Хавански клуб

  • 14 028
  • 285
  •   1
Отговори
# 135
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Да дам своя принос, либезний:
Въй-въй-въй.batanga.com

Преди Мюриель да ме е очистила за буржуйстване и морален упадък дето си прекарвам времето в празно слушане на радио, вместо да печатам позиви на пресата на тавана.

Ай, къв устав, бе! Сакън! Островът на Свободата е това! Ай наздраве!

ПП Бу, диър, ако имаш желание и време, би ли добавила към началото на тази тема краят на темата за пенсионирането на Киса, че там остана историята по създаването на клуба?


Извинете бееее...само исках някой да ме въведе набързо в ХК...леле, изЕдохте ме, тез диети не ви влияят добре.
Ще - но довечера.

# 136
  • Мнения: 1 629
Клубът, драги, е за всеки,
мисъл щом у него свети и
на звуци от китара, щом
потропва и припява, щом
не спи, а съзерцава как
луната не изгрява.
Щом морето го привлича.
Тази членка от Хавана,
с рокля пъстра, е засмяна,
с книга във ръка тя подтичва
по брега.


Да повторя пак как се влиза в клуба, за напускане говорете със Злобюла за място на сала Mr. Green

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Режисьорът - педал чака да решите съдбата му  Mr. Green

# 138
  • Мнения: 1 629
Мятам го след малко, ако някоя по-засукана хаванка не ме превари. Сега излизам за буржоазен шопинг-час Mr. Green

# 139
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, няма да напускам.
Къде, викате, чака режисьорът?

# 140
  • Мнения: 3 447
Режисьорът - педал чака да решите съдбата му  Mr. Green
Ааа, аз един режисьор си оставих вкъщи, стига ми толкова Crossing Arms
Дайте ми на мен моряци и рибари, докери, хамали,
артритните си пръсти да заравям в гръд космата,
да ме катурва нощем на земята,
и с длан огромна, загрубяла,
да обхожда старото ми ожадняло тяло.

# 141
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Доне, мръсТницо нЬедна!

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дърти, ама палави!  Grinning

# 143
  • Варна
  • Мнения: 2 171
“Цялата тази история започна да намирисва на буржоазен упадък” – помисли си Мюриель. “Всички тези слуги, пожълтели перли и лакирани нокти. Религиозни култове, опиум за масите и така нататък. И несметните количества ром, които разклащат нравстените устои. Време е да се намеся.”
На пръсти, за да не събуди останалите, тя слезе в мазето, извади патрондаша от прашния сандък и го преметна през рамо.

Мюриель излезе от мазето и вдъхна дълбоко соленият нощен въздух. Вдигна поглед към небето- луна отново нямаше. На влизане в къщата мерна с половин око спящия на терасата превързан мъж и усмихнато отбеляза на ум, че не хърка. Незнайно защо развеселена от този факт, реши че от патрондаши няма нужда, взе бутилка ром, фенер и книга от отрупаната лавица и се отправи към хамака пред къщата...

# 144
  • Мнения: 3 447
Доне, мръсТницо нЬедна!


Ми така де, маняна е петък Blush

# 145
  • Мнения: 1 937
Кога пак мръкна, бе?

И този ли е режисьорът?

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 14:24 от Vili.P

# 146
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Книгата, която Мюриел зачете, се оказа сценарият, който някой, след атаката върху режисьора, случайно беше оставил на лавицата.
Тя така се залиса в историята с елементи на любовно-историко- революционна сага, че реши, в характерния за нея безцеремонен стил: "Това непременно трябва да се снима, и то тук, на нашия плаж. Педал, не педал - ще му помогнем в творчеството, историята е за Оскар. Василиса я виждам в поддържащата роля..."

# 147
  • Мнения: 3 091
Преди да се стъмни и преди Мюр да забегне към хамака с книга, моля ви се! Мюриел и Дафодил отидоха в кухнята да търсят лед за пострадалата режисьорска главица. Мюр с огромно основание предположи, че нещо със сексуалната му ориентация не е съвсем в норма. – видя ли му лакираните нокти? Дафи подвърди тези ужасни страхове – А ТИ видя ли, че се епилира?
Нямаше смисъл май да се хабим да го халосваме... Уловът ни е напразен... сега на всичкото отгоре трябва и да го поим, а и храна може да поиска!
- Дали имаме шанс да го върнем към хетеро-отношенията? Попита неуверено Мюр...
- Да бе, точно ние – на по хиляда години всяка... Ламята прилича на Шар пей, аз – на агресивна извънземна форма на живот... няма сми! Кауза пердута!
- Жалко за материала! Видя ли какво хубаво дупе има? Не е зле, но някой друг му се е радвал... ние нямаме шанс!

В желанието си всичко да знае, види и пипне, Ламелита връхлетя в кухнята: - Не ви е срам, щяхме да утрепем човечеца... Егати! вместо лекинко да го препънем, направо му разбихме главата! ми той на гей прилича? а? дали? какво ще го правим сега?


Рижа Бу, измисли си пристигането! чакаме да пишеш!

# 148
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Рижа Бу, измисли си пристигането! чакаме да пишеш!
Ще, но по-късно надвечер. Буржоазният ми работодател изисква от мен да работя, за да ми плати Crossing Arms

# 149
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
... Василиса я виждам в поддържащата роля..."
Какво точно трябва да правя в "поддържащата" роля?  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт