ве4е незнам какво да си мисля-изневяра или просто забавление

  • 3 570
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте мацки,отдавна 4ета форума,и вси4ки вие мн ми допадате,4увствам ви много близки и то4но заради това рещих да споделя с вас какво ме тревожи ,да видя какво мислите вие по въпроса.С приятеля ми живеем заедно от близо две години,а сме заедно от 5 год. По принцип се разбираме,дори правим планове след време да узаконим връзката си и да имаме дете. Дотук вси4ко добре,НО от известно време имаме проблем,който няма с кой да споделя,и затова реших да излея душата си пред вас. Имаме компютър вкъ6ти от близо 3 месеца,от който той по4ти не става,станал е раздразнителен,нервен,забелязах 4е 4ати с мъже и жени,което въоб6те не ме притесни първона4ално на всеки му е интересно,докато не попаднах на няколко разговора с перверзно съдържание и снимки. По4увствах се много зле,не издържах и го попитах,за6то прави това. Пропуснах да кажа 4е в леглото той все няма желание,от доста време насам,все аз съм инициативата,и затова колко пъти сме говорили,ама ефект никакъв.  Cry  И сега като попаднах и на тези разговори-рухнах напълно Cry . Неговата работа е такава 4е има много свободно време,а моето работно време в службата е доста разпокъсано и понякога работя но6тна смяна. От компа в службата,вийдам 4е скайпа и кюто са все на линия,а като му звънна и той се прави 4е спи.Попитах го как мисли 4е 6те продължаваме,той ме уверява 4е го прави от интерес и ни6то не влага,просто се бъзикал.Напоследък караниците ни за4естиха и все заради проклетите 4атове. Извинете ме,историята ми може да ви се стори малко объркана,но в момента съм растроена и се 4удя на мене си толкова ли съм сляпа и каква е тая моя любов. Скоро заминаваме на море,и се надявам не6тата да се изяснят,ина4е незнам о6те колко време 6те ми издърйат нервите и 5 год 6те идат на вятъра.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не мога да ти кажа дали е само фантазия или и реалност
чатила съм за кеф, с перверзни съдържания /на младини още преди 9-8г/ но не съм влагала абсолютно нищо освен забава
но съм чатила и със сериозни намерения да се запозная и да срещна приятел в чата /но не и за секс/
Уви не знам освен открит разговор какво би могла да направиш
За спасяването на една връзка са нужни двама... ако той откаже...

Успех и бъди смела - света не почва с един мъж и още по-сигурно - не свършва с него

# 2
  • Мнения: 1 150
Добре де, защо така го приемаш - може наистина да е забавление. Моят мъж също е в чата, чела съм какво си пише, но му вярвам.
Имам му доверие.
 Пък и ако иска да изневери винаги може да го направи, без да разбереш. В началото се дразнех, но прецених, че няма защо да си хабя нервите. Поговорете, кажи му как се чувстваш.
 Или чати и ти.
Това, че няма желание за секс, може да се дължи на друго, не мисля, че е заради чата.
 
Внимавай, ти сама да не го подтикнеш, към нещо което не желаеш да се случи. Не го притискай. Казваш, че чати само от 3 месеца - остави го, ще му писне. Успех

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 360
Аз лично не вярвам щом човекът е толкова пристрастен да не влага чувства в това, което прави. Ако наистина беше само за бъзик и забавление щеше да му писне бързо или щеше да спре, като види, че на теб ти е неприятно. Не може съзнателно и последователно да нараняваш с действията си човека до теб и да твърдиш, че го обичаш. Може да ти звуча твърде рязко, но в любовта не може само едната страна да прави компромиси - трябва взаимност и толерантност и от двамата. Аз лично след един ясен разговор бих изчакала резултата и ако той продължава по старому - да си тръгна.

# 4
  • Мнения: 193
 Ти си го познаваш най-добре и сама можеш да прецениш какво евентуално не му достига, и какво би търсил извън връзката ви. Ако можеш да се разбереш с него по открит начин ще е най-добре, но ако трябва сама да разбираш и решаваш ще е трудно. Питай го какво намира в тези анонимни контакти, какви нужди му задоволяват. Обясни му, че те огорчава и те кара да се притесняваш. Би трябвало да откликне на въпросите ти! Ако пък останеш с впечатление, че те заблуждава, бъди внимателна с него. Може би е дошло времето да си тръгнеш Confused

# 5
  • Мнения: 2 327
Ако поразровиш малко из форума ще откриеш много такива теми... Не само твоят мъж го прави, но защо го прави само той си знае. За съжаление понякога тия флиртове стават сериозни и реални.
Дано се разберете все пак...

# 6
  • Мнения: 7 186
Това, че чати не е кой знае какво, но това, че чати постоянно вече е проблем. Също и нежеланието му за секс, раздразнителността и нервното поведение. Най- добре е да преосмислиш връзката и ако трябва да спреш, докато е време. По- добре 5 години на вятъра, отколкото да се осъзнеш чак след още 5. Stop
Дано да е някакво моментно увлечение, успех ти желая все пак!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 809
Не знам изневяра ли е или забавление...по скоро съм склонна да мисля,че е и от двете по малко.Но това,което е сигнал за някакъв проблем е това,че липсва желанието за интимност с теб.Все пак след като има фантазии ,които се опитва да осъществи виртуално,защо не ги сподели с теб реално?!Лично аз мисля,че стигне ли се до този момент...липса на интерес,без някаква причина-стрес,здравословен проблем и т.н.,то нещата са изчерпани.Помисли  и си дай сметка,дали връзката ви прости не е само един навик вече..?!Явно той търси нещо за сега виртуално ,но съм убедена,че няма да закъснее моментът,когато той ще го направи и реално.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Според мен момчето има сексуален проблем. Запълва липсата  на вълнуващ реален секс с перверзни разговори. Т.е. говоренето замества секса. По-добре прочети внимателно какви са фантазиите му и прецени  дали не се разминавате сексуално. Естествено ако са неща, които не би направила, няма нужда да се насилваш.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
Моето момче правеше същите неща. Далеч не го свързвам с някаква липса или проблем в отношенията ни. В смисъл не виждах никаква вина в себе си. Мъжете понякога правят това без въобще да го свързват с някакво липсващо нещо. Ако ти е неприятно или мислиш, че прави нещо просто му кажи. Ние доста време се дърпахме по този повод, но накрая се разбрахме. Да спре. Разликата е, че той се вихреше в сайтове за запознанства. Сега е окупирал Скайпа, но аз не мисля, че е кой знае каква беля  Grinning Просто знам с кого чати и това са общи приятели. Пък и отдавна съм дала да разбере, че реша ли да намеря нещо на компютъра ще го намеря и да му мисли.  Mr. Green Така, че любовниците по квартири  Mr. Green
Сега сериозно просто му обясни как се чувстваш. Гарантирам ти, че не се е замислял по въпроса от тази гледна точка.

# 10
  • Мнения: 7 914
Ани, мисля си че това е типичния "чатър", на някои им минва бързо на други не!

Щом толкова му харесва...защо не почнеш докато си на работа да му пускаш по някое"неприлично" съобщенийце... Crazy .. може пък това да помогне на връзката ви! newsm78

# 11
Моят мъж се е регистрирал в "Сладур".Не зная вие на какво мнение сте,но за мен това е пълна глупост newsm78 .Аз никога не бих тръгнала да си търся приятели по този начин,защото е пълно с откачалки.Малко ли ги срещам по улиците всеки ден ,че да тръгна да си търся още?Още повече,че наистина не ми е приятно да си пише с разни жени.Сигурно ревнувам?Не зная.Но аз му показах,че не ми е приятно и той реши да изтрие профила си.Не се ядосах за друго,а за това,че взел и изтипосал снимката си чак #2gunfire! Аз съм на мнение ,че трябва да се съобразяваме с желанията на партньора си ,без значение брачен или не.Покажи,но наистина,на твоя приятел,че не ти е приятно и да не се прави на ударен,защото това може да му коства доста  #Cussing outИ поне като си ляга да спи да минава офлайн,за да не ти дава поводи за съмнение.Но не се впрягай излишно,може човекът наистина да си търси само приятели,а ти само да седиш от страни и да се ядосваш безпричинно  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 4 806
две стъпки:
>> открито изявление, че тези неща не ти харесват. Разговор на тема "На какво се дължи това?" (става дума за едновременна пристрастеност към виртуалното общуване и бягство от реалното)
>> ако няма ответна реакция, както беше казано по - горе: по-добре пет години зад гърба, отколкото много години оттук нататък.

Има хора, които преминават във виртуалния свят завинаги - реалният престава да ги интересува. Трябва нещо много драматично да се случи, за да бъдат изтръгнати от сладостния унес да "анонимното" съществуване, където има повече възможности да се представяш за някой друг. Граничи с форма на наркомания, в смисъл на доминираща зависимост.

# 13
  • Мнения: 8 917
две стъпки:
>> открито изявление, че тези неща не ти харесват. Разговор на тема "На какво се дължи това?" (става дума за едновременна пристрастеност към виртуалното общуване и бягство от реалното)
>> ако няма ответна реакция, както беше казано по - горе: по-добре пет години зад гърба, отколкото много години оттук нататък.

Има хора, които преминават във виртуалния свят завинаги - реалният престава да ги интересува. Трябва нещо много драматично да се случи, за да бъдат изтръгнати от сладостния унес да "анонимното" съществуване, където има повече възможности да се представяш за някой друг. Граничи с форма на наркомания, в смисъл на доминираща зависимост.
Напълно подкрепям Асса и мога да кажа само  да пробваш " с неговите камъни по неговата глава" - прибираш се у дома и засядаш ти на РС-то и започваш да си водиш разговорил Ще има ефект - няма начин. Първо сигурон ще е раздразнението, че си му обсебила територията, но се надявам след това да почне да мисли.... Peace

# 14
  • Мнения: 179
Ако моят мъж се"забавлява" по подобен начин с непознати дами в интернет,регистрира се в "Сладур" или нещо подобно,изобщо няма да го счета за невинно занимание.Аз не бих си позволила такива волности,имам подобни изисквания към него.Смятам,че това си е някакъв сигнал,ако не е еднократно.Самото му желание за такива запознанства би ме смутило.

Общи условия

Активация на акаунт