Хавански клуб

  • 14 026
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сега ми тряба подлога, че се изпускам връз стола от възхита по темата, а на стари години в Куба дали ще мога да си купя Памперс или ще е дефицит и ще тряба контрабандити да ми носят?  ooooh!

# 241
  • Мнения: 822
Но кой ли беше безстрашният ловец на акули?
"Буенас ночес, сеньора" - изкряка някой в тъмното. Ниа Р стреснато подскочи. Храстите се разтвориха и оттам се появи Хоселито, местният рибар.
"Хареса ли Ви акулата?" "А бре Хоселито, изкара ми акъла, бре" - изохка Ниа Р, придържайки се за сърцето. След това огледа рибаря по-внимателно. Не беше съвсем с ума си, но ръцете му бяха едри и здрави, а миризмата му на пот и море накара Ниа Р да потръпне. "Хоселито, баби" - погледна го тя с премрежен поглед - "да взема да дойда утре с теб в морето за марлин, а?"
Ниар,която съквартирантките й продължаваха да наричат така поради старческото си безумие и която в древен ритуал беше приела името Есперанца(надежда),беше върла сектантка-вегетарианка и дори мирисът на риба я изваждаше извън равновесие,но при вида на този къдрокос и мургав левент,в чиито очи грееше огън (вероятно от погълнатия ром),си представи изпепеляващите страсти на полюшкващата се рибарска лодка...И тъкмо да се усмихне и да простреля околните комари с белотата на липсващите си зъби,и се чу свистящият шум от поредния падащ кокосов орех,който отново щеше да я отведе в света на сънищата...

# 242
  • Мнения: 3 447
За вас не знам, дами, но аз втори ден си слушам Buena Vista Social Club и ми е едно хууубаво и цветно, и се размечтах... Muchas gracias  Hug

# 243
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
-Внуци!!!!??-Това все пак успя да откъсне погледа на Фрау от бинокъла, през който наблюдаваше някакви луди баби с пури на кубинския бряг на път за Антарктида. - Нима не им пращам всяка година пари по сметките и картички, откъдето мина и откъдето се сетя?
Фрау бе привърженик на принципа, че внуци се гледат с много подаръци и никакви контакти, защото всички внуци приличаха на снахите й, които тя по принцип не можеше да гледа.
За момент Фрау се замисли дали да не избяга при лудите кубинки и да се натопи в опасното Кубинско море, за да избегне срещата с внуците си, които по заговор бяха пратени да се качат на катамарана-нейното спасение от света.
-Не и в това полукълбо-твърдо отсече Фрау и не промени курса. Усмивка бавно се разливаше по лицето й-снахите щяха да побеснеят.

# 244
  • Мнения: 1 080
Сигурно говориш за старата доня Мамалия , дето има лека лудост и затуй рядко се включва в групови дневни изпълнения и прихожда в компанията предимно вечер. Харесва чуждите гозби, обича десерт с ром и ванилов сладолед, обвит в тютюнев дим, а за завършек предпочита да си разказва странностите, стига да намери слюшатели, без значение будни или впиянчени.
И понякога заграбва чужди накити, ето на фотосът е с мойто червено, като заешка кръв червено колиенце. Но простено й, защото по някое време подарява откраднатото на притежателя му.
Нрав, какво да правиш,а и на тази възраст вече няма за когИш да се променяме. Сениора Мамалия предпочита да си скъса подметките от обикаляне пред дневните масовки ...за гозби не си права.....по-добри от мойте няма иии ех ,ако само можех да си седна на задника и да спра да скиторя из острова, щяхте да разберете за какво иде реч. За рома сЪм Хапсолютно съгласна Peace и без ванилов сладолед го поемам в добри количества с най-добрата му приятелка - СсигааааРрррТа...а кражби и подаръци не правя, това ми е принцип в живота. Ако дам на някой нещо- то е в израз на специално отношение - знак,а не подарък. А пък там горе някой ме е хванал в крачка, как "тУтУнопушааааа", обичаме се с лулата на мира  Wink,любов правим няколко пЪти дневно......французка!
За кражбите няма да кометирам...........никой не мож ги докаже  Crazy Mr. Green

# 245
  • Мнения: 5 140
Приемате ли една зажадняла душичка за вашия Хавански клуб, обещавам и дозчитам последните страници, не можах да ги прочета, нямах търпение да ви попитам приемате ли ме, ФЕН СЪМ. Hug Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 1 080
Аз пък имам един въпрос към вас мили дами .............. има ли някоя от вас,която да е била вече в Куба?

# 247
  • Мнения: 7 837
Ние много искахме да отскочим до там, но разбрахме, че не се гледа с добро око на дестинация Хавана  Twisted Evil

# 248
  • Мнения: 5 140
Ето снимчици от Хавана
http://www.pbase.com/minnow/havana

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 21:34 от sineo4ka

# 249
  • Мнения: 5 228
В очакване на залеза те се бяха разположили пред хасиендата. Цареше освежаваща тишина. Чуваше се само ленивото повяване на ветрилото на Небесната, чиято пищна гръд издишаше леки облачета благоуханна пудра при всяко повяване на ветрилото. Фуклинда се опитваше да подреди мислите в главата си, но тъй като там не беше останало кой знае какво, продължи просто да съзерцава песъчинките по краката си. Дона копнееше за чаша ром. Беше чувала за услужливи санбернари, които спасявали изпаднали беда с бъчвичка ром на врата. Проклетото псе обаче не се мяркаше никъде. Ламелита изпускаше съвършени облачета дим от пурата си и се наслаждаваше на тръпчивия вкус в устата си. Есперанца се беше отнесла при Хосефито. Мислите й миришеха на прясна риба.
Доня Хапка разцепи тишината с нетърпеливо подрънкване на леда в каната с дайкири.

# 250
  • Мнения: 822
- А къде е Мюриелита? - попита Небесната,давейки се в поредното облаче от пудра...

# 251
  • Мнения: 1 080
Ние много искахме да отскочим до там, но разбрахме, че не се гледа с добро око на дестинация Хавана  Twisted Evil

Само това ли ви спира? Имам предвид толкова ли е важно как гледат Хамериканосите...Мамалига захапва до болка познатата лула................и отправя очаквателен поглед към Кейси.........м?

# 252
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Доня Катя като погледна тази идилия, нещо в неспокойната й душа се преобърна! Какъв ром, какви сто жени на едно място, какво дайкири \сал с един прислужник и режисьор-обратен!?! За цигарите да не говорим ooooh!! Втурна се трескаво в къщата, после още по трескаво към морето и заплува към катамарана на фрау Калина с все сила Joy...

# 253
  • Мнения: 3 447
Приемате ли една зажадняла душичка за вашия Хавански клуб
Приемаме, приемаме, Островът е достатъчно голям за всички и риба в морето много Hug

Мили дами, една от нас е изловена от местен папарак в компрометираща поза - да си признава веднага коя е  Crossing Arms

# 254
  • Мнения: 5 228
Ние много искахме да отскочим до там, но разбрахме, че не се гледа с добро око на дестинация Хавана  Twisted Evil

Нещастни гринго... не разбират от дестинации.

Общи условия

Активация на акаунт