Ревнувам адски от мъж!!!

  • 5 390
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Не мога вече да издържам! Ще се пръсна! #Cussing out
Моят мъж си има един приятел, който постоянно го кара да са нанякъде заедно. Аз обаче хич не го харесвам-много се дразня от него. Случвало се е и то доста често да го вика 3 вечери на фитнес, 2 вечери да играят волейбол и единствения ден за семейството ни-недея "Хайде на футбол". Вече втори път мъжът ми отива с него на плаж, а ние с детето на друг плаж. Говорих с въпросния "приятел".Казах му, че имам нужда от малко спокойствие-да се видим вкъщи, а той се изкара най-безценния приятел на земята. Даже се държа надменно.
Моля ви помогнете ми с някоя идея как да повлияя на мъжа си, че поне малко да го отдалеча от този....

# 1
  • Мнения: 46 484
Обясни му, че не ти е приятно и часовете, които прекарва сприятеля си, искаш да прекара с теб.
Кажи си му направо, че не те устройва, излизане- заедно, по семейно  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 978
Чакай, чакай....защо си говорила с приятеля? newsm78 Говори с мъжа ти...!

Според мен мъжа ти е за бой, че поне в почивният ден не си остава в къщи. Колкото и да се караш и молиш на приятелят му да разбере, няма да стане. Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 154
Наистина трябва да обсъдиш този въпрос със съпруга си. Всеки човек има нужда от малко лично пространство и приятели, с които да излиза понякога, но това, което описваш вече ми звучи прекалено. Поговорете си.

# 4
  • Мнения: 1 150
Чакай, чакай....защо си говорила с приятеля? newsm78 Говори с мъжа ти...!

Според мен мъжа ти е за бой, че поне в почивният ден не си остава в къщи. Колкото и да се караш и молиш на приятелят му да разбере, няма да стане. Naughty


 newsm10

# 5
  • Мнения: 945
Ссгласна с каzаното до тук. И с майка му и с баба му и лелея му да говориш, щом мъжа ти иска да е с него, нищо не може да го спре в къщи.

# 6
smile3528Как така ти с детето на един плаж, той с авера на друг? #Crazy #Crazy #Crazy
Тука работата много здраво куца, всеки момент ще се спъне и ще падне! Говори с мъжа си! Аз бих поговорила с него и ако се направи на ударен направо fight ами нека да избира между "приятелчето" и вас
]!

# 7
  • Мнения: 7 474
Мъжът ти си е виновен, с него говори и то настоятелно Thinking. И аз много се дразня от такива приятели,  но те не са виновни, че им се уйдисва Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 336
Ами говорих и с мъжа си първо разбира се-ама той е на мнение, че няма нищо лошо да излизаме с онзи. Не съм била права да реагирам така и да искам такова нещо-та не знам какво да правя

# 9
  • Мнения: 2 978
......че няма нищо лошо да излизаме с онзи. ......

Ами излизай и ти с тях тогава!!!

# 10
  • Мнения: 5 622
Не мога вече да издържам! Ще се пръсна! #Cussing out
Моят мъж си има един приятел, който постоянно го кара да са нанякъде заедно. Аз обаче хич не го харесвам-много се дразня от него. Случвало се е и то доста често да го вика 3 вечери на фитнес, 2 вечери да играят волейбол и единствения ден за семейството ни-недея "Хайде на футбол". Вече втори път мъжът ми отива с него на плаж, а ние с детето на друг плаж. Говорих с въпросния "приятел".Казах му, че имам нужда от малко спокойствие-да се видим вкъщи, а той се изкара най-безценния приятел на земята. Даже се държа надменно.
Моля ви помогнете ми с някоя идея как да повлияя на мъжа си, че поне малко да го отдалеча от този....


Съчувствам ти. Има такива обсебващи хора, които карат другите постоянно да са с тях, едва ли не все едно няма други хора на земята. Не е редно в твоят случай, защото мъжът ти си има семейство и то би трябвало да стои на първо място за него.

И все пак, най-вероятно става дума за временно увлечение по новият приятел. Дано му мине по-скоро на мъжът ти.

Радвам се, че нямам подобни проблеми, които макар и дребни, в същност внасят тягостност в отношенията. Моят мъж и аз сме почти неразделни. На мен така ми харесва, смятам, че същото важи и за него  Wink

# 11
  • Мнения: 2 336
Аз си знам, че мъжът ми има най-голямата вина. Ама моято молба към вас е за съвет как да се отдалечим от този човек. Просто съм решила, че не ми харесва и ми и много трудно да общувам с него. по принцип не съм такъв човек и не се настройвам лесно срещу някой-но повярвайте има защо.

# 12
  • Мнения: 1 288
направете си семейни ангажименти- гости на приятели, резервация за ресторант, купи билети за кино. изобщо направи му една програма на мъжа ти. определи му, да речем, понеделник за ден с приятеля му и това е.
ама на мен не ми се вижда много читава тази работа, честно казано. не искам да всявам паника, но провери по-внимателно дали наистина е с тоя приятел и дали наистина са само двамата  Thinking
и накрая, когато го питаш как може да предпочита този приятел пред семейството си, той какво ти отговаря.

# 13
  • Мнения: 25 564
Ами излизай и ти с тях тогава!!!
Да! Точно това е лекарството! Поговори сериозно с мъжа си, ако трябва му вдигни скандал и се лепни като марка за тях. Заедно с детето. Мноооого бързо ще му омръзне компанията ви на "приятелчето" и ще се разкара от живота ви.
Навремето, като младоженци с моя, един негов колега така се присламчи и вечно се опитваше да го замъкне някъде. В нахалството си стигна дотам, да го кара да ходят на ресторант послучай заплатата, с тенденция да стане традиция. Нищо лошо, само дето въпросният 99% от времето се хвалеше с извънбрачните си похождения и при него беше практика - жената с детето вкъщи, а той всяка вечер по кръчмите. Ами тропнах с крак и се лепнах за моя. Онзи само дето не умря, щом ме видя. Пробва цяла вечер да ни занимава с любовните си истории, но бързо разбра, ме никак не са ми интересни. Моят също не посмя да прояви явен интерес.  Като капак на всичко, при сбогуването му предложих следващия път да вземе и жена си. Позеленя направо. Оттогава остави мъжа ми на мира. Wink Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 336
Уф, много по-сложно е. Те и двамата са неосъществени спортисти и тва им е болна тема- не мога , а и не искам да ходя с онзи,където и да било.Относно какво отговаря мъжът ми-не съм била права и си мълчи като не му изнаса

Общи условия

Активация на акаунт