Кой за какво мечтае?

  • 2 295
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Провокирана от многото негативни теми, реших да пусна една в противорес с тях. Вървейки снощи по пътя, за първи път от доста време, се сетих, че никой не ми пречи да мечтая и мога отново да си създам този красив свят. И си помечтах  smile3506 smile3521...
Реална мечта 1 - скоро да си намерим добра необзаведена квартира, за която да си купим легло (спалня)  luvbed  и да си ползваме вече понатрупалите се наши вещи;
Реална мечта 2 - да забременея и да можем да си гледаме детенцето без много лишения
По - късно  Wink осъществима мечта: ДОМ - наш, личен, който да подредим с наши средства и както на нас ни харесва...
И си казвам - колко малко ( а всъщност колко много) му е нужно на човек, за да се чувства щастлив.. Толкова сме свикнали с проблемите, че се чудя ако ги няма - какво ще правим?  newsm78  Joy

А вие за какво мечтаете? Дайте воля на въображението си и споделяйте  Hug

# 1
  • Мнения: 545
За нощна разходка край брега на морето. Само ние двамата, прегърнати, а край нас шума на разбиващите се вълни и светлината на лунната пътека върху спокойното море...

# 2
  • Мнения: 5 622

 Уф....за много неща мечтая....и повечето са си направо Божа работа дали и кога ще се сбъднат.......

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Едно здраво бебенце наесен!  Hug

# 4
  • Мнения: 1 150
За един ден спокойствие, далеч от хора и телефони....
Жалко, че за сега е неосъществимо   Rolling Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да попътувам малко и да изпитам кефа, когато се прибирам в къщи! Скоро може и да стане....

# 6
  • Мнения: 242
Обичам да мечтая, но напоследък ми се случва все по-рядко. Иначе мечтая по-скоро да стане готов домът ни, да се изнесем и живеем щастливо аз, бебо, който е на път и тати!  loveuuu 

# 7
  • Мнения: 2 495
И аз обичам да мечтая, но това което ме хваща яд, е че си мечтая само за материални неща-за кола, за собствен дом и за разни други глупости, които се купуват само с онези хартийки Tired

# 8
  • Мнения: 5 280
Собствена къща !!!! Искам ...  Rolling Eyes
Баткото да стане по-сериозен  Wink!

Да се наспя smile3524.
Подарък за рожденния ми ден fiuuuuuu.
И днес да не се размина с масажа   tongue!

# 9
  • Мнения: 8 505
За невероятно много неща мечтая...
В най-близък план-да изчистя 3 изпита Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 334
В момента си мечтая за почивка на самотен остров Laughing Laughing Laughing,а иначе когато имам време все си мечтая за някоя  "Мисия невъзможна" Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 4 806
за много неща - едни са дребни, други огромни Simple Smile
в момента? В момента си мечтая да ми хрумне добра идея за проблема, който решавам...
за почивните дни, че да си видя рожбата...
да махна килограми, които ми тежат (9 бр поне)...

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Моята мечта е свързана със здравето на детето ми! Имам и още една, но тя е много лична и ще си я запазя...Моля се и двете да се сбъднат  Praynig

# 13
Въпреки, че живея на "една ръка разстояние" от морето, аз си мечтая да отида на плаж... Tired Човек когато е близо до обекта на желание, все си казва че това е най-лесното и за това все не остава време.
Това е моя реална мечта, а по-далечните идеи ooooh! понякога ме е страх да мечтая, че да не взема да се събудя и да падна от леглото Joy

# 14
  • Мнения: 11 003
Ох, повечето са съвсем реални неща, но трудно достижими на този етап  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт