Постоянна хрема, ечемици, болно гърло?

  • 1 368
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 883
Този път ще питам за племенника. Сега на 16-ти става на 2 години. От месеци наред, да не кажа година е с постоянна хрема, която се обръща понякога в кашлица и периодично му излизат ечемици на очетата. Водили са го при 3-ма лекари, изпи една аптека антибиотици! и нищо. Казват трета сливица, трябва да се махне и ще му мине, обаче мен ме съмнява ечемиците да са от сливица. Кажете ми къде в Пловдив се прави изследване за наличие на стафилококи и др. такива гадини?

# 1
  • Мнения: 4 358
На алерголог водили ли са го?

# 2
  • Мнения: 883
Не, не са. Той общо взето живее  при майка ми, майка му и баща му му ходят на свиждане веднъж на 2 седмици Close . Влади е командирован ту при едната ту при другата баба, беше почнал да казва на баба си "мамо"!  Та, отплеснах се от темата- не са го водили, защото майка ми на своя глава къде да го води, само веднъж отидоха на лекар, че положението беше натопорчено и пак сиропи и капки. Онези двамата(така наречените му родители) са вечно много заети, абе тъжна работа.

# 3
  • Мнения: 4 358
Постоянното боледуване може да се дължи на непоносимост към нещо. Хубаво е да го види алерголог. За съжаление не мога да препоръчам алерголог в Пловдив, а само в София  Neutral Face

# 4
Относно ечемиците: компрес от белтък докато спи,слага се топъл не горещ.Изтегля гнойта и болката отшумява.Но това не ви решава проблема защо се появяват.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 769
Или е алергия, но на мен ми звучи по скоро на наличието на някакви стафило или стрептококи. Направете изследване за наличие в нослето и гърлото и вземете мерки, защото могат да имат и много лоши последици.

# 6
  • Мнения: 883
Благодаря за съветите, но майка му все още не е намерила време да го заведе на алерголог #Cussing out . А детенце днес има рожден ден, става на 2 години:).

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: belalim
Благодаря за съветите, но майка му все още не е намерила време да го заведе на алерголог #Cussing out . А детенце днес има рожден ден, става на 2 години:).


1. ЧРД на дечкото. Жив, здрав и много весел да е!
2. Имам приятелка, чието дете е с подобен проблем(ечемиците) и са й казали,че може да се касае за астигматизъм!
Погледни тук:
http://www.lolov.com/frames/about.htm и ако имаш възможност си заведи детето при д-р Лолова на преглед.
А д-р Лолов е УНГ-спец, та може да ти каже дали имате 3-та сливица и дали хремата е от нея!
П.П:Сега видях, че си в Пловдив, но ей го къде е София  newsm49   newsm01  .
Успех Ви желая!  Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт