Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета, от няколко дни имам проблем - клепачите и на двете ми очи ме сърбят ужасно. Заедно с това на места кожата там е суха, зачервена и се бели - прилича на лишеи.
Имате ли представа, с какво да се мажа, за да минат?
Зная, че е най-добре да отида на лекар, но няма на кой да оставя бебка и затова се нуждая от вашата помощ.
Цитирай

Пловдив

Може и слънчева алергия да е, може и конюнктивит. Без лекар няма да минеш.
Цитирай

София / Пловдив

Отивай с бебката на доктор, ако няма кой да я гледа!
  Много от очните заболявания, като конюктивита например, са заразни и като нищо ще го лепне и тя.
  Няма смисъл да изреждаме различни мазила или капки, без да се знае точно какво ти има.
  Най - добре е да те види лекар, наистина!
Цитирай

София

А възможно ли е аз дас ъм се заразила от бебка, защото тя има конюктивит?
Май утре и двете ще ходим на доктор.
Цитирай

софия

това е блефарит, има мнага видове, трябва да те види лекар.
От конюнктивит не си се заразила, а бебето много е възможно да има запушени слъзни каналчета.
Идете заедно на очен лекар Peace
Цитирай

София

А възможно ли е аз дас ъм се заразила от бебка, защото тя има конюктивит?
Май утре и двете ще ходим на доктор.
Да възможно е. Отидете и двамата на офталмолог.
Моето дете веднъж ме зарази и получих усложнение -увреждане на ретината, защото не отидох навреме на лекар.
Ако има проблем с очи - винаги на офталмолог/очен/, никога съвет  не приемай от педиатър.
Цитирай

софия

Моето дете веднъж ме зарази и получих усложнение -увреждане на ретината, защото не отидох навреме на лекар.Ако има проблем с очи - винаги на офталмолог/очен/, никога съвет  не приемай от педиатър.
първото ми се струва непонятно, с второто съм съгласна Peace
Цитирай

И аз съм в същото състояние,но знам че при мен става въпрос за алергия.Когато някой от гримовете ми остарее ,ставам като пребита в очите.Изхвърлям стария грим и се оправям.
Но при теб не знам какво е,трябва да отидеш на лекар наистина.
Цитирай

София

PolarFox, бебка я водих на детски очен лекар и ни изписа капки за конюктивит, които ако не помогнат за секрета, значело че има запушени каналчета. Но аз тогава не се сетих да питам и за мен. Мислех, че ще ми мине сърбежа, но той се задълбочи Sad

blizna4e, при мен не е от гримове, защото след раждането не съм слагала нищо по очите си. Е, освен крем за лице, но от него до сега не съм имала проблеми.
Цитирай

софия

PolarFox, бебка я водих на детски очен лекар и ни изписа капки за конюктивит, които ако не помогнат за секрета, значело че има запушени каналчета. Но аз тогава не се сетих да питам и за мен. Мислех, че ще ми мине сърбежа, но той се задълбочи Sad

иди на очен лекар, който работи с деца, това, което ти е казала ме изумява!
Натисна ли поне каналчето да види изтича ли нещо Rolling Eyes
Цитирай

само за да облекчиш сърбежа може да си направиш отвара от лайка и с по едно памуче,натопено в нея да минаваш през клепача от вън навътре. за бебето също може
Цитирай

Бургас

Пробвай да си капваш кърма в очите - в много случаи помага. Поне няма да ти навреди...И известно време не слагай никакъв грим и много важно - не слагай от специалните кремове за "около очи".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.