Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мами, как давахте дактарин на детето? Прочетох във форума, че гъбичките би трабвало да изчезнат доста бързо от това лекарство, но аз давам вече трети ден (на биберона - както ме посъветва педиатърката) и не ми се струва да има някакво подобрение. Дайте съвет, моля.
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

Дактарина се маже директно върху засегнатите зони,а с тази биба детето го поглъща и няма ефект.Моята мома имаше по езичето и по вътр.страна на бузките.След 3-4 мазания всичко изчезна.Ако видиш,че се появяват отново по-нататък пак започваш същата процедура.
Цитирай

и Съни имаше гъбички  в устата, мазах с онези тампончета за почистване на ушите. Слагам от гела и после в устата. За няколко намазвания изчезнаха.
Цитирай

Varna/Burgas

Badi po-nastoiatelna v mazaneto. Pri moiat sin ne minavaha s dve-tri namazvania. Zatova badi po-tarpeliva i maji s klechkite za ushi za da ne hranish detence s Daktarin. #Milti
Цитирай

Sofia

ще ти кажа как аз давах дактарина на Ади
намотавах стерилна марля с конец около биберон залъгалката. Мажех отгоре с дактарина и му я давах да я смуче. Много лесен начин, нито мъчиш детето с мазане с пръст нито себе си докато плаче. Пробвай.
Цитирай

Цитат на: Павлина
и Съни имаше гъбички  в устата, мазах с онези тампончета за почистване на ушите. Слагам от гела и после в устата. За няколко намазвания изчезнаха.

И аз така мажех с Дактарин.
Цитирай

Sandhausen, Germany

Здравей,
И ние се майем от няколко дни с Дактарин и по съвет на нашата педиатърка освен мазането киснем всички биби във вода със сода след всяко ядене за 30 мин и след това измиваш и стерилизираш. Нашите видимо изчезнаха за 3 дни мазане / по 4 пъти на ден / но докторката каза че трябва още 10 дена да мажем по веднъж на ден. Иначе не мажа, а му отварям леко устата и църкам малко от гела / колкото грахово зърно/ и тои си го изяжда / мисля че му харесва:) /.
Успех!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.