Щото е лято ли?!

  • 4 361
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 форумът е така скучен?  Rolling Eyes

То и аз сега влизам по-рядко и все по-малко се застоявам пред компютъра, ама ми се струват много оредели нашите форумски редици  Rolling Eyes Има ли такава работа?  Thinking И друг път, така ли е било, че не помня?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 978
Oooo да..винаги е така Thinking

# 2
  • Мнения: 25 589
Защо ти е скучно? newsm78
Защото скоро не е хвърчала перушина ли? Mr. Green (Пу, пу, да не чуе дяволът!)   Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 622

Мислиш ли?  Thinking  Аз пък нямам спомени от другите лета прекарани тук  newsm78 Ей сега като почне Сървайвър и Биг Брадър 3 ще жиивнем, нали?  Crazy



Защо ти е скучно? newsm78
Защото скоро не е хвърчала перушина ли? Mr. Green (Пу, пу, да не чуе дяволът!)   Rolling Eyes


Ау, сакън  Crazy Хич не ми се ще в тез жеги да водя битки  Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз така ги усещам нещата напоследък,много скучно стана.Едни и същи теми си стоят на първа страница сума ти време Tired,доста от тях се повтарят,пускат се теми без всякакъв смисъл,в които се пишат празни приказки общо взето,колкото да не е без хич.Изобщо май почнахме да се поизчерпваме.......понякога съм се чудила каква тема да пусна за да бъде интересна на всички и да върви някакъв смислен диалог,ама нищо не се сещам ooooh! Whistling

# 5
  • Мнения: 7 837
Аз си мисля, че трудно ще има смислен диалог при тема в Клюкарника. Направих няколко опита и се отказах  Grinning
Карчева, ако търсиш тема, интересна за всички, дай пак нещо в стил Лъвов мост  Laughing

Иначе ми е все едно. Не ми е скучно, защото забавлението ми за деня не зависи от форума.
Пък и редно е човек да си почине и на есен - със свежи сили отново да зачеше клавиатурата  Grinning

# 6
  • Мнения: 5 622
И аз така ги усещам нещата напоследък,много скучно стана.Едни и същи теми си стоят на първа страница сума ти време Tired,доста от тях се повтарят,пускат се теми без всякакъв смисъл,в които се пишат празни приказки общо взето,колкото да не е без хич.Изобщо май почнахме да се поизчерпваме.......понякога съм се чудила каква тема да пусна за да бъде интересна на всички и да върви някакъв смислен диалог,ама нищо не се сещам ooooh! Whistling

То тая работа с темите, не става с напъване. Просто ти идва музата за нещо и тогава става хубава тема.

Не мисля, че сме се изчерпали. Просто като дойде момента за ББ3 и Сървайвър, ще се активизираме. Даже може и пак да се поскараме покрай страстите Бигбрадърови  Crazy

# 7
  • Мнения: 7 474
 smile3508 Чакам Брадъра и Сървайвъра с интерес , поне ще поклюкарстваме. А иначе и в събота и неделя е мъртвило Tired

# 8
  • Мнения: 5 622


Иначе ми е все едно. Не ми е скучно, защото забавлението ми за деня не зависи от форума.


Едва ли на някой дневните му забавления зависят от форума   Wink Аз говорих, че тук, във форума е скучно. Навън, в живота, че  не е, то е ясно  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз си мисля, че трудно ще има смислен диалог при тема в Клюкарника. Направих няколко опита и се отказах  Grinning
Карчева, ако търсиш тема, интересна за всички, дай пак нещо в стил Лъвов мост  Laughing

Иначе ми е все едно. Не ми е скучно, защото забавлението ми за деня не зависи от форума.
Пък и редно е човек да си почине и на есен - със свежи сили отново да зачеше клавиатурата  Grinning
Кейси ква е тая тема в стил "лъвов мост",че нещо не се сещам newsm78

# 10
  • Мнения: 5 622
  А иначе и в събота и неделя е мъртвило Tired

Какво значи това? Че хората влизат от работните си места ли?  Crazy

Искам и аз такова работно място- да вися из форума, че и да ми плащат..... Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 7 837
Бубе, ясно де, разбрах, спама е малко напоследък, затова изглежда привидно скучно  Grinning То не може постоянно интриги...

Карчева, Карчева, такива хубави съкровени писания на мъж за среща с труженичка, беше постнала един път. Как така не помниш  Grinning

# 12
  • Мнения: 5 622
Бубе, ясно де, разбрах, спама е малко напоследък, затова изглежда привидно скучно  Grinning То не може постоянно интриги...



Знам, че разбра, но аз да си кажа  Wink

# 13
  • Мнения: 7 474
 Laughing  Не , мъжете са си в къщи и  редят пасиянси  hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289

Карчева, Карчева, такива хубави съкровени писания на мъж за среща с труженичка, беше постнала един път. Как така не помниш  Grinning
Ауууууууу мани мани,не ме подсещай,че 100 пъти съжалих че съм пуснала тая тема,нещо не съм била в час явно. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт