За огледалата и огледалния живот

  • 2 398
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
Какво виждате в огледалото, когато се погледнете в него?

Оставям въпроса отворен ... нека всеки сам прецени как да отговори  bouquet

Аз виждам жена, която е на много повече от 28 години, в очите и се чете умора и безмълвна молба за спокойствие и мир. Тялото е придобило нови извивки,лицето нови черти... не съм ги забелязвала, не съм искала да ги забележа...

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 16:16 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 2 212
Нищо...ослепително очарователна съм  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 098
Оставам адски доволна от видяното. Flutter

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Че трябва да си оскубя веждите.

# 4
  • Мнения: 4 806
виждам това, което искам да видя Simple Smile напълно сериозно - ако искам да видя поредния бял косъм - виждам него, ако искам да видя някоя пъпчица - пак само нея, ако искам да видя как е попил крема - виждам повърхността на кожата и нищо друго

всъщност мразя огледала, не обичам да се гледам Simple Smile

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
За огромно съжаление, напоследък виждам предимно изморена и изнервена леля на средна възраст  Close Close

# 6
  • Мнения: 2 212
Може ли да отговоря още веднъж...този път сериозно...
Зависи много от настроението ми, ако съм в добро настроение, ако съм щастлива и в харомия със себе си - кокетнича в огледалото и се виждам красива, жизнена и сияеща... Ако обаче нещо ме тормози, не се чувствам добре в кожата си или имам някакъв проблем, дори избягвам да се поглеждам в огледалото, защото никак не харесвам това, което виждам, а то преди всичко е отражение на страха в мен, виждам страх в очите си, че нещо е извън контрол, че не мога да се справя с нещо...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
Това, което виждам постоянно от 20 и кусур години
Ако съм в добро настроение - ми харесва
Ако не - не

# 8
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Виждам всеки път различни неща, според настроението  Laughing

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 16:50 от Leo

# 9
  • Мнения: 2 212
Горе пропуснах да допълня, че понякога страхът в очите е от това, че виждам отминалото време, сериозен пораснал човек, а в мен детето иска да играе...  Confused

# 10
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
Ми избягвам да се поглеждам, щото като се захласна... Както казва Здравко Попов "то бива, бива хубост, ама това мойто се не трае!" Grinning

# 11
  • Мнения: 6 315
Усмивка Simple Smile. Гледам да си се усмихвам и да си пожелая един прекрасен ден Simple Smile.

Иначе какво - виждам се рошава, недоспала и изморена, ама си се усмихвам.

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 17:35 от Margarita

# 12
  • Мнения: 779
Горе пропуснах да допълня, че понякога страхът в очите е от това, че виждам отминалото време, сериозен пораснал човек, а в мен детето иска да играе...  Confused

 Peace

Винаги съм се питала, дали само ние забелязваме промяната или е видима  за всички. Става дума за промяната на лицето, излъчването при промяна на състоянието на духа.
Звучи смешно, но е имало моменти, в които сякаш виждам дявол в огледалото - сякаш се мразя за това което съм и което правя. А друг път се самозареждам, усмихвайки се с цялата прелест , на която съм способна.

П.П. А дали само ние жените се замисляме за това? Май на мъжете им е много по лесно...не мислейки за нищо....

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък виждам все едно и също Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 1 244
Винаги съм се питала, дали само ние забелязваме промяната или е видима  за всички. Става дума за промяната на лицето, излъчването при промяна на състоянието на духа.
Звучи смешно, но е имало моменти, в които сякаш виждам дявол в огледалото - сякаш се мразя за това което съм и което правя. А друг път се самозареждам, усмихвайки се с цялата прелест , на която съм способна.

П.П. А дали само ние жените се замисляме за това? Май на мъжете им е много по лесно...не мислейки за нищо....


Мисля, че има нещо вярно тук. Факт е, че по-харесваните жени са лъчезарните, харесващите се, непукистките, да речем.
Забелязала съм, че когато се харесвам - ме харесват, а ако не се харесвам - изглеждам зле... Crazy Но пък откъде толкова оптимизъм, че да съм все лъчезарна....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт