Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 юли 2006, 23:35 ч.

Един бърз въпрос??

• 1 018
  • 16
  •   1
Отговори
Момичета някой опитвал ли е буритото от тако кафе?искам да си поръчам ,но незнам дали е като това ,което съм яла..usa

# 1
NIKOJ LI NE E HAPVAL BURITO..

# 2
  • на село
Какво е това чудо, я разясни малко.

# 3
ami uvito e v tortia s pileshko,salsa oriz mnogo e vkusno pileshkoto e prigotveno na plocha s podpravki  strahotno e ..

# 4
  • на село
Уффф, я сега го напиши на БГ, че това ми е на патагонски.

# 5
Увито е в тортиа с пилешко.салса,ориз .месото е печено на плоча много е вкусно.незнам дали в БГ се предлага другаде освен в тако кафе..и дали това ,което се предлага там има нешто общто с това ,което аз съм яла  v usa.

# 6
  • Sunshine State (of mind)
Уффф, я сега го напиши на БГ, че това ми е на патагонски.

Усещам, че ще ти е трудно да разбереш след подобно обяснение Laughing, затова ето:

# 7
G&J VIJDAM ,CHE TI SI HAPWALA BURITO..HARESWA LI TI?

# 8
G&J VIJDAM ,CHE TI SI HAPWALA BURITO..HARESWA LI TI?

Чувам те, не викай  Laughing

# 9
ami kaji de?

# 10
Харесва ми понякога, но не знам дали в БГ има.

# 11
  • София
Под път и над път има дюнери с пилешко месо. То си е едно и също !

# 12
Има го това нещо . Въпреки, че май е с различни видове плънки. Има и по пикантни някакви.
В Люлин, в ресторанта, който е срещу търговския център сме яли един от видовете. Не ни хареса  Sick

# 13
  • USA
Момичета някой опитвал ли е буритото от тако кафе?искам да си поръчам ,но незнам дали е като това ,което съм яла..usa

Българското не е толкова люто като това в САЩ, аз лично харесвам по-малко лютото.  Дюнерите в БГ според мен са по-хубави, докато мъжа ми харесва повече американските.

# 14
  • зад парка
Дюнерите са различни от бурритото. По принцип не съм виждала типична мексиканска храна в София  Laughing ... побългаряват я. В мола с/у х-л "Хемус" има щанд с а ла мексиканска кухня, но ако си ял нещо направено от мексиканци, веднага ще намериш съществени разлики  Laughing

Иначе дюнер също ми харесва.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт