Той прав...и аз така!

  • 6 051
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Не, не си го излъгала. Просто не си му казала.  Mr. Green А ти знаеше ли, че ще има мъже в компанията или го разбра, когато отиде на срещата?

# 16
  • Мнения: 2 978
Я сега седни и обърни нещата обратно. Rolling Eyes

Той с още един приятел и две пишни мацки newsm48, които го заглеждат, а той ги сравнява с теб!!! Mr. Green Twisted Evil
Как би се почуствала? newsm78

Той не ти казал, за да не ревнуваш. Да, ама ти почваш да си мислиш, че той не ти е казал, защото може и да не разбереш от някой "доброжелател" и така ревността почва да те глозга и рови в теб!
Като го знаеш, че ревнува, по- добре да му беше казала още веднага! Мое мнение  bouquet


# 17
  • Мнения: 9 990
A ако си открита с него и си казваш, а не криеш с кой излизаш-това не би ли породило доверие и той да притъпи ревността донякъде.Така, хем знаеш, че ревнува, хем подклаждаш ревността му и знаеш, че той ще разбере че си била с някой друг вечерта.

# 18
  • Мнения: 6 155
Я сега седни и обърни нещата обратно. Rolling Eyes

Той с още един приятел и две пишни мацки newsm48, които го заглеждат, а той ги сравнява с теб!!! Mr. Green Twisted Evil
Как би се почуствала? newsm78

Той не ти казал, за да не ревнуваш. Да, ама ти почваш да си мислиш, че той не ти е казал, защото може и да не разбереш от някой "доброжелател" и така ревността почва да те глозга и рови в теб!
Като го знаеш, че ревнува, по- добре да му беше казала още веднага! Мое мнение  bouquet




И аз така мисля  Peace

# 19
  • Мнения: 4 473
Интересно е как тези двама мъже са попаднали във вашата компания? Ти беше ли информирана за тази `вероятност` или стана инцидентно?

# 20
  • Мнения: 5 539
Еее, голяма работа, като са мъже, да не са извънземни. Да не сме в 19 век в някой пансион за благородни девици?!
Естествено, че всеки има право да се вижда с когото си поиска, ако и да сте едно семейство!
Просто следващия път му разкажи непринудено и свободно всичко както си е било, за да не оставяш въображението му да работи в погрешна посока Wink И за да не излиза, че криеш нещо или си гузна.

# 21
  • Мнения: 9 990
Ми аз това рекох-защо трябва да се спотайва и да чака някой приятел да го наведе на тема ревност.Ако просто беше разказала-така и така-тама и там бяхме, беше весело, дойде и едикой си-с две приказки-никой не е казал,че в детайли трябва да разказва, камо ли пък да не излиза-абсурд! Peace

# 22
  • Мнения: 5 475
Като си знаеш човека, е по-добре да му ги казваш тези неща. Всяко премълчано нещо буди съмнение. А и е много гадно да се научи от трети лица.
Но не се ядосвай, ще му мине.. Wink
 

 Peace

# 23
Постави се на неговото място - той в компания, някаква мацка го харесва, той премълчава, ти разбираш от другаде.... ooooh! достатъчен сюжет за латиноамерикански сериал Laughing
Ако на теб би ти станало кофти, защо на него не? newsm78
А пък може и да сте от тези либерални семейни двойки дето не ги разбирам... Thinking

# 24
  • Мнения: 6 167
ми сама си си поставила капана, Нана.
сега той мисли,че си го излъгала с причина.
хм. направила си грешка, но не болка за умиране
доверието е важно в една вр-ка.

# 25
  • Мнения: 1 047
Я сега седни и обърни нещата обратно. Rolling Eyes

Той с още един приятел и две пишни мацки newsm48, които го заглеждат, а той ги сравнява с теб!!! Mr. Green Twisted Evil
Как би се почуствала? newsm78

Той не ти казал, за да не ревнуваш. Да, ама ти почваш да си мислиш, че той не ти е казал, защото може и да не разбереш от някой "доброжелател" и така ревността почва да те глозга и рови в теб!
Като го знаеш, че ревнува, по- добре да му беше казала още веднага! Мое мнение  bouquet

И мое newsm10 За мен си го излъгала.То така се започва.

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 13:26 от borko

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
В крайна сметка не разбрах - ти знаеше ли, че ще присъстват господата, или не .... и те случайно се присламчиха към женската компания ... Thinking

# 27
  • Мнения: 1 860
 Сега, както и да го напиша няма да го обясня много добре, но ще пробвам.
 Малко развлечения имаме тук. Вальо си почива, като си играе по цяла вечер на играта. Някой път много ме дразни, защото не ми обръща внимание, но не ми пречи. Понякога петък или събота излизам с приятелките си тук. Влето си играе на играта, а на мен не ми е скучно за поредна вечер сама пред телевизора.
 Въпросната събота излязох само с едното момиче, защото всички други гледаха мачове  Crossing Arms А господина е най-добрият приятел на това момиче, на бившото и гадже. Бахме само двете, когато те дойдоха. Тя още си е влюбена в него и сигурно се надява нещата между тях да се оправят, но макар и разделени си поддържат много приятелски отношения. Както и да е. Решихме да отидем в Мира (ще пиша с имена, че ми е по-лесно), защото всички заведения затварят много рано, а не ни се прибира. Та така се озовахме в една компания.
 Малко съм се поддала на емоциите си в първият постинг, но не съм го сръвнявала. Не и толкова "нагло" ли как да го кажа не знам. Не ми трябва много да го гледам и да се чудя, че който и да е няма място за сръвнение с Валето.
 Преди винаги съм му разказвала, как сме изкарали, кои сме били и т.н. Но понеже знам, че тази персона го дразни, заради това че ме харева, избягвам да споменавам името му вече. Разбирам, че когато те загложди ревноста, каквото и да кажеш и колкото и доверие да имаш на някой, не можеш да се контролираш. Просто ревнуваш.
 Да ви кажа честно искам да излизам с Вальо. Много ми е весело с него. Мисля че все още сме влюбени един в друг, както от първият ден на връзката ни. Не съм от хората, на които им трябват постоянни доказателства, че все още ги обичат.
 Имаме си довери и то голяма. Не веднъж сме си го доказвали един на друг, но не може да му казвам за всеки "пикльо", с извинение, който ме харесва.  

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Интересно е как тези двама мъже са попаднали във вашата компания? Ти беше ли информирана за тази `вероятност` или стана инцидентно?
Стрелче, нищо лично, но много си мнителна бре Peace
А за случката, аз лично бих си казала.По принцип споделям всичко  Hug

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
скрих от него, че в събота вечер имаше и двама в женската ни компания.
 но единия не пропуска да отбележи колко ме харесва ( да се надуя малко ). Еми, гледах го 2 часа и го сравнявах, нищо не ми харесва, нищо за което да се хвана.

Ето в тези думи за мен има проблем!
Щом си скрила, значи си знаела предварително.
Щом единия "не пропуска", значи не си била изненадана, че си пада по теб, не е за пръв път.
Щом си ги сравнявала- е това вече е обидно за партньора ти! Илиза, че  се оглеждаш за нещо по-добро, т.е. не държиш достатъчно на него.
Премълчаването е вид лъжа, каквото и да си говорим!
За мен не си права.
Ако си скрила само заради ревността на Вальо - мисля, че е по-добре да се придържаш до истината. Няма нужда да даваш отчет, но малко споделяне ще  успокои въображението му.

Помисли си хубаво какво точно искаш и не наранявай излишно човека, който се грижи за теб и детенцето ти!

Сега прочетох и новото - ама вие сте си били направо 2 двойки!  ooooh!
Щом и двамата знете, че онзи те харесва и Вальо ревнува за какво си отишла в апартамента?
Всеки мъж на негово място ще се почувства зле!

но не може да му казвам за всеки "пикльо", с извинение, който ме харесва.    -  щом се виждаш с пикльото, желателно е да кажеш, иначе излиза, че искаш да си с него!

Общи условия

Активация на акаунт