Бебешка козметика

  • 2 225
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Здравейте майчета,

Най-вероятно и тази тема вече е засягана във форума, но все пак искам да попитам каква бебешка козметика използвате?  newsm78

# 1
  • Мнения: 566
пробвай с "търсене". ще намериш много материал за четене

# 2
# 3
  • Мнения: 2 019
аз ползвам на нивеа и 4ико

# 4
  • Мнения: 596
Здравей! Използваме предимно Нивеа- шампоан , сапун , крем против подсичане , слънцезащитен крем , олио за тяло, крем за лице и тяло. Против подсичане незаменим е "Бочко"!!! Доволна съм от едно кремче на Клоран- cold cream за суха кожа.

# 5
  • Мнения: 962
NA Bubhen i na Djonsan  Peace

# 6
  • Мнения: 992
пенатен, но не от българия , а само немския

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 810
В момента използвам на Нивеа - хипоалергичния шампоан,
 а преди това доста врмеме ползвах Бюбхен - шампоан и олио.

# 8
  • Мнения: 3 216
Ух ами какво ли не ползвам- и Джонсьн,Нивеа,Ексциписал,Бочко,Евент и какво ли не сьм пробвала ooooh!

# 9
  • Мнения: 5 140
Бюбхен  Peace

# 10
  • Мнения: 3 478
Джонсън, имам и Хъгис ама още не съм я почнала иначе мирише много добре ( ама те май всички детски са така Laughing)

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз лично плозвам Пенатен крем, сапун Нивея бейби и хидратиращо мляко на Чико.Пудрата ми е Нивея  Hug
Според мен избора на козметика зависи от бебто.В смисъл - малкият ми син например се изрина от козметика на Джонсън  Rolling Eyes

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Бюбхен - душ гел, олио, крем против подси4ане ( имам но не съм го използвала ) и пудра   bouquet 

# 13
  • Мнения: 505
Себа Мед - и за двете си деца. Паралелно пробвам и много други - но за мене това си е най добрата. Ако пък има кой да ми я купува и да не е от БГ - супер.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт