Бебешка козметика

  • 2 223
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Здравейте майчета,

Най-вероятно и тази тема вече е засягана във форума, но все пак искам да попитам каква бебешка козметика използвате?  newsm78

# 1
  • Мнения: 566
пробвай с "търсене". ще намериш много материал за четене

# 2
# 3
  • Мнения: 2 019
аз ползвам на нивеа и 4ико

# 4
  • Мнения: 596
Здравей! Използваме предимно Нивеа- шампоан , сапун , крем против подсичане , слънцезащитен крем , олио за тяло, крем за лице и тяло. Против подсичане незаменим е "Бочко"!!! Доволна съм от едно кремче на Клоран- cold cream за суха кожа.

# 5
  • Мнения: 962
NA Bubhen i na Djonsan  Peace

# 6
  • Мнения: 992
пенатен, но не от българия , а само немския

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 810
В момента използвам на Нивеа - хипоалергичния шампоан,
 а преди това доста врмеме ползвах Бюбхен - шампоан и олио.

# 8
  • Мнения: 3 216
Ух ами какво ли не ползвам- и Джонсьн,Нивеа,Ексциписал,Бочко,Евент и какво ли не сьм пробвала ooooh!

# 9
  • Мнения: 5 140
Бюбхен  Peace

# 10
  • Мнения: 3 478
Джонсън, имам и Хъгис ама още не съм я почнала иначе мирише много добре ( ама те май всички детски са така Laughing)

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз лично плозвам Пенатен крем, сапун Нивея бейби и хидратиращо мляко на Чико.Пудрата ми е Нивея  Hug
Според мен избора на козметика зависи от бебто.В смисъл - малкият ми син например се изрина от козметика на Джонсън  Rolling Eyes

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Бюбхен - душ гел, олио, крем против подси4ане ( имам но не съм го използвала ) и пудра   bouquet 

# 13
  • Мнения: 505
Себа Мед - и за двете си деца. Паралелно пробвам и много други - но за мене това си е най добрата. Ако пък има кой да ми я купува и да не е от БГ - супер.

# 14
# 15
  • Мнения: 4 621
Бюбхен, Мустела и Нивеа

# 16
  • Мнения: 949
Ние сме с Бюбхен.

# 17
  • Мнения: 1 259
Нивея и Евент.

# 18
  • Мнения: 683
пенатен, но не от българия , а само немския
Peace

# 19
  • Мнения: 166
Мустела и съм много доволна,отначало бяхме с козметиката на бюбхен,но я ползвахме само 20 дни .

# 20
  • Мнения: 603
и за двамата Евент -и олиото,и шампоана Peace

# 21
  • Мнения: 1 860
 Джонсън - шампоан за тяло и коса, олио и Судокрем против подсичане.

# 22
  • Мнения: 1 272
Мустела

# 23
  • Мнения: 1 425
Бюбхен

# 24
  • Мнения: 8 505
Клоран и Бюбхен,а последно-шампоана (само) на Мустела-не е лош и той.Но Клоран си остава любимата ми бебешка козметика.

# 25
  • Мнения: 8 917
Най-вече Бюбхен, понякога Мустела - особено шампоана им Mr. Green, и много рядко - Нивеа Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 790
Всичката козметика ни е Бюбхен и съм много доволна. Само сапуна ни е Себамед.

# 27
  • Мнения: 498
Мустела Peace
Сега взех мляко на Бюбхен,но нещо не ми харесва...кожата на Янето остава доста сухичка.

# 28
# 29
В началото започнахме с Chicсo но сега от много време сме на Нивеа, всички възможни видове козметика купуваме с тази марка. И от двете марки съм доволна.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 794
Бюбхен newsm10.Преди използвах Пенатен,но се изрина целия.

# 31
  • Мнения: 3 334
Чико и Бюбхен Peace

# 32
  • Мнения: 8 242
Мустела - гел за баня за коса и тяло; мляко за тяло и лице
Бюбхен - олио
Пенатен и Бочко - против подсичане
Нивеа - мокри кърпички
Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И ние  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нивеа

# 35
  • Мнения: 233
Всичко на Mustela. Радвам се, че се продава и тук........
Доволна съм.
При това е внос от Франция. Тук рядко се срещат продукти от оригинален производител. Най-често срещаната козметика е произвоство в САЩ, Мексико или Канада. Не че има лошо де, но съм малко с предубеждения.

Дано в БГ все още да се продава оригиналния продукт на Mustela, а не нечие друго производство със спестени съставки или със заместители вътре......

# 36
предимно на Нивея, от нея сме нямали до сега никакви оплаквания

# 37
  • Мнения: 193
 Комбиниран шампоан за коса и тяло на Чико, олио на Нивеа, крем на Пенатен. Олиото на Пенатен също не е лошо! Сапунчето ми е Нивеа, слънцезащитният лосион също Peace

# 38
  • Русе
  • Мнения: 659
Ние ползваме Бюбхен

# 39
  • Мнения: 948
Цялата ни козметика е на Бюбхен. Wink

# 40
  • Мнения: 657
Само продуктите на НИВЕА

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Всичко ни е на Нивеа. Смята да взема сега шампоана на Мустела.

# 42
  • Мнения: 2 849
Мустела ,бюбхен ,чико .

# 43
  • Мнения: 1 645
Клоран; Мустела, Ексципиал и Авен

# 44
  • в стаята
  • Мнения: 469
бюбхен Peace

# 45
  • Мнения: 575
Предстои ми да  избера козметиката на бебка... бях се настроила за Чико но като гледам , най - много се ползва Бюбхен , после Нивеа... Защо избягвате Чико? Не е ли добро?

# 46
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
И аз така.

# 47
  • Мнения: 236
Предстои ми да  избера козметиката на бебка... бях се настроила за Чико но като гледам , най - много се ползва Бюбхен , после Нивеа... Защо избягвате Чико? Не е ли добро?
По принцип "Чико" не е козметична фирма и специално на австрийския пазар няма нищо тяхно.
Иначе ползвам Пенатен и Бюбхен - олио, шампоан и крем протиз подсичане.

# 48
  • Мнения: 35 872
Чико и Клоран

# 49
  • Мнения: 4 629
В началото ползвахме Нивея, а сега предимно Джонсън. Като бяхме в България - Чико и Бюбхен. Всички мазила на Бюбхена страшно ми харесаха  Peace

# 50
  • Мнения: 992
Джонсън - шампоан за тяло и коса, олио и Судокрем против подсичане.

Peace И аз така

# 51
  • Мнения: 3 760
Бюбхен против подсичане и олио на Евент. Друга козметика не сме ползвали.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Бюбхен Peace

# 53
  • Мнения: 1 108
Бюбхен

# 54
  • Мнения: 163
На Бюбхен

# 55
  • Мнения: 346
Бюбхен и мустела

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Мустела.

# 57
  • Мнения: 1 146
Комбинирам Бюбхен+Нивеа и се получават добри резултати Peace

# 58
  • Мнения: 98
Nivea i Oriflame.Много съм доволна. Simple Smile

# 59
# 60
  • Мнения: 220
Ние сме с бейби гела и олиото на Бюбхен и от време навреме Пенатения крем, кърпички на Нивеа. Нямаме оплаквания.

# 61
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Много съм доволна от олиото и млякото на Event. Останалото на Нивеа и Чико  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 5 079
Бюбхен! Peace

# 63
  • Мнения: 379
олио, гел за миене и крем против подсичане
+ мокрите кърпички с лайка на Baby crema

# 64
  • Мнения: 166
Предстои ми да  избера козметиката на бебка... бях се настроила за Чико но като гледам , най - много се ползва Бюбхен , после Нивеа... Защо избягвате Чико? Не е ли добро?
За новородено , бих  ти предложила Мустела newsm10 след което може да минеш на марка,на която са им по-ефтини продуктите, като горепосочените
И  ние скоро ще минем на ....  ideauu

# 65
  • Мнения: 817
На Бюбхен.

# 66
  • Мнения: 241
Бюбхен  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 626
Ползвам само на Себа Мед- медицинска е и съм много доволна от нея- страхотна е !!!/и то не само за бебета има/

# 68
  • Мнения: 111
На мен ми казаха,че продуктите на Бюбхен съдържат парафин(продукт от преработката на суровия петрол),който запушвал порите на кожата.Препоръчаха ми САНОСАН,съставките му са зехтин и млечен протеин.Някой чувал ли е нещо за тази козметика,знам само,че е немска.
Все още не съм ползвала каквато и да е козметика,но скоро щв ми се наложи baby_neutral

# 69
  • Мнения: 509
Само на Mustela.

# 70
  • Мнения: 229
В момента козметика на Джонсън.
Малката се изрина от един от кремовете на Мустела, тогава се оправи с козметиката на АВС дерма, от нея съм доволна много.

# 71
  • Мнения: 241
Бюбхен  Peace

# 72
  • Мнения: 82
Mustela is the BEST! Peace

Общи условия

Активация на акаунт