Пак за предаването Горчиво - яко ни се подиграха ей

  • 5 112
  • 42
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Спомняте ли си преди бях писала какво ни се случи с Вальо в Горчиво. Направо не съм на себе си. Обещаха ни да не се орязва материала имаше сто глупости и по мейла ме тормозиха, че лъжа ей ся с чиста душа си казвам ТЕ СА ЛЪЖЦИ и материала беше орязан. Позволиха подсказване и го махнаха. Сега ще изровя темата старата. Хора не съм на себе си. Това предаване ми беше едно от предпочитаните по това време обаче сега ще се постарая всички да разберат що за хора са
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99046.0

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 17:13 от Sesana

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Всеки може да се регистрира в този форум  и да изрази личното си мнение, цитирах писмото ти, защото то показва двуличие и лицемерие, като се направи сравнение с тук написаните думи! Като уважаваш Геро, защо тогава твърдиш, че има нагласени неща, виждаш, че се реагира на момента, записите ни не търпят монтаж, така,че няма нужда да ни плашиш с господари на ефира! Няма нищо нагласено в дузпите, те са 10 на брой и Геро избира едно от тях, не е невъзможно да се оцели от 1 до 10 точната цифра, може да изчислиш вероятността! Писмото с отговор отдавна те чака в пощата ти от която ни изпрати снимки и формуляри за участие и ако беше отговорила на него изобщо нямаше да се включа в дискусията!
Според мен дамата имаше право да направи уточнението, че на нея въпросът беше свързан с чашата за кафе на съпруга и, а за вас беше преформулиран, тъй като съпругът ви не пие кафе! Не виждам нищо толкова нагласено и извън правилата!

НЕ ИМ ТЪРПЕЛИ МОНТАЖ ЗАПИСИТЕ

# 2
  • Мнения: 6 206
То е ясно - където е намесен Къци, трева не никне!
Това е очеизвадно и за децата дори.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 676
      Гледах предаването, четох и предишната ти тема, когато я пусна. Наистина, така както го излъчиха изобщо не си личеше да има подсказване или нещо нередно и не по правилата. Ама само вие си знаете как е било в действителност! Пък и когато не се излъчва на живо, винаги могат да правят каквото си искат със заснетия материал!
      Аз лично изобщо не харесвам предаването и никога не бих участвала в него.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Дима права си. НО в студиото имаше и още 50 гости. А и аз имам оригинален запис на 5-6 клипчета от цифров апарат. Но като се замисля не си струва да ги размахвам защото са такива мизерници, че не си заслужава.

# 5
Въобще не се чуди, ами бегом към Господари на ефира. Те както се обичат с бат Къцо, веднага ще го схрускат  smile3521

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Ще говоря тази вечер с Вальо и ще решим дали да им дадем едно красиво репортажче. Но ми се струва, че няма по никакъв начин да ги засегне, а напротив и лошата реклама е реклама все пак  newsm78

# 7
Абе те нека да го оплюят пък ти не му мисли. Могат да му подарят дори един смръдлив Скункс  Wink

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
А...ти защо точно се ядосваш?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Ми вече и аз почвам да се чудя. Първо защото позволиха да се подсказва, което ме издразни най - много. После защото казаха, че няма да се изрязват кадрите, в които се подсказва и трето защото го направиха. Ей това ме вбесява просто. Да не говорим за мийлите с които ми заринаха пощата, че съм лъжела и хулеа, прекрасното им предаване. Принципен човек съм и когато има нещото такова полудявам направо. Мразя нещата да се изкривяват. Явно трябва да се науча, че хората не са толкова искрени колкото изглеждат даже изобщо.

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569

Е как защо...защото я правят на маймуна, за това...

# 11
  • Мнения: 7 474
Всички продукции на Къци са

 

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Добре, то е предаване на запис, нормално е да се посъкрати и изреже...
Не съм го гледала никога, всъщност, не знам.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Все съм се чудила от къде ги намират двойките за това предаване и дали изобщо някой го гледа Embarassed
Иначе и на мен не ми е много ясно защо се ядосваш.

# 14
  • Мнения: 1 150
Защо та защо, на мен също ми е непонятно, ама като си е намерила причина.....
А тоя Геро - водещия е просто  Sick

Общи условия

Активация на акаунт