ЯНУАРСКИ беборани, догодина ще зарадват свойте мами!

  • 14 868
  • 282
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333
                                           бъдещи мам4ета за януари-2007
   
                       




-Klemy - София - 24 год. - 2ро  newsm32
-Damakupa - Шумен - 23 год. - 1во  newsm32


-Svetlanka - София - 2ро newsm32
-lorry 78 - София - 27 год.  newsm32
-Ivi2000 - Русе - 25 год. - 2ро  newsm32


-anadolova  newsm32


-Bilyana - София- 27 год.  newsm32
-Vvenkova - Велико Търново - 24 год. - 1во newsm32
-Fighty - 2ро newsm32


-Buba_dokeva - София - 2ро newsm32
-Petti- Севлиево  newsm32


-Stiliana1 - София - 27 год. - 2ро newsm32


-Dobito - Гърция/Варна - 21 год. -1во newsm32
-Tinita 24 год. - 1во newsm32
-Naj mama - 23 год - 2ро newsm32
-Cvetomirapi - 25 год. - 1во newsm32
-tsveta - София - 25 год. - 1во newsm32
-desicover - Варна - 29 год. - 1во stork-boy


-Elimi - София - 28 год. - 2ро  newsm32
-Teddyvas - София - 35 год. - 4то  newsm32


-Meranda - София - 26 год. newsm32
-Setakap - Русе - 34 год. - 1во newsm32
-vesni  newsm32


-pinny - София  newsm32


-Ним - София - 24 год. - 1во newsm32


-Тинкърбел - 31 год. - 2ро newsm32


-Dalala - 2ро newsm32
-Ivonska - София - 31 год. - 1во  stork-boy


-eleonora petrova - Русе - 22 год.  newsm32


-Lila - София - 32 год.  newsm32
-Diliana! - София - 34 год.  newsm32
-катюнгелче  newsm32
-Zlati - Стара Загора  newsm32
-Анджелина - Варна - 33 год. - 2ро newsm32


-cherrygabo  newsm32


-galina_dimova - София - 24 год. - 1во newsm32


-KayRenn - 1во newsm32
-Duggy  newsm32
-Гали - Бургас - 28 год. - 1во  newsm32
-Vicks - София - 26 год. - 2ро  stork-boy


-lina78 - Шумен - 27 год. - 1во newsm32
-Gali Iv - Бургас - 27 год.  newsm32
-barbavita - Русе - 29 год.  newsm32
-Ива 81 - София - 25 год. - 1во  newsm32


-Дидидо - София - 31 год. - 1во  newsm32


-dani barabani - Варна - 27 год. - 1во newsm32
-stefani29 - София - 28 год.  newsm32


-otmiana  newsm32
-Sandy - Пловдив - 25 год.  newsm32




ние сме общо 49                                                   4акаме 49


 
нашите снимки         smile3509

потрбител: yanuari
парола: 2007



предишни теми:
Майска пъпка слънцето разпука,евробебе на вратата чука!
Януари все още е далеч, хайде бебе чакаме те с интерес!
Януарско бебе кротичко расте, всички го очакват с весело сърце.

Полезно

Развитие на бременността по седмици
Списък с необходимите неща за бебчо 1
Списък с необходимите неща за бебчо 2


магазини за бременни

София:
1. В Младост 1а, след пътеките на спирка "блок 43", вляво на около 200-300метра има едно каре с няколко магазина.
2. Базар малко преди пл.Македония - щанд за бременни.
3. Под колоните на Графа.
4. на ъгъла на Солунска и Витошка.
5. На ъгъла на Солунска и Цар Самуил - "Мамма Донна".
6. Пиротска – "Рени"; "Мис Макси"; малкия ЦУМ.
7. На ъгъла на Фритьоф Нансен и Петър Берон, срещу офиса ма М-тел.
8. Магазин на ул. "Княз Борис І" 69, участъка преди Алабин; "Мия".
9. ул. Княз Борис I No.55; "МАМИ", ето и САЙТ
10. Модна къща РЕНИ


Пловдив:   
1. Магазин в Халите.
2. Под Торакс (частния родилен дом на Четвъртък пазара)
3. В подлеза на Централна поща.
4. В подлеза на Понеделник пазара.
5. В "Детски свят" в Тракия.
6. Miro STYLE


Велико Търново:
1.Модна къща РЕНИ


Варна:
1.Модна къща РЕНИ


Русе:
1. На кръстовището на ул. "Църковна независимост" и ул. "Духовно взраждане" или зад съда до сладкарница Мурсалица.


