Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Пловдив

Тази година ще ходим да почиваме в Равда. Кумувете ни, с които ще ходим, си резервирали места в някакво хотелче на пътя между Равда и Несебър. Ние не можахме да реагираме бързо с отпуските, които до последния момент не знаехме кога ще са и сега сме без резервации.  Twisted EvilЩе тръгваме така пък на място ще действаме. Ще съм благодарна, ако някой може да сподели пресен опит от летуване там, цени, плаж, заведения.
Цитирай

на кой му пука, майна

Копирам си мнението за Равда от другата тема:

Току що се връщаме от Равда, последните 2 дена лепнахме някакъв вирус ли, що ли, един ден повръщане яко и разстройство, на другия само разстройство, малкия също е с разстройство, с нас имаше и друго семейство и тях не ги подмина кошмара. В аптеките масово е пълно с народ, който купуваше деган, ентерол, смекта  Confused
Плажа е отврат  Tired. Ходихме на Слънчев бряг на плаж обаче  Laughing
Заведенията ги бива, има много застроени красиви къщи и хотели
Цитирай

Густо майна филибето,слънце грее от небето

Какво мога да кажа за Равда - пълен отврат.
Изобщо не ни хареса.
Плажът - това е мястото което единствено ми хареса(обаче не знам как се казва),лошото е че от дъждовете ивицата стана прикалено тясна,и хавлиите са една до друга.
Иначе водата е чиста,няма водорасли, щипалки и тем подобни,и най много ми хареса ,че в началото е доста плитко и така малкият много се кефише като тичаше във водата.

Хубаво че Несебър е близко,иначе щяхме да пукнем от скука,а за детето да не говоря.Всеки тен ходихме до Несебър,2 пъти в Слънчев бряг и веднъж в Поморие.В Несебър има страхотен парк за децата със 3 големи площадки,къщички,полянки .........абе направо приказка.
Малкият страшно много се забавляваше там.
Цитирай

dupnica

ОТ 5 ГОДИНИ ХОДЯ ТАМ НА МОРЕ ИМА НОВИ ХОТЕЛ4ЕТА СТРА6НО СИМПАТИ4НИ И 4ИСТИ4КИ АКО ПЛАЖА ТАМ НЕ ВИ ХАРЕСА НЕСЕБАР И СЛАН4ЕВИЯ БРЯГ СА ВИ НА КРА4КА  Е АКО МОЖЕ6 ДА СИ ПОЗВОЛИ6 ОТИДИ НАПРАВО В СЛАН4ЕВ БРЯГ АМА ТО СИ Е ВАПРОС НА ВКУС АЗ СИ ГО ХАРЕСВАМ СЕГА ПАК 6ТЕ ХОДЯ А 4АКАМ БЕБ4Е СЛЕД 4/5 МЕСЕЦА Cool Very Happy
Цитирай

София

Привет на вси4ки!!!!
Искам да попитам вси4ки,които това лято са били на Равда,да ми препоръ4ат
 квартири или по-евтини хотели???Благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Карлово

Това лято още не съм била, но се подготви за липса на вода в часовете около 19. Миналото лято беше гадно, проблема и с капацитета на водоснабдяването на Несебър и Сл.бряг и едва ли са го оправили
Цитирай

Толбухин

Ние от 22.07 сме на Равда,давам ти линка на къмпинга,но няма свободни места на 11лв.до края на август.
         http://www.olnad.com/
Цитирай

NL

Току що се връщаме от Несебър и решихме да минем през Равда защото много ни харесва,но миришеше ужасно много на тиня  Sick само предупреждение,страхотно е но мирише заради пороите които бяха наскоро
Цитирай

Това лято още не съм била, но се подготви за липса на вода в часовете около 19. Миналото лято беше гадно, проблема и с капацитета на водоснабдяването на Несебър и Сл.бряг и едва ли са го оправили

Преди 3 дни се върнахме от Равда, но проблеми с водата сме нямали Naughty
Бяхме тук;http://www.fantastiko-bg.com/bg/index.html

И сме невероятно доволни.Всичко е направено много хубаво и с мерак.
Бяхме в студио с 15 кв. тераса на цена - 50лв + закуска.
Нямам никакви забележки относно хотела.
Цитирай

София

[/quote]

Преди 3 дни се върнахме от Равда, но проблеми с водата сме нямали Naughty
Бяхме тук;http://www.fantastiko-bg.com/bg/index.html

И сме невероятно доволни.Всичко е направено много хубаво и с мерак.
Бяхме в студио с 15 кв. тераса на цена - 50лв + закуска.
Нямам никакви забележки относно хотела.
[/quote]

doda,това цената за 1 човек ли е или за цялото студио?
Цитирай

Бианка ,това е цената за цялото студио.
Но ,до колкото разбрах след 15 юли ще стане 60лв.
В сайта им се вижда - лилавото студио.
Цитирай

София

Благодаря.  bouquet
Сега ще се обадя за резервация - много ми хареса това,което видях на сайта им. Party
Цитирай

София

Не се лъжи да отидеш на квартира в Равда. Има много прилични нови хотелчета. Ще потърся малко инфо и за тях, защото не им запомних имената и ще ти пиша на лични.
Цитирай

Някъде там...

Предварително се извинявам се, че се намесвам в темата.
Някой да е ходил в хотел Кариби, за да каже отзиви?
Цитирай

UK/London/Essex

ние току що се връщаме от там,цените бяха по 10лв на човек преди 1.юли а сега вече по 15.,къщите за гости са нови и чисти.проблеми с водата нямахме но всъщност преварявахме за малката а за нас-минерална от супера.
чадърите са/бяха по 3лв на Аурелия и обезпаразтяваха пясъка...
така че сме доволи
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора