Ако нашите майки влизаха в бг-мамма...

  • 3 517
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39 718
Мдам... самотните родители го забравих.

# 61
  • Мнения: 505
Щеше много да чете. Вероятно почти навсякъде. И всички щяха да я познават и да я обичат.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 249
Ако майка ми имаше интернет навремето, нямаше да си губи времето по форумите!  Naughty
Но за сметка на това щеше да изчете де що намери сайтове за бременност и отглеждане на дете на български, руски и немски, предполагам че щеше да се напъне и да научи полски примерно, за да сравни мненията на едните с другите.  Crazy После щеше да си организира информацията по файлове и папки, подредени по тема, автор, степен на полезност, също и съобразно с възрастта на детето, за която се отнася. След това щеше да разпечата всичко и да го подреди по папки просто за всеки случай, ако примерно спре тока, а й трябва инфо.  ooooh! Накрая вероятно щеше да да влезе в Дом и семейство и Красива мама, но нямаше да се осмели да пише, а само да цъка поучително с език - след всичко, което е изчела и класифицирала, няма да й трябва чуждо мнение!   smile3532

Което ме навява на мисълта, че ако знае колко време си губя тук, вместо да речем да се потрудя над някой друг чужд език, със сигурност ще ме нахока!  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт