Кога мъжете отказват секс?

  • 10 162
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Най-вече,когато нещо ги тревожи,когато им е притеснено и имат проблем,който още не са разрешили!

# 16
  • Мнения: 332
съгласна съм с глвоболието,тревоги около проблем,присъствието на друга жена и преяждането,но има мъже които неизпитват нужда от постоянен секс.Малко ми е трудно да си го представя,но съпруга на моя приятелка е точно такъв.Тя е активната и тя ги гони за секс.За него е достатъчно да се гушкат,целуват и т.н. Hugама кажете ми как да не продължиш след целувки и гушкане newsm78

# 17
  • Мнения: 765
И когато знаят, че отсрещната страна е скучна и еднообразна.
Mмм...съмнявам се , даже мисля , че голяма част от мъжете не блестят с оригиналност и даже се плашат от по-интересни жени . Мисля че отказват секс заради по-тривиални причини - стрес , напрежение , или просто няма кога и къде..ако са гейове , или ако са влюбени в друга  например (което по мои наблюдения пак не е кой знае каква пречка) , май има и такива , които са заети "щото има мач" и т.н . Като се замисля мъжете нямат основателни причини да откажат секс за разлика от нас , тях никога не ги боли глава.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 618
Когато са уморени или изнервени.В моя случай  се плаши че в корема ми има бебче.

# 19
  • Мнения: 239
моя не отказва. когато съм поискала , съм получила(даже някой път и без да искам) Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 274
Моят никога не ми е отказвал (дано на другите отказва  Joy), за него няма главоболие, болест, преяждане, недоспиване, събуждане...като пионерчетата е - 'Винаги готов'. Не знам как го прави, завиждам му за това му умение, аз не мога да съм винаги на stand by за съжаление....
  smile3521

# 21
  • Мнения: 1 021
Нямам лични наблюдения!  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 35 933
Моят не ми е отказвал...може би защото не съм искала в неподходящ момент.
Когато е ядосан или нервен,  просто го оставям да му мине, а не го натискам за секс  Wink

# 23
  • Мнения: 1 047
Когато спи. Много е кисел при събуждане 

Аз пък най-обичам да ме събудят със секс,особено орален.ммммммм

Аз досега не съм отказвал.Бих отказал ако съм сърдит,но пък не се сърдя,да му се невиди.
И аз се чудя как се отказва секс. newsm78

# 24
  • Мнения: 38
Мъж отказва секс, когато или е много пиян или е много гладен  Crazy... Моя мъж не отказва никога, а и на мен не ми се е случвало някой да ми откаже  newsm10

# 25
  • София
  • Мнения: 478

съгласна съм  Peace

# 26
  • Мнения: 2 495
Незнам за останалите, ама моят никога не ми е отказвал секс-казва че го възбуждам само като ме гледа как се събличам или обличам...По-скоро аз, съм тази която отказва секс, поради ред причини..

# 27
  • Мнения: 7 837
И когато знаят, че отсрещната страна е скучна и еднообразна.
Mмм...съмнявам се , даже мисля , че голяма част от мъжете не блестят с оригиналност и даже се плашат от по-интересни жени .

Мислиш ли  newsm78
Защото, този въпрос съм го задавала на мои приятели и това е бил винаги първия отговор от тяхна страна, искрено и чистосърдечно. Мъже всякакви, едните са плашливи, другите - не  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 164
И когато знаят, че отсрещната страна е скучна и еднообразна.

 Grinning е, Кейси, все пак ще се сексят, няма да разискват глобални въпроси Sunglasses

# 29
  • Мнения: 46 508
И когато знаят, че отсрещната страна е скучна и еднообразна.
Mмм...съмнявам се , даже мисля , че голяма част от мъжете не блестят с оригиналност и даже се плашат от по-интересни жени .

И аз имам такива наблюдения, стига да е жена и да има ..., другото оставана заден план  Tired

Общи условия

Активация на акаунт