Отново на кръстопът

  • 667
  • 3
  •   1
Отговори
Незнам какво да правя вече.Преди десетина дни търпението ми свърши и реших,че повече не мога да чакам "да му дойде кефа" на моя съпруг да се съберем,и казах "край".Струваше ми много усилия и безсънни нощи да го направя,но го направих.Преди малко дойде при мен и май вече е склонен да се съберем,иска още един шанс.Знам,че не е безразличен към мен и аз го обичам,но много ме е страх да се надявам отново,за да не се разочаровам пак.Незнам дали мога да му вярвам,дали изобщо ще се получи нещо.Хиляди пъти преживявах раздялата и тъкмо свиквам с мисълта,че ще трябва да продължа сама,той се появява,дава обещания, и аз,като последната глупачка,отново започвам да вярвам,че може да се промени,че можем да бъдем семейство и да започнем начисто.Май дълбоко в душата си не вярвам,но толкова ми се иска да се получи.Живея отново с илюзии,които сигурно той ще разбие отново след някой друг ден и всичко ще започне отначало. И така се въртим в един омагьосан кръг вече две години,от който страдам само аз.Знам,че сигурно ще кажете,че сама съм си виновна и сте прави,но не мога да се откажа и сама си причинявам тази болка.Той не съзнава колко нечестно спрямо мен е всичко това /просто няма достатъчно умствен багаж,за да го осъзнае,а явно и аз нямам,щом му се връзвам всеки път/.Моля ви,помагайте със съвети,ако можете,защото никога не съм била толкова объркана.

# 1
  • Мнения: 289
Цитат
Преди десетина дни търпението ми свърши и реших,че повече не мога да чакам "да му дойде кефа" на моя съпруг да се съберем,и казах "край".Струваше ми много усилия и безсънни нощи да го направя,но го направих.

Нали си го казала вече? Защо искаш отново да минеш през същото начало със същия край?

# 2
  • София
  • Мнения: 461
Напълно те разбирам. Минах по този път. Ние жените сме склонни да вярваме, че мъжете, които обичаме са се променили след всички обещания, които ни дават. Уви!
Тръгнало ли е веднъж, няма връщане назад. Това, което искам да кажа е, че ако го приемеш отново ще се търпите известно време и после пак - раздяла.
Преди време и аз така поставих въпроса на два пъти за раздялата и двата пъти мъжа до мен се кълнеше, че ме обича, че иска да живее с мен и детето. Давахме си шансове и нищо, разделихме се.
Не си причинявай нови страдания. Продължи напред. Да, ще ти е трудно в началото, не отричам.

# 3
  • Мнения: 2 327
Не вярвай на обещания и на утре. Ако иска нещо да го направи днес и веднага.
Или край...

Общи условия

Активация на акаунт