Какво по ТВ не пропускате?

  • 1 626
  • 35
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Много обичам да гледам телевизия. Задължително по всяко време когато съм си в къщи гледам ТВ. Интересно ми е какво гледате Вие. Кои са любимите ви предавания, игри, сериали или въобще какво най-често гледате и се опитвате да не пропуснете.

# 1
  • Мнения: 2 212
Нищичко....ама наистина нищичко няма, което да следя, гледам ТВ по максимум 30 минути на ден и то докато вечерям примерно...Единствено целенасочено бих гледала ако предварително съм си харесала някой филм, но това става 2 пъти годишно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 46 403
Не се сещам за такова нещо newsm78

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти не гледам ТВ. Мъжа ми обаче нон-стоп зяпа- гледа всичко без сапунки.

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Новините и прогнозата за времето.
Поне веднъж на ден (ако съм си в нас, де...)

# 5
  • Мнения: 7 474
Гледам новини, някои сериали, ако има хубав филм , спорт, времето и др. - като се замисля у нас ТВ работи непрекъснато  ooooh!

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не гледам телевизия.

# 7
  • Мнения: 8 505
Новините и прогнозата за времето.

И аз това.

# 8
  • Мнения: 236
И аз съм абсолютно независима от телевизията. Чудя се на хора, които са я превърнали направо в субект в общуването. Имам такива примери около мен - хората не могат да седнат на масата да вечерят без да жумоли ТВто до тях. Ами на мен това ми променя общуването. Не благодаря. Предпочитам да чета!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 244
Новините...
Ако дават някой хубав филм...
Напоследък следя "От местопрестъплението"  Laughing
... и по принуда гледам Дискавъри... понеже мъжът ми все това зяпа  Rolling Eyes

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 810
Няма такова нещо.
Рядко сядам, за да гледам тв, обяче за сметка на това телевизора е винаги включен, по -скоро като фон.

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
И у нас Новините са на почит - и по трите основни телевизии, с прещракване Simple Smile
Иначе, ако нищо не ни хване око - Дискавъри винаги е на линия Wink

# 12
  • Мнения: 2 047
 Бреей, никой не гледа телевизия  ooooh!

  Гледам  задължително в понеделник комиците при Слави, Анатомията на Грей го следя, доскоро и Световното за някой друг мач, Дискавъри когато  има филм за мумии задължително  Mr. Green  и новините, разбира се...и други, зависи какво дават.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 474
Противно ми е да гледам телевизия  Sick Повечето програми, на които съм попадала, са предназначени сякаш за зомбирани малоумници...  Rolling Eyes Зяпам новини основно, както и Анатомията на Грей, ако се сетя.

# 14
  • Мнения: 2 567
Гледам телевизия все по рядко и по рядко.
Единственото, което следя е "От местопрестъплението".

Общи условия

Активация на акаунт