Люлинския отбор - ІV-та темичка!

  • 7 926
  • 254
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 644
Ами не е Грако-много добро копие е! Crazy
Те ми казаха,ама пустия ми бремелински мозък...нещо като Пиер Карден,ама не е;)
Баба ми живее в Люлин-8 и от там знам магазина...ина4е сме в друг квартал...Зная само тролей 6 къде върви...а това е то4но преди да завърти на последнат спирка...от дясната страна има един дълъг блок успореден на улицата...като застанеш с лице към блока,зад гърба ти е у4илището...от дясната страна на блока е магазина...има стълби4ки...

# 241
  • Мнения: 137
Пепеляшка аз се сещам къде е.В 9ти живее майка ми.Ще го посетя да видя какво предлагат.Мерси за инфото. Hug
А ти знаеш ли за "Цар ЛЪв"-на УЛ.Шабан? Peace

ТИ в кой квартал си по принцип?

Чаооооо    bouquet

# 242
  • Мнения: 644
Аз сега живея на Опъл4енска и Сливница...но татито ни работи в Люлин 9,а баба ми живее в Люлин8,и оттам малко или много имам ориентир;)
Ако не се лъжа,магазина ,за който питаш ,не е ли малко след блока с розата? Пак по тролея,ама на номер 7?Като се разделят с 6тицата? има няколко детски магазин4ета?

# 243
  • Sofia
  • Мнения: 488
Добро утро мами   bouquet

Как сте днес?Аз реших да избутам малко темичката  напред,че с този мултичад изоставаме във форума.

Днес ще е хубаво времето и се надявам с повечето да се видим на кафето

Хайде лек ден  bouquet


Здравейте от една зашеметена мама  newsm62
Незнам защо до сега не съм се включила при вас  doh
Ние сме в Люлин 5 надявам се че се радвате за още един член.
Ще следя и ще пиша редовно.
Ползвам цитат за да разбера ако мога на кое кафенце си ходите че ние вечно се мотаме сами  1stroller
Чао за сега от нас ще пиша пак

# 244
  • Мнения: 2 614
Добре Дошла, Мим_пл!
Да, ще се радваме да се присъединиш към нас!Ние сме най-голямата агитка с колички на най горното кафе. Първото откъм пазара Виктория, второто е с червени столове, и най горното, със зелени масички и столове, е там се събираме. За съжаление днес казаха, че ще работят, докато все още има слънчице, после не знаем още!
Присъединявай се!
Поздрави! До скоро!  bouquet

# 245
  • Мнения: 1 209
Добре дошла, Мим_пл! welcome
Надявам се времето да се закрепи по-дълго добро, за да продължим с ежедневните ни срещи. Заповядай , когато ти е удобно, в дъжд, вятър и мъгла там сме Simple Smile за снега ще видим...... по- натам.

# 246
  • Мнения: 42
Здравейте мами и от мен newsm51 newsm44  newsm53

# 247
  • Мнения: 1 209
еееех йон4ита друго си е с нет-а ? айде  welcome

# 248
  • Мнения: 8
Здравейте и от нас
Крайно време беше и аз да пиша във форума, стига съм чела само, защото ме е срам  Embarassed   
След като Криси заспа и татко му го няма реших да се пробвам и аз.
Ако нещо не съм направила като хората или съм объркала, моля да ме поправите.
Като за начало толкова, защото ми е за първи път.
Чао на всички и до скоро.

# 249
  • Мнения: 1 209
здрасти мими, вси4ко си е бомба , както трябва е. айде сега обратно в 4ата Simple Smile

# 250
  Мерси за поздравите!Утре ще правим 2 в 1-   прощъпулник и рожден ден,много съжалявам,че не мога да ви почерпя на живо. newsm38 beer Wine Glass Misc Baby BottleЗасега само виртуално,но от сърце.А май скоро няма да се преселваме към София,за моя най-голяма мъка CryПоне се сещам за вас,а между другото вече имаме и 9-ти зъб.Много поздрави и целувки от нас.

# 251
  • Мнения: 137
Здравейте Мими и Йони и тук  bouquet  bouquet

МНого се радвам ,че се присъединихте в нета с нас

Добре дошла и на новата мама mim_pl.Когато решиш ние сме на кафето-Правда вече ти е обяснила къде Hug

Аз не бях отваряла темата доста време......то с този скайп  Joy hahaha

хайде до скоро и лека вечер  bouquet

# 252
# 253
EHO SESTRA MI E MAIKA AZ NE SAM,NO SE NADIAVAM EDIN DEN I AZ DA STANA

# 254
Sestra mi se akzva Ionka ,a plemennika Angel.i e goliam buzan4o.Sladur parva stepen.
Haide 4ao ot me.Na vsi4ki maiki koito me poznavat pozdravi

Общи условия

Активация на акаунт