С детенце на 1,5-2г. на яхта???

  • 671
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Миналата година пропуснах качването на яхта и гюле,но бебо беше много малък.Предишните години даже спахме на гюлето .А тази година квартира,че май на бебо няма добре да му понесе???Мисля да направиме един ден в морето и ще разберем .Вие как мислите newsm78Хубаво е да опитам ,може и да му понесе Crazy
Някой да е опитвал на лодка с бебо или  по скоро 1-2год.детенце #Crazy

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 19:28 от Adi-petar

# 1
  • Мнения: 5 539
Не съм качвала детето на яхта. А какво е гюле?

# 2
# 3
  • Мнения: 4 053
пробвай newsm78и после да кажеш как е,че да знаем и ние Thinking

# 4
  • Мнения: 7 837
Направихме подобно упражнение миналия месец. Но няколко часовия круиз, се превърна в ад, защото малкия естествено, не стои на едно място  Crazy
Лично за мен на такова удоволствие е добре да се насладиш без деца наоколо.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
редно е да му осигурите сертифицирана спасителна риза за възрастта и килограмите, която задължително да носи постоянно, ако е навън.
Иначе няма ограничения, стига на дете да му понесе. Мисля, че има много НЕта в една яхта, но вие си преценявате, а и нашето море не е комфортно море за разходка с яхта и особено с малко дете

# 6
  • Мнения: 25 571
А детето къде по-точно ще го вържете? newsm78

# 7
  • Мнения: 5 539
А, баш на таквоз съм се возила, но не знаех, че се казва гюле Laughing

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
гюллетът е широка яхта с нисък борд (май тъй се казваше). Ползват я основно в егейско и мраморно море и се купува много евтино от Турция-на нашето море малко доста подскача, но това е мое мнение.
Има колани, с които се привързват пътниците на яхтата, но то е по-скроо за ветроходната яхта, която много крени и за лошо време.

# 9
  • Мнения: 197
Е......... да споделя моите страхове Crazy
И на  яхтата, и на гюлето на моя палавник много добре му се отрази плаването Hug
През повечето от времето искаше и руля да върти.Страхотно си искарахме,а на гюлето 5 часа издържа момчето без да испадам в шок за който се бях подготвила психически Flutter,но на връщане заспа.Явно много му дойде емоция,слънце,вода  grinning039
Доволна съм от цялата почивка това лято Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт