Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 135 отговора

Варна

Искам вече да съм "пенсия"  newsm09

Да си гледам мушкатото, сериалите, да клюкаря със себеподобни.....

Обаче, ей-така, да се замислим за това, което ни предстои - какво ли ще ви се прави?  newsm78
Цитирай

Ще ходя по къси гащи.
Ще посещавам редовно деца и внуци, но не да ги гледам, а да съм за малко и на гости  Laughing
Ще си пека сбръчкания зад*ик на плажа и ще пия sex on the beach  Laughing Но няма да правя sex on the beach, че току виж получа инфаркт от много зор  Smile
Цитирай

Карлово

аз не съм кроила толкова дългосрочни планове,но понеже имам развинтено въображение си представих,как ще продължаваме да киснем в този форум,ама тогава трябва да се създаде отделна секция за баби,а мамма какво ще кажеш Very Happy
Цитирай

Ще искам да се гушкаме с дядото и да ходим по почивки хванати за ръце...абе какви неща ме караш да мисля по това време newsm78 ЕЙ АВТОРКАТА  Crazy
Цитирай

Ще си купя розов кадилак и ще бръмча с него на село. Mr. Green
Цитирай

Варна

Ще искам да се гушкаме с дядото

Това най-малко си го представям - с моя дядо дотогава ще се изядем... Mr. Green
Цитирай

Варна

Ще ходя с дъъъъълги надиплени поли, ще нося много сребърни накити, няма да се боядисвам, ще си нося косата пусната и ще водя внуците на пица\когато не чета книги с бяло вино и горнооряховски суджук+баювал с орехи\ Peace!
Цитирай

Варна

Бряяя, все богати пенсии се събрали тук - дано дотогава да получаваме пенсия от 1000 евро.... примерно  smile3508
Цитирай

в блока на борците

от няколко месеца опявам на мъжа ми, че нямам търпение да стана пенсионер. и да ми събира пари за хубав старчески дом. ще си чета книжките, дето сега ги купувам и нямам време да ги отворя. ще се мотам без цел и за никъде няма да бързам. ще ходя на кино и няма да пропускам  премиера. всяка сутрин ще се събираме с пиятели на кафе и няма да си гледаме часовниците. дай боже, да съм в добро физическо и финансово здраве, ще пътувам много. ееехххх.....
Цитирай

Бряяя, все богати пенсии се събрали тук
Бъдещи, бъдещи пенсии Laughing
Цитирай

Ще обикалям света!    
И ще празнуваме 50 г. брак на Хаваите

Praynig Дано да има какво да ядем и къде да спим  Praynig
Цитирай

Ще се преместя в къща, в някое добруджанско село, но близо до морето. Ще си навлека рокля, тип престилка, на цветенца, косата на кок, ама бабешко русо и лятото ще си копая градинката, а зимата, с книжка и винце - пред камината....не ме мислете мен, аз си имам план! Crazy
Цитирай

До хладилника, който обичам

Да си гледам мушкатото, сериалите, да клюкаря със себеподобни.....
По тези критерии аз вече съм пенсия Laughing
А иначе - ще чета повече, ще обикалям по света... дай Боже. Такива неща - ще си гледам живота. Пенсия не означава да се превърнеш в баба, напротив - възможност да поживееш на нови обороти.
Цитирай

Варна

Ох, не знам... Rolling Eyes
Надявам се поне да не стана досадно бабе, мъмрещо младото поколение. Искам да пътувам, но се съмнявам да спестя пари  Mr. Green Сетих се за "бабетата" в "Стоманени магнолии", искам симпатично пенсионерство, театри, кина, хойкане с приятели и пикантни разкази на внучките, като станат на 15.
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

все още не съм се отказала да се пенсионирам на 35 години. Ще чета, ще ходя по музеи и галерии, ще пътувам. Може да се излъжа и да си купим яхта, с която да гледаме по-лесно формулата в Монако  35 Ще работя за удоволствие и ще довърша започнатото преди 100 години изучаване на китайски  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 135 отговора