Люлинския отбор - ІV-та темичка!

  • 7 925
  • 254
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 794
Мерси!
Мен по-скоро ме интересува, като няма нет за колко време максимум го оправят и колко често се сучва, защото Евроком  за година и половина е спирал най-много 4-5 пъти, за час максимум!!! А мен това ме устройва идеално, но мъжа ми се дразни от бавната скорост...и явно ще сменяме доставчика.  Confused

# 61
  • Мнения: 1 209
мами, не 4е е мястото тук, но спестява време .
при нас новините не са добри, майката на делян по4ина, тъй 4е няма да съм редовна по срещи за малко. във всеки един момент ще гледам да минавам оба4е, за да се разсея малко на кафето.  поподготвени бяхме, но никога не е достатъ4но за такъв повод. утре съм до агенцията пак, за да занеса неща и да уто4ним още подробности и след това може да дойда за малко. планирам да оставя бебето на майка ми във вторник до обед- дано се справи, защото санди трудно се търпи напоследък с тези зъби.

хайде до скоро, и се усмихвайте вместо мен.

# 62
  • Мнения: 137
Здртавейте мами.Надявам се днес да се виадим.

Хармони съжалявам за свеки.Верно свеки е ,но са гадни емоций.

Вики какво стана -имапе ли среша с кмета?Днес дано да се видим. Peace

Дамаянти ти ще дойдеш ли днес?Хайде.... Praynig

Хайде лек ден и до скоро  bouquet

# 63
  • Мнения: 79

Хармони моите съболезнования.

Дейзи  щте се радваме да те видим днес. newsm53

# 64
   Марго,съжалявам за свекърва ти,дано скоро да се съвземете  bouquet
    Незнам дали утре ще дойдем с дребното нагоре,ако времето е същото като днес ShockedЩе се постарая все пак до петък,преди да заминем,да се видим
   

# 65
  • София
  • Мнения: 6 743
Моите съболезнования пак Марго  Praynig
Ако имаш нужда от нещо - обади се  Hug
Дейзи, днес имах малко задачки и не успях по-рано да дойда, но ще се видим тези дни  Peace
То и времето е едно никакво.Днес на косъм избягахме от градушката  #Crazy
Лека вечер момичета   bouquet

# 66
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Здравете, мамчета!Аз съм новачка в БГ мама, рагистрирах се преди няколко дни, но чак сега ви открих. Аз съм от 2-ри МР, близо до Т-маркет.Ние тук си имаме 3 детски градини, но съм запозната само със тази, в която ходеше дъщеря ми - Щастливо детство.Директорката е пълна шестица и така строява учителките, че ви е бедна фантазията, не смеят да шавнат от мястото си.А ако се оплачеш #2gunfire  bouquet...Забранено е да се искат от родителите пари/само в началото на годината събирахме за да им купим играчки - 10-20лв./, салфетки, тоалетна хартия, сапуни, прах за пране - в много други детски го правят.Носехме само минерална вода и то по желание.В яслата са много готини и четирите сестри - специални поздрави за Руми, всички деца, които са минали през яслата я обожават!!!И другите са готини, но вече не им помня имената.На есен и второто ми дете е при тях, но го записах още януари.Сега не знам дали има още свободни места, но ако искате ще проверя.Искам да кажа и за още една учителка - сега ще е с новата първа група - Миланова.Тя е СТРАХОТНА и децата умират за нея, жалко че колежката и е малко кофти..Забелязала съм , че винаги ги слагат така - 1готина с една смотана госпожа , явно за компенсация.В другата детска до нас - Великденче , съм чувала , че се влиза трудно или с пари.Там имали по -хубава база, но учителките в нашата били по - добри...Така се говори.Много ми беше приятно при вас  bouquetНадявам се да съм ви била полезна и ако има мами от1-2-3 да пишат...Трябва ми и малко инфо за 90-то у-ще и г-жа Бандева!

# 67
  • Мнения: 1 000
Здравей geriii ....Добре дошла в отбора
Благодаря за инфото ....... ако някой ден се чудиш къде да се запилееш...... ние всякя сутрин пием кафе на БЕБЕШКИТЕ кафета зад мебелната.....на зелените столчета.....масата с най-много колички....обикновено под БОРА в средата на тревата Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 2 530
А пък BgViki ще познаеш по бирата  Wink

# 69
  • Мнения: 1 000
оооооооооооо Бифански ...... ти се появи Simple Smile
намини някой недъждовен ден......пък бирата ще е от мен Simple Smile

# 70
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Благодаря за поканата!Ще се възползвам някой ден Grinning!Кафетата ги знам - ходиме там с децата отвреме на време, но във викторията/така мисля, че се казваше/.Нали за тия кафета ми говорите?

# 71
  • Мнения: 137
Добре дошла Гери и от мен.  bouquet
Да,за тези кафета става въпрос.Но ние сме в най-горното от Викторията.
Ако не вали утре сме там Peace

Лека вечер мами

# 72
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Моите и двете са с температура , така че ще изчакам няколко дена да се оправят, за да не ви заразиме и тогава може да дойдеме.Лека вечер на всички!

# 73
  • София
  • Мнения: 2 530
Viki, с удоволствие ще намина, само да спре този дъжд.

# 74
     Здравейте мацки.
 Аз от много точене за разходки Cryот вчера детенце е с летен вирус-всички екстри,от днес сме на антибиотик.Така че ще си стоим в къщи докато не се оправи,тогава тръгваме без отлагане.Хайде лека и приятни разходки поне на вас.

Общи условия

Активация на акаунт