Мами в Италия 13

  • 10 894
  • 275
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Добре дошли в тринадесетата част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
 newsm51


МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino


Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - vicino a Bergamo
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano
Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam (Параноична Заядливка Wink) - vicino a Milano
Ginger! (...) - Lecco

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(  )-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът: Grinning

Мами в Италия 1
Мами в Италия 2
Мами в Италия 3
Мами в Италия 4
Мами в Италия 5
Мами в Италия 6
Мами в Италия 7
Мами в Италия 8
Мами в Италия 9
Мами в Италия 10
Мами в Италия 11

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Пу първа  Wink

# 2
  • Мнения: 2 804
Пу си втора !
Честита нова темичка !
  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 427
http://www.mib.edu/MibSite/Offerta_formativa/Corsi+Master/default.aspx
Какво ще кажете за това ?Моето съкровище, братовчедчето  ми е решил да се впуска в тези авантюри от тази година.Как е обучението в Италия,струва ли си или по добре да се хвърлят същите пари на друго място?Някави препоръки за добро място?Независимо от страна или континент

# 4
  • Мнения: 5 475
Влади категорично не подкрепям Италия,а моята лауреа...нищо не намирам...а и като ниво..е  Crazy ...
от Европа- Германия или Англия,ако не- САЩ!
МБА вече му мина модата...имам го американски..и реализация тук - никаква!  Peace

# 5
    ЧЕСТИТА ПОБЕДА  и от мен.

# 6
  • Мнения: 81
[color=blue]
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА НА ВСИЧКИ!!!
И
VIVA ITALIA!!
ATTENZIONE,RAGAZZI !!!
LA SQUADRA AZZURA RITORNA!
[/i][/color][/color]





http://www.water.eat-online.net/italiano/countries/italy_national_anthem.htm



И тук в София нашите приятели италианци направиха страхотна фиеста, но не знам как да ви пусна снимки да видите. Сборния пункт беше пред парламента след мача. Останали са до 5 сутринта - дошла полиция да ги разпръсне и в суматохата забравили и знамето на паметника newsm62

# 7
  • Мнения: 191
Здравейте,
даже баткото в4ера вя знаменце, правено от него (е и с помощта на у4ителките му).
4етох 4е Materazzi  е казал на Zidane "терорист", но това не е извинение за поведението му.
4ао за сега.

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 11:02 от Vesna27

# 8
  • Мнения: 2 427
Уфф ами не знам...аз нямам никакъв опит в тези неща ,за да мога да му дам някакъв адекватен съвет.В тези неща съм абсолютно невежа.Въпреки всичко ей така интуитивно и аз му казах че ако трябва да се изкихам 15.000 евро бих предпочела Деу или Ук,или Уса...пък явно имам нюх,щом и ти казваш същите неща Гери....
Аз за мача да не ви разказвам,при нас вечерта беше пълно фиаско и да имат да вземат ,но повече не повтарям грешката да ги каня у нас.17 човека.С Фло следобеда приготвихме терена,той изнесе плазмата навън под портикото опънахме две маси,столчета,свещички,цветенца това-онова..доста приятно стана.След това дойдоха разни лели и чичовци и почнаха да подготвят барбекюто,което домъкна свекърва ми.С една мръъъъъъсна отвратителна каменна плоча,която от мастни наслоявания не се виждаше че е каменна,защото според нейна милост нашето барбекю не било хубаво и нещата не ставали вкусни.Докато мъжете подготвяха скарата аз реших да свърша това онова в кухнята.Майка му на Фло през цялото време ми вися на главата, да ми казва как точно да правя нещата,че аз не съм ги правила добре.След това реших да правя моитото(тя ми донесе лимони,че бях забравила да взема ).Тя, като видя че слагам по един лимон на чаша направо се изприщи и почна да се вайка как съм разхищавала лимона,че после съм щяла да го хвърля и други там простотии.Тъкмо направих 3 чаши и излзязох навън връщам се и я гледам да прелива от коктеилните чаши в едни пластмасови чаши моито,така че да стигнело за всички,да го раделяла,нямало смисъл от толкова много в чаша...така се вбесих че още малко аха-аха да спретна здравия скандал.Обаче тръшнах и всичко и и казах като много знае да го приготвя сама.По едно време някой каза че искал студено кафе.Свеки пак подире ми ,бърза да не изпусне да ми каже какво да правя.Тъкмо започнах да наливам кафето в чашите и тя изписка...лелээ,ама ти си сложила сол в кафето(ми на т'ва какво му викате сега,не е ли идиотско,от къде на къде сол?!)...я виж какъв му е кофти цвета.Изгледах я без коментар.Вечеряхме....почна мача...мой свекър и свекърва като почнаха да крещят и викат ,точно като изтървани.От околните блокове наизлязоха да видят какво става и кои тоя дето така неистово крещи.Фло ги моли ,моли да се съобразяват че са в нас а не в тях си,ама на тях изобщо не им пукна.Напротив,започна се цветущи псувни ту от страната на единия ту от страната на другия.От останалите гости никой не си позволи дори и за момент да се държи така.Особенно имайки се в предвид че м-у нас имаше и деца.Слава богу,мача свърши и ние с Фло си дадохме сметка че заради тях не можахме изобщо да се насладим на финала.Изпратихме гостите и веднаха си легнахме да спим защото направо се бяхме изчерпали от простотии.

# 9
  • Мнения: 6 167
Влади , от тази история тръпки ме побиват.
не е истина просто.
само си ги представям как викат и от блоковете наизскача народ.
ужас.
много мразя гости с функция, т.е нещо някой да донесе  и тн.
винаги е провал.
последния път брата на дамиано дойдоха , донесоха капеллети, месо..
той тържествено обяви, че е майстора и че месото е мъжка работа.
след което започна да ми иска нови и нови съдове. дай това, дай онова, аз подавам.
докато просто 6 минути след нахлуването им ( жена му му помагаше), нямаше нието една купа, купичка, чинийка и тн, както и фолио и въобще, настана пълен ужас в чистата ми и подредена, като аптека кухня. щях да умра.
с дамиано отстъпихме помещението, като се размириса това ми ти месо...
не не, просто това беше последния път. и на всичко отгоре трябваше да
се усмихвам, да съм добра домакиня и тн.
като си тръгнаха имах за миене съдове за една седмица.
 #2gunfire #2gunfire

напълно те разбирам , ако можеш тегли им една...
и си гледай коремчето)))

# 10
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 017
Честита победа,помичета,на вас,на мйжете ви и на цяла Италия!Аз съм мног щастлива-преди 24 години тачно на финала,КОГАТО ПАК СТАНАХА ШАМПИОНИ РОДИХ МАЛКАТА СИ ЩЕРКА,а сега ,тази година тя ще роди второто си детенце!Голям късмет!Целувки на всички

# 11
  • Мнения: 2 427
Елинко,и при нас стана така снощи,като при теб с купите.Дай това дай онова къде е това ,къде е онова...уж аз бях бременната която трябваше да чака всичко наготово (поне те така обещаха преди да дойдат),а то стана така че аз им трополях цяла вечер напред-назад докато те си почиваха.Навсичкото отгоре най-накрая някой ни наводни банята и тоалетната...развил някаква тръба с вода и всичко цамбуркаше до кокалки във вода.уффф слава богу че се мина и това.Сега като се сетя ми е смешно ама снощи никак не ми беше.Слава богу че Фло най накрая им повдигна тон,до сега никога не се беше случвало Crossing Arms.
Мила,краткото ви пътешествие звучи невероятно добре.Ахххх мечтиии ....на мен ми остана единственно да разглеждам това     www.sisley.com  Догодина обаче отпрашвам с бебока за Ментон и никой не може да ни спре!
Ели аз май ти бях писала рецептата за Моитото ама вече не си спомням,мила...
За всеки случай,рецептата за една чаша:
1-2 зелени лима(зависи от това колко са едри)
Нерафинирана захар(дзукеро ди канна),на вкус.Аз предпочитам леко по сладко                     10-15 листенца мента
Лед (натрошен на ситно в миксер.Ако нямаш възможност да го наситниш става и кубчета не толкова фатално.)
Ром Бакарди или Памперо 50 гр.(аз тези използвах най често)
Сламки,бъркаш,и пиеш.
Апропо,установих че повече ми харесва замразената мента в коктейла,отколкото свежата
Дессита,четох нещата които си писала вчера,не се тревожи,ще му мине този инатестият период в който ще иска да ти прави все напук.Търпение и разбиране.Да си родител е невероятно стресиращо.От нас зависи да ни хрумват разни хитрини с които да си улесняваме поне малко живота.Иначе сме прецакани Wink.
Аз да кажа и за Дара-нормано е да се страхува,не е оставала сама,както вече казаха и другите.Ще свикне лесно.Ленски,да не съм те чувала да си помисляш дори за връщане.Взела си я вече, ще си я търпиш за добро или лошо Twisted Evil!Шегувам се Wink,ще и свикнеш дайте си и тримата малко време ,като се опознаете и  като си проимате доверие нещата ще се променят Peace.С котенцата е още по зле спането първите дни,ако това ще ти служи за успокоение.Иначе аз съм невероятно изненадана че не ти оаква и опиква къщата а си съумяла да я научиш да ходи до "Тоалетна"само на едно определено място.Всичките животни които съм имала до сега са минирали здраво територията с бробонки,въпреки че съм полагала неимоверни усилиа да ги науча къде е "мястото"
I campioni siamo noi!  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 425
Абееее,чаакайте нииииииии....егати колко пишете  #Crazy

Миленче, супер уикенд си имала...дано поне на теб по-често ти се случва  Peace

........вика ме #Crazy

# 13
  • Мнения: 1 100
Ох и аз като Кала, едвам из4итам Crazy

Ма Макдирок4ето си е прекарало 4удно, бравос, бравос, скоро да повторите Hug

Дей Влади направо си герой, 4е не си изхвърлила свекито и компания, мда май само търпение му е майката в такива моменти Thinking Дано си релаксирала днес.

Аз току Що се прибирам (ходихме на док. да гледаме бебинка Heart Eyes и после на покупки) и тъкмо си мислех колко ли много сте изписали, ма вие май сте се изпокрили да отпуската: кой след тежка ве4ер с гости, кой след безсънна ноЩ с куци Blush

Ааа забравих: ха 4естита ни нова тема  bouquet

# 14
  Да ви се оплача момичета. Тези дни аморето трябваше да е тук, но пусти касмет колата се е развалила точно на границата м/у Италия и Словения. Сега е на ремонт и ще стане след 4 дни.  А отпуската си тече..Винаги когато идва в България се случва нещо голям карък. Дори и със самолет ще започнат да стачкуват. Оплаках ви се сега ми е по леко. И извиняваите ако има нещо няма нищо.  ooooh! Peace

Общи условия

Активация на акаунт