Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Пловдив

Мамчета,задължително ли се перат новите дрешки на бебчо? /чувала съм,че втората употреба се перат,но аз не пазарувам от тези магазини/,а за неупотребяваните дрешки не съм наясно Rolling Eyes
Аз съм си купила малко дрешки /опаковани,на закачалки/ та се чудя трябва ли да ги изпера преди да съм ги обличала? newsm78
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 09:59 от Аурелия »
Цитирай

Варна

А ти знаеш ли къде са се търкаляли, преди да стигнат до теб? Майка ми работеше в шивашки цех и съм виждала как се шие на конвейр - цялата продукция минава задължително през пода и го позабърсва. Така че купувайки нова дреха, независимо дали за бебе или за възрастен, първо задължително през пералнята!

П.П. И не се заблуждавай от търговския вид - това че изглеждат добре съвсем не означава, че са чисти, само ги поизглаждат. Да не мислиш, че някой го е грижа за чистотата им.
« Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 16:25 от stef_p »
Цитирай

София

Не е задължително, но е препоръчително  Wink
Цитирай

Да, поне аз пера всичко.
Цитирай

Аз пера всички нови дрехи,без значение дали са наши или на детето
Цитирай

София

Не е задължително, но е препоръчително  Wink
Party
Цитирай

Пловдив

Ок Цвети ,не мисля,че е срамно да попитам /долните дрешки съм ги изпрала и изгладила/,но се чудих за горните  дрешки,които са опаковани и са на закачалки дали да ги пера,затова зададох въпроса,но явно сбърках че попитах.
Извинете ме!
Цитирай

London, Sofia

Мамчета,задължително ли се перат новите дрешки на бебчо? newsm78
При мен - задължително Rolling Eyes Peace
Цитирай

София

Ок Цвети ,не мисля,че е срамно да попитам /долните дрешки съм ги изпрала и изгладила/,но се чудих за горните  дрешки,които са опаковани и са на закачалки дали да ги пера,затова зададох въпроса,но явно сбърках че попитах.
Извинете ме!

Не се впрягай, не си сбъркала,че си попитала  Peace
Цитирай
prostor smile3521
Цитирай

И аз бутам всяка нова дреха в пералнята-независимо дали е наша или на детето.
Цитирай

у нас

При мен това е задължително.Аз пера всички нови дрехи-нашите и на бебо.Не се знае през колко ръце са минали.Не обличам нищо,което не е изпрано
Цитирай

Варна

Да, перат се преди първото обличане. Особено цветните дрешки. Използват се какви ли не химии, стоели са къде ли не. А пък и след изпиране дрешките стават по-мекички. Аз придобих навика всичко ново да го пера, а и да гладя след това.  Laughing 
Цитирай

Пазарджик

newsm10
Цитирай

Пловдив

Благодаря момичета,че все пак повечето от Вас са добронамерени тук и помагат с каквото могат! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора