се пие повече от една чаша на ден.

# 8
  • Мнения: 2 241
От обикновения и аз съм пила с литри, правех си по една бутилка или кана и изстудявах, за лятото е супер Grinning

Но "Сание" или "Регулавит" (втория не беше ли по 3 пъти, не помня вече, веднъж го купувах) по-добре пий както си пише, че да не стане обратен ефект.

# 9
  • Мнения: 5 475
От обикновения и аз съм пила с литри, правех си по една бутилка или кана и изстудявах, за лятото е супер Grinning

Но "Сание" или "Регулавит" (втория не беше ли по 3 пъти, не помня вече, веднъж го купувах) по-добре пий както си пише, че да не стане обратен ефект.

 Peace и аз така..и свеки го прави..но ако е с лечебна цел..следвай инструкциите!

# 10
Тоя който съм си взела аз е една зелена кутийка и пише "билков чай сание за отслабване". И само по веднъж ли да го пия  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 10 982
Sanie е достатъчно да го пиеш 1-2 пъти, не повече!!! Shocked

# 12
Съжалявам много ама имам още едно въпросче  Embarassed
Пише че се пие по време на ядене, ама може ли към 16 часа, защото тогава пия чай по принцип  Confused

# 13
  • Мнения: 10 982
Може, но късната вечер или нощта ще прекараш ето така: smile3550
 newsm62

# 14
  • Мнения: 1 425
Може, но късната вечер или нощта ще прекараш ето така: smile3550
 newsm62

Да,да......точно така Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт