ЯНУАРСКИ беборани, догодина ще зарадват свойте мами!

  • 14 872
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 797
Добро уро на всички ранобудници.   bouquet Като гледам всички май сте из форума. Браво! smile3521 Моя мъж започна да ме подиграва вече с този форум, кой каквото прави, аз във форума.  newsm62
Аз не зная дали точно бебето усещам, ама за една седмица няколко пъти ми се подуваше матката и като че ли нещо се преобръщаше вътре, сякаш правеше кълбо, такова е усещането. Ама като не знам дали е това или не, нали ми е за първи път... newsm78 Дали може такова нещо да усещам, кажете мами дето имате дечица вече  Hug  bouquet newsm51
Да, при обръщане на бебето това се усеща. Другия вариант е да са бл контракции, но по описанието ти ми прилича на обръщане.  Hug

# 271
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При мен е по скоро като къркорене на червата, но на странно място  newsm78 Незнам дали е бебо Thinking

# 272
  • Мнения: 1 081
Иха, ех че хубаво! newsm68 newsm51 Благодаря Клеми!  bouquet Аз нали съм си Тома неверни, все ми се струваше, че е твърде рано или че си въобразявам или нещо друго...  Hug Благодаря, благодаря, благодаря   bouquet  smile3525
Цвета, щом е на странно място може и бебо да ти прави знаци  Hug Целувки!

# 273
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Здравейте Simple Smile
аз явно за мърдането малко ще почакам - нали съм си малко по-назад от вас... хех

# 274
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте Hugаз предималко станох Embarassedно пък защото си легнах ного късно.събирахм,е се в нас и докато си тръгнат гостите и докато оправя в нас станало 4 4аса Crazy Mr. Greenаз бебо ве4е си го усещам,предимно ве4ер а през деня много рядко.като потупване  и бълбукане е.много съм щастлива 4е 4ак ми идва да изкрещя на целия свят.ве4е нямам търпение да дойде понеделник и да си го видя baby_neutralи ще докладвам. Hugна вси4ки  bouquet

# 275
  • Мнения: 3 405
A като напреднем още с бременността ще виждаме как мърда целия корем, как се вълнува и криви и тук -там ще виждаме петичка или ръчичка. Аз на Ники му виждах петичката вдясно, високо горе подритваше Grinning  Много е готино  Grinning
А в началото е като почукване отвътре Grinning чук-чук, мамо, аз съм Grinning

А за музиката е вярно, сега си имаме 8 годишен метъл   superuu  , а таткото от сега пее на бебето Seek and destroy superuu на Metallica.

# 276
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз все се каня да ви питам как се усеща бебо първоначално, ама си викам - рано е, въобразявам си. Че от няколко дни нещо ме гъделичка в корема. Оная вечер бяхме с татито в кварталното кафе и му нагънах бирата  beer (само няколко глътки, де!) И като се почна един гъдел, едно като бълбукане ли е, нещо като някакъв трепет...  newsm78 Обаче си викам - рано е още, това сигурно ми е обяда, дето къркори.


Цвета - аз мисля вторниците да ходя. Четвъртъците не са ми удобни, много ми е далече и не смея, но във вторник съм на линия! Даже мисля да се снимам с коя рокля ще съм и който идва да ме познава отдалеч!  newsm53 В понеделник следобед най-накрая съм на преглед, от кога го чакам значи! Така че ще звънна още сутринта да се запиша   phoneuu


За музиката - аз лично съм фен на по-твърдото звучене   superuu но си мисля да редувам музиката от Металика до Бах, че знам ли какво ще му хареса на наследника най-много  newsm78

# 277
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
За вторника твърдо съм решила да дойда, е, ако не се оспя де  Rolling Eyes Иначе като почна работа кой знае кога ще мога да посетя такава сбирка. Няма да се снимам щото нямам с какво, ама се надявам някой да ме познае  Joy Само ми кажете ще се обаждате ли за записване

# 278
  • София
  • Мнения: 6 797
На мен пъ този вторник ми е под въпрос...детегледачаката отива на 3дневна почивка и уж ще се върне понеделник,ама не се знае... Cry Cry Cry

# 279
  • Мнения: 304
 и аз незнам дали въобще мърда бебето или червата, но скоро трябва да е по-ясно Laughing

# 280
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Fighty,
какво става с аква-аеробиката? Имаш ли повече инфо?

# 281
  • Мнения: 27
Здравейте. Да се включа и аз с малко закъснение. Терминът ми е за 6 януари. До 12 седмица бях с контракции на хапове и чак сега се осмелих да се разпиша. И при мен има разни непознати усещания, но още не мога да ги разгранича. Надявам се скоро да усетя малкото съкровище.
Ще се радвам да ме включите в списъка на януарските мами.   bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте. Да се включа и аз с малко закъснение. Терминът ми е за 6 януари. До 12 седмица бях с контракции на хапове и чак сега се осмелих да се разпиша. И при мен има разни непознати усещания, но още не мога да ги разгранича. Надявам се скоро да усетя малкото съкровище.
Ще се радвам да ме включите в списъка на януарските мами.   bouquet

Здравей и добре дошла!   bouquet Болки имам и аз, заради което съм в болничен и май така ще си откарам до края. Ти предполагам също си "на легло"? Може би тази бременност и цялото това лежане и очакване и понякога тъжни мисли ме променят и ще стана по-различен човек. Може би малко по-спокоен, може би вече не атеист... знам ли!

Общи условия

Активация на акаунт