Eлектронно кантарче

  • 663
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Здравейте, имам електронен кантар  марка "tronic". Вчера му сменях батериите и на дисплея се появи надпис"OLD" след което при теглене излизаха главоломни числа от рода на 120кг, 95кг #Crazy и др., тоест не показваше вярно. Днес пак го пробвам, показа ми верни кг(поне приблизително) , но след това дисплея не се "изчистваше", а показваше само тези кг. Разместих батериите с цел да нулирам дисплея, и сега вече нищо не показва.
До преди смяната на тези батерии, кантарчето ми е било много точно с изключение на момента, когато батериите се изтощаваха, тогава даваше отклонение. За съжаление кантарчето ми е подарък и нямам никакво упътване. За това някой от вас, който има подобен кантар, или поне идея какво не правя както трябва нека ми отговори.
Знам че вероятно ще трябва да го нося на специарист, но пък реших първо тук да се консултирам, понеже виждам че тук се намират решения на всякакви проблеми.

# 1
  • Мнения: 5 539
Кантарчето май нещо се бъзика с теб hahaha, казва ти, че си стара и дебела Mr. Green Я му тегли един шут!

# 2
  • Мнения: 1 462
Отслабни.

 Peace Майтапя се.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 634
Vilka, може би батериите нещо не са наред.

# 4
  • Мнения: 1 492
Да, пробвай с други батерии

# 5
  • Мнения: 1 753
Според мен такова кантарче заслужава да бъде изхвърлено в най-далечната и най-мръсната кофа за боклук  Peace  Mr. Green  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 184
Според мен такова кантарче заслужава да бъде изхвърлено в най-далечната и най-мръсната кофа за боклук  Peace  Mr. Green  Mr. Green
По принцип е така, но до сега с предишните батерии не ми е "правило", тези номера. Май трябва да пробвам с други батерии.

Общи условия

Активация на акаунт