Детски магазини

София:
1. "Штъркел" линк, бул. Стамболийски 188
2. "Малечко" линк, бул. Константин Величков №85
3. "Царството на детските стоки", бул. Константин Величков, ъгъла с ул. Пиротска
4. "Пинокио" линк, Дружба 1; бул. "Княз Дондуков" 39; кв. "Лозенец", ул. "Малин камък"
5. "Бебе Маркет" линк, кв. Иван Вазов, ул. "Янко Забунов", бл. 41
6. магазин зад Била на бул. България
7. магазин в Люлин линк
8. "Пакостник" линк, жк. Овча купел 1, ул. Монтевидео и Обиколна, "Търговски център Овча купел", ет. 2
9. "Стефи" линк


Пловдив:    
1. "Штъркел" линк, бул."Свобода"10
2. "Пинокио" линк, бул. "България" 190


Варна:
1. "Штъркел"линк , ул. Бр. Миладинови 20


Русе:
1. "Штъркел" линк , ул. Борисова 63


Бургас:
1. "Штъркел" линк, ул. Антим І 26, до Археологически музей


Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 21:51 от galina_dimova

# 1
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Galina, strahotna tema, bravo na teb, 3te chasa opredeleno sa si zaslujavali. Moje bi shte e hubavo vseki pat ti da puskash novata tema, taka shte ima samo paste/copy i niama da se nalaga poveche nikoi da vlaga 3 chasa vreme za oformiane na terminite. .. kakvo shte kajetre mami? Grinning

Puskam si pak postinga ot predishnata tema:
stiliana, Mazneikova e drugata doktorka, koiato pravi tozi pregled. Pri parvata bremennost mnogo se chudeh pri koia da otida i izchetoh sumati neshta po forumite, ta nakraia si izbrah Mazneikova, zashtoto tia se bila vodela za neshto kato bashta/maika na diagnostigata s ehografa, zashtoto bila parvata izkarala niakakva si tam spetzializatziia v chujbina i posle e razprostranila znaniiata si. No pak, Tomova ima 3D ehograf, a na Mazneikova ne i e 3D, no pak e hubav. Vzima sashto okolo 40-50 lv. Po printzip e ot MD, no tiia pregledi gi pravi v chastniia si kabinet, zashtoto v MD ehografite bili ujasni. Chastniiat i kabinet se namira s/u Aleksandrovska bolnitza, ama za sajalenie ne pazia tel, no stiga da iskash, shte go namerish is forumite. Az ostanah dovolna togava ot pregleda, vapreki, che ne beshe ujasno mnogoslovna. kaza mi pola i beshe na 100% sigurna, daje mi dade snimka i kaza - eto dokazatelstvoto Laughing, az i do den dneshen ne go vijdam dokazatelstvoto v/u snimkata, ama realno se razmotava okolo men Laughing

# 2
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
galina много добре си се справила Hugбраво на теб.страхотна теми4ка  bouquetама я направо да си продължаваме да пишем тука.няма никакво зна4ение 4е другата тема не е стигнала до 15 страници.те модераторите като видят 4е имаме нова тема старата ще я затворят.така 4е идвайте насам Party Grinningлека ве4ер от мен   bouquet

# 3
  • Мнения: 39
Galina,заглавието на темичката е страхотно!Браво!!! newsm80
Прави ми впечатление,че доста от момичетата са на възраст над 25 години!Но май повечето чакате второ бебче!! Simple Smile
Аз май съм закъсняла!! Laughing
Дано само хубави новини се чуват в новата ни тема!!
Спокойна вечер момичета!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде ето ви хубави новини! Дипломирах се успешно!

 newsm44 newsm68 newsm44  smile3521 newsm44

От 6 години го чакам тоя момент! Мечтаех си, че ще организирам безкраен купон, който ще продължи поне 1 седмица и алкохолът ще се лее из ведро. Е, сега с мъжа ще празнуваме с чаша бира и литър портокалов сок!  newsm03

Стилиана, искам да ти пусна бележка, но кутията ти е препълнена. Можеш ли да изтриеш нещо?  newsm03

# 5
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
lina, spokoino, az parvoto go rodih tochno na tvoiata vazrast, na 28, i povecheto maiki okolo men biaha okolo tazi vazrast.

Nim, Chestito!!!!! S poejelaniia diplomata da spomogne za profesionalnoto razvitie, koeto iskash i mnogo uspehi!

# 6
  • Мнения: 871
Ним, честито дипломиранеееееее! newsm10 newsm44 newsm68. За каква се дипломира?
Далала след като ехографа при Мазнейкова не е 3Д, може ли да се направи тази фетална морфология? Аз си мислех че тя се прави на 3Д ехограф. При Томова със сигурност няма часове чак до Септември Crossing Arms
galina_dimova жестоко си направила тази темичка, големи поздрвления  bouquet
Лина 78аз съшо съм мъничко от Шумен, даже съм завършила гимназия там. Тка че сме леко градски  Hug
Аз вчера си взех резултатите и се оказа че правя анемия  Sad. Сега ще трябва да пия хапчета
Чао на всички и лек ден.

# 7
  • Мнения: 1 081
Ей, момичета, тази тема е като празник!  bigdance2 Галина Димова се е справила блестящо!!! Дано да имаме поводи да пишем само хубави неща в нея!  newsm10
Ним, не мога да ти се нарадвам! Браво!!! А ще кажеш ли за каква се дипломира, много се радвам, видя ли, че трите минути бяха достатъчни  Hug newsm10
Лина78 да станеш майка никога не е късно, а ако си 78-ми набор, занчи аз съм престаряла, защото преди няколко дни направих 29г., а това ми е първо дете. newsm51 Така или иначе всеки го прави, или когато си намери половинката или когато прецени, че може да даде достатъчни на това дете (не говоря само за материалното), или когато просто стане, или..., или..., или... Причини много, ама хрумна ли ви, че първото бебе за 2007-ма г. може да бъде от нашата темичка Laughing Laughing Laughing newsm10  newsm44 newsm44

# 8
  • София
  • Мнения: 6 794
Здравейтеееееееееееееееее!
Честито ни нова темичка, на Галина   bouquet !
Честито дипломиране на Ним  Peace.
Аз ато гледам май няма да се вредя за фетална...щом Томова няма часове до септември... newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 248
  bouquet  за galina_dimova !!!

  Party имаме си наистина страхотна темичка и просто не се сдържах и аз да не се разпиша в нея.
 
 ГОЛЯМО ЧЕСТИТО на НИМ!!! Дано ти се изплати многократно в бъдеще дипломата!!!

 Аз съм на 27 години и също ми е първа бременност, така че  lina78  не си сама  Hug... А и сме в общи линии на близко /на една магистрала разстояние/, защото аз съм от Варна.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 794
А какво стана със срещичката? Ще има ли такава неделя?

# 11
  • Мнения: 3 405
Здрасти и от мен!
Честито дипломиране, Ним!
Темичката е много весела.

Моето първо дете го родих на 25 години, сега съм на 33, ех, млада съм Flutter
От Варна съм.
      bouquet

Хайде, нека напълним темата с весели постинги!

# 12
  • Мнения: 871
Клеми, първият свободен час при Томова е на 7.10. Август тя ще е в отпуск, а на мен точно седмиците за феталната морфология са ми през август и септември ще ми е късно, както май и за теб. 

# 13
  • Мнения: 333
Първо, радвам се, че темичката ви харесва. От всички нас зависи да става все по-хубава, пълна с добри новини.
Второ, Ним честито ти дипломиране!!!  smile3501 smile3501Пожелавам ти да се реализираш професионално, но първо да си родиш и отгледаш бебо и след това.
Трето, какво става със срещата?! Не сте много ентусиазирани. Като гледам се заформя хрупа от 4-5 мами което не е зле. От мненията разбирам, ме на повечето ви е удобно събота или неделя, на мен всеки ден ми е удобно, стига да сме в София, защото през уикендите много често пътуваме. Остава само да се пусне анкета за дата и час, а мястото лесно ще го уточним. Само дайте още мнения!
Клеми, исках да те питам, ходиш ли на курсовете на 9-месеца? Защото и аз смятам да започна да идвам, че по цял ден изперквам като стоя само вкъщи. Е имам си ангажименти, но те могат да се свършат и по-късно. Искам да се запозная с хора в моето състояние и смятам ще ми е интересно и да науча някой неща.

# 14
  • Мнения: 25
4естито дипломиране на Ним, аз направо не знам кога ще го дочакам моето.

А вие говорите нещо за едни неща които не ги разбирам.какви са тези изледвания и прегледи и разни неща за които на мен никой нищо не ми е казвал?Ако някоя от вас има време, много ви се моля нека да ми обясни-например и в ли4но съобщение даже.Аз просто наистина не знам за какво става въпрос.....простете за невежеството newsm78

Общи условия

Активация на акаунт