Какво ще правите като се пенсионирате?

  • 5 298
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Поради вероятност подобна на вероятността на Небесната и аз ще съм изключително проклета, което означава, че ще си живея сам-саминка в къщичката на гръцки остров, с куп домашни любимци тип Джералд Даръл (да взема направо на Корфу да си я купя таз къща, свикнали са хората:35:), ще пафкам дълги цигари с цигаре, ще ходя с голями сламени капели и ще пия вино с младите рибари hahaha

# 46
Ще топя крачета в Средиземно море, ще си спомням с носталгия за България и приятелите, ще пиша писма, ще изпращам снимки и ще каня приятели на гости в просторната ми къща.

Или ще се връщам в България, ще посещавам манастири, параклиси и всичко, за което днес не ми остава време...

# 47
  • Мнения: 2 556
Определено не съм се размечтала още за спокойни старини  Crazy

Мисля да се пенсионирам младичка и да си купонясвам на воля както и сега.  За мен никакви къщи на самотен остров или на село. Ще си живея в центъра на събитията и ще пътувам много.

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами не смятам да се пенсионирам.  Mr. Green
Моята работа мога и искам да я върша, докато съм жива (дори ако ме пипне склерозата, ще се вдетиня, даже ще е полезно  Joy).
Това не изключва пътешествията, пеенето на стари градски песни в хора на Краставицата и китно имотче до морето, в любимата на сърцето ми Добруджа. Heart Eyes
Ей сега видях, че Мюриель ще ми е съседка, какво по-хубаво от това? Simple Smile

# 49
  • Мнения: X
Бих искала да имам огромна библиотека вкъщи и камина пред която да си чета вечер,домашна помошница и прилични доходи от наеми и ренти с които да мога да си позволя да обиколя света....Но по вероятно е да съм проклетата,досадна и заядлива свекърва на снахите/ поне две на брой/която все дава акъл,непрекъснато готви и чисти вкъщи и тормози дядото  и децата да не цапат толкова,гледа безкрайни сериали,а лятото ходи да копа доматите на вилата и затваря буркани със зелен фасул и компот от круши.....Абе дано да си постигна мечтите,че горките ми деца ще трябва да избягат поне в Австралия,ако искат да имат нормален семеен живот.

# 50
  • Мнения: 14 654
по цял ден ще седя на верандата и ще дебна кога някое момче  ще откъсне от безценния ми трендафил, който вирее пред блока . тогава ще си подам главата и ще се развикам да ми не лющи зюмбюля . после ще взимам най-обемните си дамаджани и ще ходя с трамвая за минерална вода. ако остане време ще пека чушки с чушкопек на балкона, когато комшийката си простряла прането , за да и ги омирисвам на пушек

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ще рисувам и ще се занимавам с интериор....Сега уча на стари години, за да може на още по-стари да се заминавам с архитектура...И никога няма да досаждам на децата. Искам да направя така, че да им е интересно с мен.
 Искам, но не знам дали ще стане...толкова е непредсказуем живота....
 А и искам да прекарвам лятото на плажа в каравана с Интернет Laughing
 Най ме е страх да не се разболея и да не мога да работя. Това и сега ми е кошмар. Искам да мога винаги поне да рисувам Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 1 481
по цял ден ще седя на верандата и ще дебна кога някое момче  ще откъсне от безценния ми трендафил, който вирее пред блока . тогава ще си подам главата и ще се развикам да ми не лющи зюмбюля . после ще взимам най-обемните си дамаджани и ще ходя с трамвая за минерална вода. ако остане време ще пека чушки с чушкопек на балкона, когато комшийката си простряла прането , за да и ги омирисвам на пушек
Joy Joy Joy

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще се възползвам от някои идеи Hug

# 54
  • Мнения: 822
И аз започвам с условното "ако"...Бих искала да избягам някъде,където ще съм по-далеч от цивилизацията и по-близко до душата...Може да отида до Тибет(като Слава Рачева-ако не бъркам),да скачам с бънджи или парашут(като едно варненско бабе на 72г.),и защо-не да стана съседка на някои от бабичките,изказали се преди мен,някъде около Камен Бряг или Шабла...

Мюриел,а на кого ще оставиш революциите?

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Мюриел,а на кого ще оставиш революциите?


Как на кого, бе? Нали отиваме на Острова на революцията.

За кафето разбрах, Доне. А спявките къде ще ги правим?

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Мюриел,а на кого ще оставиш революциите?


Как на кого, бе? Нали отиваме на Острова на революцията.

За кафето разбрах, Доне. А спявките къде ще ги правим?
Чакайте сега, къде задърпахте Мюриель?  Crossing Arms
Ако иска да прави революция, може да си пусне кокошките в моя имот, да вземат да изкълват разсада, ще види тя една революция.  hahaha

# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, то това е геополитически конфликт Joy

# 58
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
НАПИКАХТЕ МЕ ОТ СМЯХ,НЕ МОГА ПОВЕЧЕ newsm62 newsm62 newsm62

# 59
  • Мнения: 1 080
Ще си харча парите от застраховката  Wink, от сега съм помислила по въпроса Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт